Ar tikite I Dieva???

po mirties patapsi tuo, kuo ir nusipelnei…
As nujauciu, kad man kitame gyvenime teks pabuti kiaule, o gal net ir kirmele…Cha cha

PiktasDEGSIT PRAGAREPiktas

DA kchiortu ash netikiu nei reinkarnacija, nej pomirtiniu gyvenimu, nei tuo kad wissi mes po mirties busime teisiami paskutiniajame teisme…Welniop, po mirties tavo kunas supus zhemeje, o siela… hmzz… siela turbut skraidys kur nors net nzn kur, bet tai jau tikrai ne pomirtineje karalysteje kur nors padebesyse…
ir kox pla 2rnius prigalvojo tokiu nesamoniu Veee religija sux…

Liežuvis pragaro nera, kaip ir rojaus Liežuvis

nors vienas tavo teiginys teisingas. Pragaro tikrai nera, yra tik materialus pasauliai ir antimateriali visata, kuri ir yra vadinama rojumi.

As tikiu KOSMOSU!!!Ir dar astra Liežuvis Juokiasi netikiu ner to objekto kai sutixiu isgersim doloj Cha cha

No problem galima nuspirt.Juokiasi

as pagonis…

Ane…?? Cha cha Tipo ci aprotingaij ishsireishkiai… Cha cha Zinai ka tada DEGSIT KREMATORIUMELiežuvis

ash anyway krematoriume degsiu bo man wisishkai ner jokio noro supooti zhemeje Liežuvis }=] ir man dpzd. ash wistiek netikesiu ir negasdink manes cia jokiais pragarais ir krematoriumais…Liežuvis

Liežuvis pragaro nera, kaip ir rojaus Liežuvis

[/quote]

nors vienas tavo teiginys teisingas. Pragaro tikrai nera, yra tik materialus pasauliai ir antimateriali visata, kuri ir yra vadinama rojumi.

[/quote]

labaj jau tu cia gudriai paaishkinai…beweik nieko nesupratau Laimingas

oops… atsiprašau, jei įžeidžiau - vis dėl to kiekvienas renkasi - aš tik pasakiau savo nuomonęMirkt Gėlė

gal ir yra kas nors auksciau uz mus…Nekaltas bet cia taip viskas paslaptinga ir nezinoma…Nekaltas gal ir tikiu i Dieva bet pvz i baznice nueinu tik per didziasias sventes, o vakarais nesimeldziu… Nekaltas

o kodel gi i mane netiket Nekaltas
Cha chaCha chaCha cha
siaip tema kartojama 110 kartu … Liežuvis

per amzius amen…Nekaltas

Jo tikraj tikiu i dievaMirkt

nea NeTaip Cha cha

As tikiu Dieva, t.y.reiskia "tikiu, kad jis yra"…
p.s."tikiu i dieva" reiskia, kad pasitiki juo…

tikiu!

TIKIY, BET SAVAIP!! Vyras