Ar turi visajp vajpytis,rookyt,\"fifuot\" kad bootom populiari tarp vaikinu????

Ar turi visajp vajpytis,rookyt,"fifuot" kad bootom populiari tarp vaikinu???

Zinoma galit prieshtaraut,bet kiek pazystu zmoniu ,dauguma ju draugauja su tokiom panelem,kurios lengvai prisileidzia irswarbiausia yra kietos.Keikiesi,roookaj,kas antras zodis apie sexa-taj jau Kieta!Ar turi nors kiek protelio,sawigarbos ir neposhlumo-neesme…
Tik nedauguma waikinu galwoja kitaip…Kanda

Brangioji, negi o niekada nepagalvojai kodel jie draugauja su tokiomis…? Nes patys yra ne ka geresni. Negi Tau tokio reikia…? Juokiasi Asmeniskai man, tikrai nereikia tokio vaikino, kuriam tik keiksmazodziai, rukymas, ir pigios kalbos apie sexa yra vertybes… Mirkt

Ishkreiptas mastymas kazkox tavo… Nekaltas

Ir ish kur chia ishtrawkej… Nekaltas

na nezhinau… Ar tvarkyngam vajkinukui patinka butent tokios kurios keikiasi ir lengvaj duodasi…
Chia apie kazkokius forsiukus stotinukus kalbi jaw…
Kur be dantu laxto su tokiom pachiom mergom…

Nebent tau butent tokiems rejk patikt Pavargęs

ir dar…"populiari tarp vajkinu"
Apakęs chia dabar… Ieshkai vajkinu ar vajkino…?
nu krch…

kad nusipezejai Cha cha
su tokiom tik sejp galima , vienam vakarui kajp sakant Nekaltas o sejp tai netinka tokios Nekaltas

ko taip feministiskai Nekaltas … ne i ta kompanija gal papuolei…

oij nemanau nemanau kad taip labai jau daznai buna…man pwz panos seip tokios nepatinka,bet tai galiu pasakyti buk savimi ir tave myles wisiŠypsenawaŠypsena

cia gryna nesamone!kaip pauliukasz ir sake tokios panos reikalingos tik trumpam laikui!Vienadienes plastakes!

wa butent!!!

taj jau jo mrgicka, tikraj kad nusishnekejai…
tokios, kokias tu ten apibudinaj, taj tikraj apgajletinaj atrodo, ir normaliam vajkinukuj niekada nepatiks, kaip mergina, kaip ejline kekshele, tai tiks, bet kaip mergina - niekada, ishskyrus kokiam valkataj, su kuriais jos ir suejna

nusipezejai kaaaaajp rejkalas Blogai

Na ziurint koksai tas maivimasis i kirtumas…viskam yra ribos…ir manau jei tokiu pora pazisti tai nereiskia jog visos tokios…na bet cia tik mano nuomoneNekaltas

na,nebent kai tau 16 metu,tai gal tada ir atrodo tokie dalykai kruti.o kai bus 20,tada tie patys berniukai ieskos mergyciu,kurios neruko,negeria ir ilgai lauzosiCha chaCha cha

siaip sypsotis niekada nemaiso!
o del visu kietu "kietumo" israisku tai as drysciau abejoti…

Nepulkit taip ant temos autoresTaipAs irgi tokiu
"fainulku" pazystu…Ir keista,kad kas antras bernas(ju vertas,aisku) lydosi del ju…Neaisku,ar juos traukia ju isorinis grozis,ar vidine pilnatve(?Cha cha),ar linksmumas,ar vienos nakties nuotykio perspektyva…Negaliu atsakyti,nes…syu tokiom nebendraujuCha cha Ir temos autorei patariu taip darytiTaipNevergink savo nervu be reikaloŠypsena

Acius liapay wisiemz uz nuomone:p Ash tep pat maniau ir wisad manysiu=}}

Gal taj priklauso nuo mokyklos,ar dar ko,bet pvz mano dauguma bendraamziu tep masto kajp rashiau wirshuj,ir tik labiau subrende elgiasi nomalej…shejs laikais jaunimaz nebetox

keikias ir ruko bet jeigu atrodo Gerai Gerai Gerai man tai problemos nesudaro, viska galim pakeist Cha cha jai keikies, rukai , shneki apie sexa nereishkia kad tu esi asilas su tuom zhmogum neimanoma bendraut ir tt atsiminkit kad daug priklauso ir kokioj situacijoj jos taip elgias (pvz kai nori pavaidint arba demesi atkreipt), tikrai tikiu jai su tokia mergaite gerai maloniai elgtumeis pvz romantishka vakariene dviese duodu 90 % kad butu visai kitas zhmogus, visi shustrumai dingtu, chi akaip sakant ks kaip moka demesi atkreipt tas ir atkreipia o jai atrodytu BlogaiBlogaiBlogai kad ir kaip maivytusi vistiek vaikinai demesio nekreiptu

BBQ

Aciu uz nuomonike:p

Mes bendravardes…Cha cha

ka as zinau,tada as bendrauju su ta mazuma vajkinuku Šypsena