Ar vyrai bijo žmonų už save protingesnių, ar kas?

Negaliu liautis galvojusi apie sia problema Aš nekaltas Va, ka tik pasveikinom vienos draugu poros atstova, vyra, kuris galiausiai nusprende baigti kazkada pirmam kurse mestus mokslus. Mat jau keleri metai neturi zmonisko darbo, parnesa namo per menesi kokius 300-400 lt Apakęs Apakęs Seima - ir vyra, ir antraklasi sunu, ir save - islaiko ta musu drauge. Moteris, dirbanti anaiptol ne geriausiai apmokama darba. Turiu galvoje, ne uz kelis tukst, o viso labo gal kokius 1700, maximum.

Dabar ji mokes ir uz jo mokslus. Gal pasiskolins, paskui dalimis grazins. Todel, kad ji tiki, jog moksla baiges Vyrai galiausiai susiras zmoniska darba.

Atsakymas i klausima, ar moterys irgi moka uz vyru mokslus. Moka ir nebamba.

as tai sakau, arba bagotas ir dosnus, arba jokioCha chaCha cha sposasCha cha bet esme ta, kad negaliu pakesti skrudzu, ne tik diedu, bet ir moteru, gal todel, kad pati labiau sau gailiu, nei kitiemsAš nekaltas…o cia, viena seima ir tokios nesamonesApakęs nu, laba dienaAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas galu gale, ka jis nesuvokia, kad tai, galu gale, investicijos i jusu bendra seimos biudzetaAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas siaip tais pati apsimoku uz mokslus, kuriuos ketinu nutraukti, bo gerklej stringa kaip nuobodu ir nesijauciu savose rogese, o jeigu neturedavau, tai as visada zinau, kad kas kas, bet mama arba sesute tokiam reikalui paskolins ne nemirktelejusiosŠypsena mama dar ir po kiek laiko ta skola nuraso, nors tai mane labai biesinaAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Tik neisizeisk, Kukushka, tikrai tai ne tau taikau. Kazkaip sove mintis,kad uz pinigus ir meile galima nupirkti: vat, pvz butu pinigu-neliktu ir problemos…Aš nekaltas

Nu zinot seimieciai Šypsena) jei as gauciau 1100 ar 1700 tai ne tik jausciausi labai laiminga ir svarbi bet su susigundyciau draudimuŠypsena) (siandiena buvo atejusi Liet draudimo agente ir gunde ).Bet kai gauni 400-500 Lt tai apie kokius pasiskolinimus kalbate? Ju paprasciausiai uztenka egzistavimui. Pridengti nuogybe ir nenumirt is bado.
Kukuska tu trupuciuka sureiksminai vyro atsisakyma apmoket mokslusŠypsena Isizeidei. (as irgi taip pat sureguociauŠypsena. Jei gali prasyk tevu pinigu. Negali atidek kitiems metams.Gal situacija pasikeis. Vyras moka uz mano mokslus nes tai jo investicija i ateityŠypsena Kai jis bus bedarbis as moteriske su aukstuoju galesiu uz 400 lt vezioti senutems batonusŠypsena (socialinio darbuotojo specialybe).Ir jy islaikytŠypsena- cia vyro mintys

mano mamike irgi pastoviai man ta kala i galva, pradzioje ir as rekiau, nu kaip cia galima paslapciu turet, o dabar visada turiu rezerve pinigeliu juodai dienai. Ir vyrui kartais buna malonu atejus juodai dienai kai is kojines istraukiu Cha cha
va ir tau (temos autorei adresuota) cia yra pamoka det i shona pinigelius ir nebus pikta, kai vyras atkis spyga

Nezinau, man visada butu pikta, jei vyras atkistu spyga Aš nekaltas o ne ka kita Cha cha Aš nekaltas

Kazkodel man atrodo, kad seima - ne vieta spygom varstytis Aš nekaltas

Atsiprasau, as labiau abstrakciai (apie santechnikus)… Ir neperskaiciau visko- daugoka manŠypsena

Yra gyvenimiškos tiesos tavo močiutės kalboje, bet turbūt supranti, kad ir vyrai neblogai orientuojasi kiek kas kainuoja, kad ir ta pati kosmetika arba skudurai su atskirų firmų pavadinimais.
Negi rengsiesi tais slapčia pirktais rūbais ir nesirodysi savąjam.
Negi manai, kad sunku daug maž įsivaizduoti kiek antroji pusė atsidėjo "juodai dienai" stebint pagal įsigytus pirkinius?
Aš tai manau, kad žmonės ęsame suaugę ir nefig žaisti "katytes-pelytes".

Kokiame mieste gyveni ? Jei Vilniuje, tai tik laiko klausimas gauti panašų darbą.Bet ar nekeiktum manęs po to - per sunku, aplinkui idiotai ir t.t. ?

