Ar vyrai bijo žmonų už save protingesnių, ar kas?

Visu pirma reikia realiai pasvarstyti, kiek tas papildomas issilavinimas atnes naudos. Gal tavo vyras paskaiciavo (jei jau jis toks skaiciuojantis zmogus), kad investicijos neatsipirks? gerai, pavyzdziui, jei tave paskui pakels pareigose ar pan. o jei ne - kokia prasme? kad daugiau suzinoti nebutina paskaitas lankyti (ko as labai nemegau). Ar yra, pavyzdziui, skirtumas tarp vadybininko ar programuotojo , kuris turi magistro, o kitas bakalauro ar inzinieriaus diploma. Viskas priklauso nuo zmogaus sugebejimu, o ne nuo diplomu skaiciaus. Tiesa, aukstojo mokslo diploma nors viena rekomenduojama tureti Mirkt.

Cia ne investicijos esme - jeigu jis skrudzas, tikrai paskaiciuos, kad neapsimoka. Zmogus troksta mokytis. Vietoj to, kad padetu - kerpa sparnus. Jau elgiasi jis ne kaip draugas.

O siaip, Kukushka, atrodo pati atsakei i savo klausima: problema ne ta, kad tavo vyras bijo protingesnes zmonos, problema ta, kad jis sykstuolis

normalus klausimas Šypsena
atsakau: maista perkam ir uz troba mokam per puse

Beje (jei jau kalbam apie protingas moteris), toli grazu, ne visi, kurie turi pilna visokiu diplomu yra protingi (tinka tiek vyrams, tiek moterims) - esu prisiziurejes pilna kvailiu profesoriu ir docentu, kurie gal ir ismano savo dalyka, bet tik cia ju protas ir pasireiskia.

Atsiprašau, ar neatrodo ši diskusija truputį palinkusi prieš vyrus? Ar kas nors yra girdėjęs, kad moteris mokėtų už vyro išsilavinimą?
Kukushka, 1200 Lt yra tikrai ne pinigai (100 Lt per mėnesį, manau, visi gali mokėti), ir tavo vyras gal ir mokėtų juos. Bet ką tu darysi po metų? Išlyginamosios studijos - tai ne diplomas, iš jų tiesioginis kelias - tik į magistratūrą, kuri kainuos savo ruožtu vėl. Nei vienas iš mano pažįstamų nėra mokęsis magistratūroje ne iš savo pinigų. Manau, tau visapusiškai naudingiau, jei pasiskolinsi tuos pinigus iš jo ar iš banko, ir savo jėgomis bei resursais gausi išsilavinimą. Tai yra tas pats, kaip darbas - ar tu nori, kad ir algą tau vyras mokėtų?

Man pasirode, kad sioje situacijoje viskas atsiremia i pinigus. Ir nors svetimus pinigus skaiciuot negrazu, bet, tarkim:
tavo vyro alga - 1200 lt
tavo 3 kart mazesne - 1200/3=400
viso 1200+400=1600.
Taip suprantu, kad greiciausiai uz buta moka ir maista perka jis, dar savo islaidos ir masina… Matyt ne kas ir lieka, tad gal is cia tas jo nenorejimas. Jei abu sutinkat, tai galit atsisakyti masinos, manau per pusmeti ta suma sutaupysit Mirkt
Jei teisingai supratau, dirbi mokytoja, o mokyklose kiek zinau atlyginimus pakelia jei esi baigus magistrantura arba kazkokius kursus, kur suteikia vyr. mokytojo varda. Taigi, mokyklose mokytoju issilavinima vis dar vertina pagal tai, ka baigei, o ne kiek ziniu turi…Zinoma, as galiu ir klysti Mirkt

Jooo majoooo! Piktas

Retai supykstu, bet dabar tai kazkaip pasisiausiau Aš nekaltas Kas per reiksminga asmenybe tas vyras, kad ir nuosavas, kad galetu reguliuot - ir dar kuo, ogi finansais! - kiek zmona turi studijuot? O jei dar tu pinigu ir nestinga… Cia ne skrudzhumo reikalas, o kazkas rimciau…

Gal taip hiper- reaguoju, nes niekada, niekada nesove i galva mintis, kad kas nors apskritai turetu patarineti, kiek mokytis - nei tevai, nei mylimieji to neturetu daryti. Bent man taip atrodo. Mokaisi tiek, kiek pats suvoki, kad reikia.

O siuo atveju noreciau pasiulyti Kukushkai: 1. Nesureiksminti sio incidento iki tokio lygio, kad su vyru apskritai prastai ir pan. Gal tai naujo gyvenimo akmenukas, kuri teks apvaziuoti. 2. Mokytis, ir be jokiu sneku. Geriausia - ne uz vyro pinigus. Tai dar paskui skolinga turesi jaustis Piktas

Nu kas per avinai tie diedai. Jei nedetum pastangu keisti gyvenima ir nerugti vietoje - sakytu, nuobodu, o kai stengiesi tai daryt - visais budais kelius uzkirs.

Pyktelejau, nes labai sukilo prisiminimai, kaip manasis ex mane irgi slopino. Uztat dabar turiu toki Vyrai, kuris pliku uzpakaliu vaiskciotu, kad tik tureciau viska, ko noriu. Jo laimei, daugeli savo noru jau galiu ispildyti pati - is dalies ir del to, kad mokiausi, kiek norejau.

