Ar turi visajp vajpytis,rookyt,\"fifuot\" kad bootom populiari tarp vaikinu????

Kazkas rashe kad ash pawydziu ,todel kad keliu tokias temas Nežinau…Na zinoma,gal ir noreciau kad aplink mane wajksciotu pulkai bernuTaip,bet kuo toliau,tuo labiau suprantu,kad tie,kuriem roopi roookimo ir pasikeiksnojimo draugesBaisu,patys yra ne ka geresni,nu kajp pasakyt dar galima bootoo-"zemoko lygio"… Kanda
Veee Wat tie,kuriemz tokios nlb patinka dazniausiai norm. rengiasi,mokosi,ir normaliai-draugishkai elgiasi su panelemisDrovusWat yra keli tokie fajnulkos musu klLiežuvis,taj jie su tajz wisajs ‘kietiagajz’ ir ‘kietegem’ newajkshtineja kozna pertrauka ir nekalba paciais shlykciausiais zodziais pasaulyjeNe Kiaulė,taj jie dazniausiai boona su mumis ir draugishkaj shnekam. Cha cha Kas del rookimo tajk ash newarau ant tu kas rookoNe,ir pati kartajz uztraukiu Nekaltas Kietas,tiesiog nepatinka,kai kokia pana tau sako kad nekencia cizu,o priejus kokiem bernam ishkart puola klausinet-Gal turit prisidegt?Piktas Arba ejna keliu pana,rookoo,ant kablu vos pastovi,visa perkrauta dazajsVeee-Taj ir nervina dazniausiai,ash tokia netikraLabas tikrai niekada nebooosiu!!!Ne Ne Ne

na znaj kajp yra vajkinaj renkasi tokias paneles anajptol ne rimtaj draugystej o kajp pujkias pashnekoves…nes shejp "tokios" merginos kajp tu ivardijaj yra mazhiau komplexuotos ir su jomis tiesiog lengviau bendraut…bet taj anajptol nerejshkia,kad wajkinams tokios tik ir patinka…na shejp taj tik mano nuomone

Nu man tai asmenishkai patinka nerookancios, nesikeikiancios ir pan. kaip tu paraseiTaip

na , kabina tokias, mano manymu, tik todel, kad nori ‘nuleist pagali’ kuo greiciau ir vsio

[quote] >>>BBQ<<< LOL, o tu niekada nesusimastei apie toky dalyka, kad zhmones keichiasi
[/quote]
nesakyk kad pasikeitei per mensi ar du Šypsena?
Isiskaityk labiau ka parashiau, sakiau paaugsi bishki gal ateisi i prota kolkas tu tik paaugle kuri dar apie gyvenima mazhai supranta, bet pati turbut galvoji kad esi beveik suaugus, suprantu paauglyste sunkus laikotarpis Labas kashkad kai man buva gal 16 galvodavau bl tai kox ten labai skirtumas ar ten koki 20 ar 16 ar 18 pajebat bet va vasara teko pabendraut su grupele jaunuoliu 13-18 amzhiaus tai pasijutau kaip diedas kox ish kito pasaulio nors ir amzhiaus skirtumas nebuvo 10 metu Šypsena norit nenorit tokiam amzhiui kad ir vieni metai daug ka keichia o ten jau ar 23 ar 25 ar 30 ar 34 skirtumas nelabai yra

Taip Apakęs Nekaltas Apakęs Nekaltas Apakęs Nekaltas Juokiasi Nekaltas Laimingas Nekaltas Taip

man atrodo kad vaikinams su tokiom fajna pasitrint. pasimaivyt. ir t.t
o apie santykiu apie tolemesm\nius santykius manau ner kalbos…Tūsas

na nzn - mergajtems kejktis negrazu! Liežuvis

Mhm…ash ir tep manaw Taip Taip Taip

Gerai

niekada tokios nekabinčiau

tai aisku,visos mergos kur ruko, vajposi ir atsiduoda iskarto yra shustros ir populerios, ir tu toke buk, arba kitap nebusi populeri terp vaikinu.

durna tema, aisku kad, man tokios i k… panasios

dar truksta adidas ir audi100 Cha cha

tikra nesamone, ish kur tu chia taip ishtraukei, tokios patinka tik tokiems pat vaikinasVeeeVeeeVeee , o normaliems (mano atzvilgiu jie normalus),tai tikrai ne

Pris kaikuriuos taip pries kaikuriuos ne(Pries mane asmeniskai ne)

na tiesa ta, kad jos turi daug pazystamu vaikinu
kur netures jei tarkim pas mus tai tokias dauguma shulios bernu daro …
bet jie apie jas gerai tai tikrai neatsiliepia.
nenorek jau geriau tokia but Šypsena

AsIu Uz NuOmOnE Laimingas

Tai vvat…manau tokios &quot;kietos&quot; merginos patynka tik tokiems patiems vaikinams…gi &quot;sielos dvyniai&quot;Cha cha
O siaip manau normaliems vaikinams(bent jau mano nuomone tai tikrai jie normalus) patynka paprastos merginos…nerukancios,nesikeikiancios,linksmos,paprastosFlirtas

TaipTaip tikra tiesa