Vat turiu tokia manija- ant mano rubu nera etikeciu. Nekenciu as ju, nenoriu, kad kazkas kazka sprestu is pavadinimo, todel iskart nuardau su dideliu kruopstumu. Gal cia filmo “Sodininkas” itaka?Cha cha

Del tu piniginiu paslapciu:…niekada neskaiciavau savo Moterys pinigu, nes visada ja laikiau protinga moteriskaite ir zinancia kiek ir kam gali isleisti . Aisku, pasitaiko kartais papildomu pagundu, bet taip malonu tuos gundancius norus padeti padaryti realybe…Cha chaCha cha

Gal grubiai issireiksiu, bet NICHIERA. Kaip tik atvirksciai. Tik jos ta daro labai subtiliai. Bet kai viena karta pamatai kaip yra is tikruju, tai kita karta tai jau buna akivaizdu.

[quote]
ru_0915 rašė:
Ar tik nebus isidegusi ugnis is paprastos kibirksties - moterys moka duoti Cha cha ir nieko uz tai neprasyti, o vyrai megsta, kad jiems atsilygintu (ar kad investicija atsipirktu - geresnis zmonos darbas, atlyginimas etc.). Grubu, bet is ten ir posakis - moterys duoda, o vyrai paima Cha cha Piktas

Zhulikas, galas zino, man kartais atrodo, kad vyras tikra nenutuokia, nes jis nevaiksto i tokias parduotuves. antra vertus, jei zmogus niekada nenesiojo akiniu, jam vargu ar ateis i galva, kad remai gali kainuoti 700 Lt, ar ne? o markes… na, jei pirkciau “escadoj” (pateikiu kaip pavyzdi, nes niekada ten nepirkciau, mano skonis tam per geras Cha cha), tai gal ir pastebetu. o dzinsai - ar CK, ar no name, vyriskai akiai per dau nesiskiria. va tik kai batelius diesel pamate, tai kazkas sirdy reika manyt sukirbejo, nes kainos paklause. bet tikrai zinau, kad neis tikrinti. siaip, tai as irgi niekada nepriestarauju jo pirkiniams.

Va as niekada nezinau, kiek maniskis turi pinigu ir jis mano saskaita ir pirkiniais visai nesidomi ir joks cia ne zaidimas. Bendriems pirkiniams susimetam pinigeliu, o savo masina jis taiso is savu (ir dar is manes "pasiskolina&quotMirkt, o mano pinigai eina mano poreikiams tenkinti ir jei as noreciau mokintis, cia jau butu mano reikalas. Jei yra sheima, as nemanau, kad viskas viskas turi buti bendra. Jei as taip isivaizduociau, prazilciau, kiek jis i savo masina ikisa. O dabar jis gauna alga ir cia yra jo reikalas i masina kisti tiek kiek jis nori…

pas mus taip jau susikloste: as moku uz buta, vyras - uz maista. siaip saskaitos atskiros, voku su banko ataskatom neatplesinejam. nesakau, kad tai gerai, bet taip jau susikloste. o jis aukletas mamytes, kuri rinkdamasi kad ir drabuzius, verciau tures desimt is turgaus, nei vienus padorius, tai ir jo poziuriui gal siek tiek itakos turi. tai ne i tema. o del mokslu,siaip, kai mano antroji puse norejo studijuoti tvm, as pati labai skatinau ir tikrai norejau, kad dar vienus mokslus iseitu (abu esam baige VU). ir nepralosem, nes per ta laika vyras pakeite darba, ko jau seniai reikejo.

Bl… reiks jaučiu pradėti slėpti pinigus idant kada nors neliktum durniaus vietoje - tokią išvadą padariau iš visų šitų pokalbių Liūdna

Zhulike, kodel tokia graudi isvada? Cha cha taigi neskriaudziu as savo vyro. bet ir pati nenoriu, kad mane skriaustu. normalus noras, sakyciau. ir dar - matyt, man lengviau sukaupti pinigu, nes esu taupesne!

Meluoti savo vyrui, kiek kas kainavo??? Siaubas. Meluoti savo artimiausiam zmogui. Ir vardan ko? Siaubas. {Nepyk, merihold, man tai siaubas}

Turi moketi vyras uz zmonos mokslus, neturi… As isitikinus, kad privalo - vien jau del to, kad jam dabar geriau sekasi, kad jis finansiskai gali paremti savo zmona. Juk jeigu ji uzdirbtu daugiau, argi jam nepadetu, argi atsuktu nugara?

o kodel tu sakai meluoti? niekas nemeluoja, paprasciausiai jis neklausia,o ji ir nesako ir ar tai yra melas … nepasakyciau

Mane stebina poziuris, kad kazkas kazka turetu (galetu) selpti. Ar skaiciuoti svetimas islaidas. Suprantu- vaikams, buiciai susimetat, bet asmeniniams reikalams?
Pvz jei mano Moterys uzdirbtu 10kart daugiau, tikrai neimciau is jos nei grasio. Man ismaldos nereikia. Tokio poziurio tikiuosi ir is josKietas