As siemet irgi stoju i buv. aukstesniaja, dabar kolegija… islyginamosios studijos… kaip ne diplomas? duos aukstojo neuniversitetinio mokslo diploma… mano vyras uz tai, kad mokyciausi… uzdirbam tam… galim sau leisti… be to, popieriukas tas darbdaviams labai jau svarbus kai kur… Aš nekaltas

Oho, kaip protinga (kaip visada Kietas) ir kaip provyriska. Diskusija visai nenukreipta pries vyrus, kalba eina apie moters galimybiu subtilu apribojima.

Zinai, tada galima pradet diskutuot, tai gal zmona uz vaiku auginima ar buities tvarkyma galetu is vyro atlyginimo paprasyt? Gal ir galetu, bet nepraso. Dirba, ir tiek - tiesiai sviesiai tariant, stengiasi del to savo Vyrai. Persidirbes, tuoj turbut isvesi minti, kad vaikus auginanti moteris dazniausiai nedirba - o jei dirba, uzdirba, ir dar namie tvarkosi? Ar vyras jai neskolingas?

Manau, kad ne. Lygiai taip ir moteris, kuri siuo metu dar negali uzsidirbti studijoms, turi visiskai pilna teise tiketis vyro paramos ir nesijausti skolinga.

Ar tik nebus isidegusi ugnis is paprastos kibirksties - moterys moka duoti Cha cha ir nieko uz tai neprasyti, o vyrai megsta, kad jiems atsilygintu (ar kad investicija atsipirktu - geresnis zmonos darbas, atlyginimas etc.). Grubu, bet is ten ir posakis - moterys duoda, o vyrai paima Cha cha Piktas

Nu nevaziuokit ant tu vyru tiek baisiai, kiekvienas turi savo nuomone. Tavo atveju as mokychiausi is savo pinigu arba skolinchiausi, verschiausi per galva. Nemegstu zhemintis kur nereikia, na nenori, nereikia, pati viska padarysiu, imk ir daryk.
Galu gale as manau dabartine tavo finansine padetis nekokia ir tas konfliktas su taviskiu yra paskatinimas kazka keisti gyvenime ir ieskotis naujo darbo.

Nepyk, bet neprotingas tas Tamstos vyras .Nebent Tu jam ne žmona , o tik sugyventinė arba jis nesiruošia su Tavimi ilgai gyventi.

Gėlės

Ohohoho, pasirodo tie mokslai dar ne viskas…Apakęs

Deja tai jau būtasis laikas… Mokyklos lygis pasikeitė ir aš likau vėl tik sekretorė…

Viskas būtų beveik gerai… bet finansai ‘užmuša’ viską…

tu jam tai pasakyk ir as jau zinau jo atsakyma… jis pasakys-o kas prasho Aš nekaltas
ar ne taip?
na pasiskolink is draugu, tevu, darbe paprasyk pasalpos
as panasiose situacijose begu pas mama, ji visada padeda, kazkada bandziau prasyt vyro, paziurejau, kad toks pat variantas kaip taviskis ir pakako. Neturiu is kur gaut pinigu ir laidoju ta minti, o is jo neprashau

Santechnikas bijo daktaresCha cha
Taciau nevalingai norisi, kad mano MoterysŠirdis butu bent panasaus issimoxlinimo. Nesamoningai nuvertinu aukstojo neturinciasNustebęs Atrodo- taip nesunku baigtiŠypsena Kartais prisimenu- kol buvau tebaiges techasa, tokie reikalavimai nekildavoCha cha

zhulike, negalima taip jau visu moteru lyginti po vienu presu. ka as zinau, gal ir neblogai buti islaikomai - nemeginau. bet itariu, kad, kaip tu sakai, nudurneciau. tai va cia metimas akmens, imesto i moteru darza, atgal per tvora. beje, itariu, kad mano sirdies pasinui vargu ar patiktu, jei uzdirbciau pinigu maziau ir prasyciau pinigu savo asmeninems reikems (turiu omeny drabuzius, keliones, kosmetika ir pan.) antra vertus, man irgi smagiau, kai galiu ramia sazine nepasakyti tiesos, kiek kainavo kvepalai ar bateliai. tai yra tik mano reikalas, kiek as isleidziu. o griztant prie temos: kazkada labai piktinausi, kai senele moke: niekada nesakyk vyrui tiesos, kiek pinigu uzdirbi, ir visuomet, net is menku pajamu, atsidek sau juodai dienai. seima (skaityk, vyras) nepasius, jei suvalgys pietums prastesnes mesos. o tau bus ramiau. kukushkos pavyzdys tai aiskiai parodo. gerai, cia mokslas, kurio galima atsisakyti, atideti ir pan. o jei is tiesu pinigu reiketu medicinos reikalams ar dar kam nors?! nesazininga pozicija?! uztai patogi ir padedanti isgyventi.

Audriuz jau rašiau jis baigęs KTU - diplomuotas inžinierius.

O Zhulikui pasakysiu darbas už 1100 Lt alga būtų man Rojus.

O dabar bėgu pas mamą… pažadėsiu jai, kad daugiau klausysiu jos patarimų visada ir visur…