Ar skelbimu forumo moderatorius atlieka savo darba ???

Šypsena Kava

Mažiau miegot ? Laimingas Ar dar yra koks nors mažiau limitas negu viena diena ? Juokiasi

rodai savo isminti? pats kurstydamas aistras? kam tai naudinga? o gal paprasciausiai malonu?

[quote]Dėl mano emocijų ir noro diskutuoti - tikrai ne tau spresti. Tyliu - Kai reikia, Kalbu - kai reikia. Ir aš tikraaaai žinau kada man tai reikia daryti. Lygiai taip kaip ir žinau į kokį klubą kiek įdedu darbo…
[/quote]

kaip tai ne man? tiek man tiek ir bet kuriem kitam banguojanciam, nemanai?

Cha chaCha chaCha cha tai, kad nerasau toli grazu nereiskia, kad ten nesilankau.
(beje, tau tokie zodziai nieko neprimena?Nekaltas)

anyway - Mindze, mokykis bendravimo kulturos. tikrai nepakenks.
manau, kad mano diskusija cia baigta.

Tai ne aš pradėjau kurstyt… Ne aš temą sukuriau…

Juokiasi Tikrai ne tau ir ne kam kitam spresti apie mano reikalus, kur reikia patylėti kur nereikia ir kur tai verta daryt kur ne…

Tai turi nusiskundimu? Jei sakai kad lankaisi?
Jei manai kad man reiktu pasimokint bendravimo kulturos, darkart perskaityk tema, mano ir maximus zinutes… Man kulturos mokytis nereikia - as tik megstu diskutuoti. O ypac tomis temomis kurios man aktualios… Niekada nelendu ten kur man neidomu ir nereikia. Bet jei kur ilendu - tai ilgam.

Šypsena jokiu problemu Šypsena

diskutuotojau… kodel gi niekaip negalejau Taves prisisaukti i diskusijas Linksmybez’e?NekaltasNekaltasNekaltas tada nebuvo noro?
tema perskaiciau. ir nepamaciau nieko idomaus. kazkas pareiske nepasitenkinima, o kad si tema pavirto i tai, kuo yra dabar - tikrai nemazas Tamstos nuopelnas.

beje, komentuodamas mano komentara nemenkai iskreipei prasme… cia diskusijos menas? ar - traktuoji viska kaip TAU patogiau?Nekaltas

Labai gerai pasakyta, tiesiog i taikinio viduri.Šypsena
Beto tikrai geras patarimas "moderatoriui" ne pro sali Cha cha
Diskusija baigta. Labas

Ej… Tai katik pati sakei jog labai graizai nusprendi mano emocijas, ir mano mastyma Kur tyleti, Kur kalbeti. taip kaip cia dabar Apakęs ?
Va ten ir buvo mano apsisprendimas tyleti. Klausi kodel - bus kitas klausimas.
Jei si diskusija i kazka pavirto, tai ne vien mano nuopelnas. Kaip yra posakis - Vienas lauke ne karys. Taip ir diskusijoje, be jūsu tuščia būtu Cha cha Labas

na jus cia ir bendraujat, cia jau kaip matau ne skelbimu forumo problema sprendziama, o kieno didesne savigarba, bet juk tema vadinasi Ar skelbimu forumo moderatorius atlieka savo darba ??? , o jus cia dabar: tu teisus tu neteisus, tu moki reikstis tu nemoki, kazkaip sakyciau visai ne i tema cia bendravimas vyksta… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Chia jau tau pachiam reiketu tu bendravimo taisykliu mokytis…
Oj… kaip ash buvau pamirshes tuos nuostabiuosius Maximus kaprizus… Ishtrinkit shia mano tema… Ishtrinkit shia mano tema… Ech… Nekaltas

Nu va pakritikuotas mindze pradejo dirbt Nekaltas Mirkt

Nori pradet viska is naujo? Nekaltas