Ar verta draugauti nemylint?

Ar verta draugauti nemylint?

esu draugavusi be meiles jausmo ir galiu pasakyti,kad tai buvo didelis s…Kentejo jis,o paskuj kentejau ir as,nes buvo skaudu i ji ziureti,kai pasakiau skiriames po vienos savaites.Taigi,daugiau taip nedarau.Dabar turiu drauga,kuri labai myliu,ir kuris myli mane,todel esu nepaprastai laimingaTaip

nu siaip retai kas pradeda draugauti jau myledamas. is pradziu buna tik susizavejimas, o su laiku ateina ir meile

pradedant draugauti su vaikinu absoliuciai nieko jam nejauciau, kaip nejauciau ir po issikyrimo, aisku susizavejimas buvo is jo puses. ir kai atejo laikas jam pasakyti, kad viskas… jam tikrai buvo labai sunku.
taip kad pasimokiau, ir manau, kad neverta

meile daznai susivelina ateiti…pradzioje buna tik mazyte simpatija…ir trauka tam zmogui…mano didzioji Širdistaip pat nebuvo ta,kuri pasireiske draugystes pradzioje meile atejo negreit…bet vis gi atejo…tada kai stipriai pazinau ta zmogu ir supratau kad nuostabesnio niekur nerasciauŠypsena

baisiausia kai reikia issiskirti,o zinai kad jis pametes galva…sunku pasakyti…

Butent GeraiTaip

jau turejau 1 toki atveji. ziauriai nefaina buvo. niekam nepatariu…

hmz nu ash manau kad bachurui (religingu geru etniniu ir moraliniu prinicipu paziuru zmones prasau toliau neskaityti) pradeti draugauti jauciant meile retai isheina…o seip tai jei jis draugauja be meiles ir jam jin duoda ka nors tokio ka as cia garsiai neivardinsiu tai jam visai apsimoka draugaut…nu krc kas nesupratot pasakysiu tiesiai shviesiai jei merga prisirisa bachura sexu ir ta pana pakankamai patraukli tai bachuras be meiles su ja draugaudamas nieka nepraranda…Kazkur esu skaites kad bachurai tipo masto ne ta galva kuria reiketu, nu bet mes gi pasikliaujame inkstinktais…Aiii nenukrypsiu per daug i filosofijas i diskusijos tema atsakiau… ;]

Tikrai neverta. nes suzinojus tiesa buna tikrai nepakeliama… zinau is patirties, taip jau nesenai nutiko Liūdna

Man meile iskart ir neatsiranda,gal tik po metu.Ir tai nezinau ar meile ar prisirysimas.

o ka visi zmones pradeda draugaut kaj myli vienas kita? hmz…niu taj tada yra ne meile o iliuzija…manau kad meile atejna su lajku Šypsena draugaut rejkia pradet kaj yra jauciama simpatija ir t.t. Šypsena

ne…Griestas ne…

Jei nera meiles tarp dvieju zmoniu tai tada kam reikia draugauti ir apgaudine save, kad jei draugausiu su ar ja nors jo ir nemyliu man bus gera tai nera tikrai nera Šypsena

o as maniau kad draugystes pagrindas meile

SUTiNKU Taip

visokiu tu pagrindu yra…

Panos dazniausiai bijo iskaudinti vaikina, todel draugauja, kol pasidaro nebepakenciama…Aš nekaltas… Nepropaguoju…Ne

siaip nesamone,pati pries pora savaiciu su vienu tokiu nemylimu issiskyriau Šypsena ir man labai pasiseke nes pagaliau jo atsikraciau Cha cha bet siaip be meiles draugyste buna gerai jei vaikinas tave isimyli tu gali juo naudotis Šypsena cia yra geraiCha cha ziauriai pasakiau bet daug panu taip daro

neverta