Ar tikite I Dieva???

I diewa? O as pagone! Man kiekwienas daiktas turi sawo diewa!!! Cha cha

Nenera del ko…

ne Ne tai nesamone

netikiu… Nes mano nuomone tai kvaila… Ta prasme ne kiek tikejimas kvailas, kiek visiskas atsidavimas dievui. Tarkim kad meldziasi ir pan… Man rodos uztektu tiesiog zinojimo kad kazkas yra…

nelabai…Nekaltas

ne tikriausiai

[quote]
Alkoholis rašė:

neįžeideiŠypsena kiekvienas turi ne tik pasirinkimą, bet ir nuomonęMirkt. ir aš tavąją gerbiu
ačiū už gėlytęLaimingas

siaip tai tikrai Ne, bet mane vercia abejoti labai daug keistu sutapimu, bet tai idomios istorijos, taciau pakankamai ilgos.

visiška tiesaTaip

netikiu nei i dieva nei i velnia Šypsena religingi zmones sako kad dievas sukure zmones bet man atrodo kad zmones dieva.visi tie paistalai apie dieva yra grynas absurdas ir tinka nebent pasakelems pries miega.as tikiu reinkarnacija ir ivairiais dvasiu pasauliais Šypsena bet netikiu kad kazkoks daunas is dangaus gali reguliuoti zmoniu gyvenima Liežuvis

na ash tai tikiu…Nekaltas
vistiek kazkas yra aukshciau visko…gerbiu nuomone tu kurie ir netiki,bet kiekvienam savoAngelas

NetikiuNe

Ne Šypsena

As turiu savo tikejima Šypsena

Žvaigždė

nea Ne

greiciau patikesiu pagoniskais dievais nei krikscioniskuoju!

i Dieva ne tikiu, o prisitaikau prie jo…

As tai tikiu bet i baznycia tai nevaikstau.

Na as taij y setona tikiu…Cha chaCha cha
ne siaip taij jo tikiu i diewa

Tikejai ir visada tikesiu. As netikejau kad galima maldomis isprasyti bet ko, bet pasirodo galima. labai kentejau, taciau nuejau iviena rengini ir ten sutikau tokiu zmoniu kurie ragino baznycioje mintimis kalbetis su Dievu ir zinokite padejo. Pradejau dar labiau tiketi juo. Ir ejimas i baznycia ne geda. svarbiause bet i 1 men nueiti. Taip