Ar verta draugauti nemylint?

jo galima Labas

na man atrodo,kad mieste einant ir pamatant vaikina neimanoma jo iskart isimyletiMirktbendrauji su vaikinu ir t.t. tada supranti ar myli ar ne…
Paciai viena karta buvo,kad draugavau su vaikinu kuris man net nepatiko,tai apie meile net kalbos negali butiMirktaisku kiek ten padraugavomeMirktsiaip istiesu reikia daugiau pabandrauti ir toki zingsni gerai apgalvotiMirkt

visi meile supranta skirtingai. as manau, kad meile ateina su laiku. jei vaikinas ar mergina tau patinka, bet jo nemyli tai ne problema. meilei reikia laiko Širdis

nesamone Ne Ne Ne

neverta… aš negalėčiau taip bet kokiu atveju ;\ jej drawgawt tai normaliai… net nesuprantu kaip taip galima ;\

Ne nesutinku vaikinai irgi daznai pasiraso…Taip
Ar verta?
Pradejus draugauti zmogu pamatai is kitos puses,nes prie taves ir kitaip prieina,ir kitaip kalbaAš nekaltas
Jei tai tik nelabai geras draugas,o siaip naujas pazystamas tai verta pabandyti.TaipŠypsena

nu cia daug kas raso kad meile su laiku ateina… nezinau as turbut kokia nors issimtis…Aš nekaltas

o siaip neapsimoka, kazkas ten rase kad tipo pist gauni, nu ir nx to reikia geriau jau vienai nakciai kas kart nauja susirast…

Nezinau, ar cia isvis galima kalbet ape meile…Aš nekaltas… Bet galiu pasakyt, jei nera jokiu jausmu (simpatijos, fizines traukos, dar kazko…Aš nekaltas…)- nieko nebusTaip

man buvo taip:is pradziu maniau kad ji myliu bet jau tapati vakara kai sutikau draugaut galvojau ar gerai padariau… Ne ir supratau kad NE! bet negi jau kita diena skirsies??? Nustebęs prasikankinau 3 savaites ir pasakiau kad nebenoriu… Liūdna as ji iskaudinau taip kad jis net verke… to nesitikejau!dabar visada pries sutikdama draugaut gerai pagalvoju! Taip

Meile tai ne fejerverkas, kuris tik pyst pokstelejo ir baigesi, meile tai gyvenimas, jis ilgas ir kupinas ivairiausiu dalyku. As nzn bet nemanau kad galima zinoti po savaites ar as ji myliu ar ne. Kitas dalykas, nu cia kaip yra man - as kai anksciau kabindavau mergas tai kazkaip mintyse galvodavau ar galeciau ja mylet ar ne, o cia jau visai kas kita, tuo labiau kad per 1 savaite nei koks prisirisimas ar pan, gal tas bernas jau buvo tave isimylejes, bet as neisivaizduoju kaip galima isimyleti jei tas zmogus yra nerealus… Ta prasme nera tau pasiekiamas or smth

EIK TU MAZVAIKE jei jau vaikinas tave isimyli tai reiki dziagtis tuom ir isimyleti ji, o ne naudotis juom, durnele nx

mazvaike manes nevadink,as sakau ka noriu ir ka galvoju, dabar as tave galiu pavadint mazvaikiu uz tai ka tu parasei. beje vaikinai panomis daug dazniau naudojasi ir daug ziauriau taip kad nieko cia jiems neatsitiks… isgyvensit gi stiprus vyrai esat Cha cha

Merginos dazniau pagalvoja ar verta ar ne,bet jau daugelis aisku ne visi vaikinai galvoja kitaip.As pazystu nemazai vaikinu kurie draugauja su mergina del to,kad ji yra grazi ir daug vaikinu del jos alpsta.Tie vaikinai meile abejoju ar jaucia,jie tiesiog nori pasididziuoti ta ka turi.

nu nzn draugavau su tuo kurio nemyliu… nu kaip zmogus jis tikrai geras,bet kazko truko… o su tuo kuri myliu… nieko nesigaus…Liūdna

Pritariu!!! Nereikia draugauti jei nera meilesTaipTaipTaip

Na jei vienas is poros nariu nemyli kito ispradziu jam tai tikra kancia,o paskui ir tau toks gyvenimas tampa!!!

tikrai neverta,nes lieka iskaudinti abu zmones…

verta neverta kas cia per nesamones? apie tai negali buti ne kalbos draugyste tik is meiles ir viskas taskas>!

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha taskas tai taskas Mirkt

vaikiskas poziuris, siu amzium kitaip pradesi mastyt…
nebuvo man dar taip, kad isimyleciau ir po to draugauciau…visada buna atvirksciai…ir nematau as cia problemos