Ar verta nusivilti meile?

Ar verta nusivilti meile?

kai nusiviliaz mogus meile yra tokiu simtai… visada sekantis zmogus po to nusibylusio buna bent kazkiek geresnis, dar kitas dar geresnis ir t.t… kol galiausiai apsistoji…

Tai ar verta nusivilti ta meile, kad ateiti turetum ka nors geresnio?

O kodel Tu is pradziu atsakai i klausima, o po to uzduodi ji? Mirkt

jis apsidraudžia-jei niekas nekomentuos
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

kai įsimyli tai kažkaip tuo metu negalvoji kad nusivilsi meile o poto susirasi geresnę…be to ne visada ir ne visiem pavyksta susirast geresnę…Mirktgerai jei pavyksta…Mirkt

aga. niekada nezinosi kad susrasi geresne. gali buti ir atvirkstinis variantas. bet kad ir kaip ten bebutu. viskas kas vyksta i gera. tik veliau tai supranti.

Nekaltas O man atrodo, kad meile nusiviliama ne dėl galimybės susirasti geresnę, o dėl visai kitų priežasčių. Ir ne meile, o meilės objektu nusiviliama.
Yra toks geras posakis - meilė amžina, tik jos objektai keičiasi.Laimingas

bet kuriuo atveju, net jei ir nusivyli meile,įgauni patirties kurios niekur kitur negausi…Mirkt

Kokia meile? Apie ka jus cia…

Pats atsakyk i klausima:
Ar verta nusivilti <irasyk bet ka> - stai tavo atsakymas

verta zinoma Šypsena sekanti meile paprastai buna jaunesne Cha cha

…ir, kas be ko…lieknesne Cha chaMirktCha cha

…kol galu gale kyla noras isivaikint ta meileNekaltas

Tai kiek tu &quot;nelaimingu&quot; meiliu jau apturejai pakeliui link tos, vieninteles Širdis, kurios gali ir nebuti…Sprendziant pagal zinutes turini: toks su &quot;praktika&quot; Flirtas Ar tai viso labo tik zodziai… Drovus

Ginger: o moderatores Bangoje taip pat yra moterys? Apakęs Ir netgi gali flirtuoti? Pavargęs O pagal statuta tai nedraudziama? Nekaltas

man tai ne Šypsena as tik nuo 18 i moteris matau panasias Šypsena o kibinu paprastai tik nuo 25+ Laimingas

Heh, gerai kad paskaiciau Zuikos tema Mirkt
Busiu neoriginali, nukopijuosiu atsakyma: nu ir kas?
Drovus

Nu bet jei ta pati matysi ir budamas 60-ties…Girtas

eh… ne man dabar apie tai kalbeti… Nežinau