Ar turi visajp vajpytis,rookyt,\"fifuot\" kad bootom populiari tarp vaikinu????

Tikrai taip Taip

nemanau, tos merginos yra tik tokiso kurios yra lengvai prieinamos ir tiek, vienas galvoj kaip ir tiems vaikinams, o normaliems ir fainiems vaikinams turi tokios merginos tikrai nepatikti, o seip tai normaliems vaikinams patinka normalios merginos kurios nera pasikelusios ir kabutese krutos…

niu gal tavo aplinkoj vien tik tokie…o lengvai pasiekiamu bachuram reikia,tik vienai nakciai,na ar dar keliom naktelem!!pvz as turiu vaikina,o nei fyfa ar ten kokia lengvai prieinama(kaip tik atvirksciai)esu!!tad baik panikuoti del tokiu menku dalyku…Taip

ish kur that s.h.i.t. ishtrawkei???pvz.:man nepatinka fifos,kai rooko taj px nes pac kartajz parookaw,o kai waiposi tai nekenchiu…

Na tiesiog moooso shoolioj taj labaj akiwajzduTaip(bent jau mooso)-kitose-nznNe

niu reishkia nekokia jusu shoolia…

Galbooot…bet palikt wiswien gajla,yra ir prikolnu mielu zmogiuku Liežuvis

nu zhynaj pasaulis yra sudarytas ish dviejus tipu zhmoniu :linxmu ir wisada piktu…tai wa joosu sulioj susirinke dauguma jawciu kokie norz barygos,pasikele visada ir panashus…

oi tu klysti,tokios mergos tokiem patiem berman,o normalus bernaij su tokiom nesusideda(apie ishimtis neshneku)Taip ateijs ir tavo laijkasMirkt

weeeee Veee nesamone … Kanda patikek manim tikraij tokiaij nereijkia but Nekaltas ash taij nemachiau kad tokios rukanchios,duodanchios yra populiarios…greichiausiaij jos populiarios kaijp "kales" ar kaijp kitaijp… niu kazhinau… BEt tay ir neieshkok tokio waijkino kuris waijkosi mergas tik pasiliksmint,kokio forsiuko greeno…

Nu krc buk sawimi ir wiskas bus chiki TaipDrovus

Buk savimi…Nekaltas

yo,ish tikrooju tokioz mergoz neturi jokioz reputacyjoz…nemanaw kad reiktoo taw tokiai tapty…

as nesivaipau, nerukau ir t.t…Liežuvis manau ir be to galima sulaukti vaikinu demesio…Liežuvis
O kitos tegul ka nori ta daro… ju reikalas, ju gyvenimas ir visa kita…Liežuvis

reikia buti savimi… nereiskia kad i tave turi visi demesi atkreipti… atkreips tas vaikinas kuriam patiksi tokia kokia esi…

manau,cia taip masto tik paaugliai,kurie maistauja pries visa pasauli ir atrodo viskas kruta,kas yra blogai…nes bent man,vaikinams,kuriuos as pazistu…tikrai nepatraukia mergina,kuri keikiasi,isdarineja kazkokias nesamones ir apskritai - savigarbos 0…