Ar skelbimu forumo moderatorius atlieka savo darba ???

Alus Alus Gerai Šypsena

Niekas prie jo ir nesikabintu (beto as ir dabar nesikabinu) jei ka nors darytu, ka turi daryti geras moderatorus o ne kaip sis "moderatorius" kabutese.

Nejuokink svieto ir tame tarpe bangieciu, kaip issmoksi bendrauti tada rasyk ka nors, o jei nori man pasakyti rasyk i privata.
Labas

Pilnai, su argumentais ir paaiškinimais atsakiau į iškeltą temą…
Į tavo repliką atsakiau vos ne punktais…

O tu sugebi išlement pora visai ne į temą sakinių, pilnų galima sakyti įžeidžiančių žodžių.

Tai kas iš mūsų nemoka kalbėt?

Tavo darbas moderuoti o ne atsisaudyti snargliau, negi toks bukas kaip 2ndukas Cha chaCha chaCha cha

  1. Aš bangoje darbo neturiu… Jei turėčiau darba - man už tai mokėtų.
  2. Visa banga, tuo pačiu ir moderavimas - Dalis mano laisvalaikio
  3. O "Atsišaudyt" (kaip pats sakai), už tave kaip matosi tikrai geriau sugebu…

Lankuose ieskok Lanku o ne cia!

Tai kas visdelto kalbėt nemoka? Juokiasi

NekaltasNekaltasNekaltas nepavargote dar?

aišku, kad nea… Laimingas

Tiesiog su snargliumi nenoriu prasideti.

Nes nesugebi?

Snarglius dar kvailas, tad tenka kartais parodyti, kad nera jam gerai ziureti tik i save pasiemus mamos veidrodeli.
Nelabai man norisi su juo prasideti, nes duok durniui kelia o jis ji issvaltuos. Cha chaCha chaCha cha

Cia jau santykiu aiskinimasis vyksta.
galetumet i privatus persikelt arba nutraukt diskusija,nes vistiek ji nieko vertaBlogai

Čia ne santykių aiškinimasis o diskusija ar aš gerai dirbu darba forume "Skelbimai". Būtent apie tai buvo pradėta diskutuoti. Būtent apie tai aš ir diskutuoju. O jei Maximas nebūtų norėjęs apie tai diskutuoti, jis nebūtų kišęs nosies.

na tylejau kantriai… Mindze, sakyk ka nori, bet i diskusija cia maziausiai panasu.
beje, del tavo pirmojo posto siek tiek isizeidziau ir asCha cha na bet pagalvojau - jaunas, karstas… kartais nepagalvoja ka raso…
i kritika reaguoji astriai (arba isvis i ja nereaguoji). pats laikas butu ismokti valdytis ir nepasiduoti provokacijoms.
aciu uz demesi. butu labai grazu, jei tema pagaliau uzbaigtumete.

Bandau "moderatoriui" pasakyti del privatu, bet pabudes is ziemos miego turbut mieliai nori nusisnekti viesai, negul rasydamas man i privata Cha chaCha chaCha cha

Tema pasibaigti gali dvejais būdais:
Ja labai gražiai pabaigs Maximus
Arba ją pabaigs bangos komanda

Dėl mano emocijų ir noro diskutuoti - tikrai ne tau spresti. Tyliu - Kai reikia, Kalbu - kai reikia. Ir aš tikraaaai žinau kada man tai reikia daryti. Lygiai taip kaip ir žinau į kokį klubą kiek įdedu darbo…

Taip kad semės…
p.s. Tavęs "skelbimų" forume taip pat dažnai nematau…

Del tavo darbo skelbimu forume as nepasakiau nei vieno priekaistoNeTiesiog as ten nesilankau ir nezinau kaip tu atlieki moderatoriaus darba.Manau,kad atlieki gerai,nes kitaip jau anksciau butu kiles triuksmas…Nekaltas
Kas del Maximus,tai jis turi mada kisti nosi kur jo niekas nepraso.Maziau demesio i ji reikia kreipti ir maziau su juo bartisMirkt(draugiskas patarimas).
Maximus,nepyk ,del visur lendancios tavo nosies,bet cia tiesaŠypsena

Maximus kiek kartu tau siule baigti sia tema graziai ir jei yra noras toliau diskuoti, ja galima perkelti i privata, bet tavo vaikiska mastysena neleidzia taip uzbaigti, nori buti paskutinis ane? Nekaltas

Skelbimu forumas yra tai kad skaitai o nebutinai juos turi duoti, tad nespresk taip lengvai kas ten buna o kas ne, maziau miegoti reikejo ir nebutu buve is vis sios temos.