Ar skelbimu forumo moderatorius atlieka savo darba ???

Ar skelbimu forumo moderatorius atlieka savo darba ??? Nekaltas

Ar skelbimu forumo moderatorius atlieka savo darba ???
kiek kartu beuzeinu i skelbimu foruma moderatoriaus darbo ten nesimato???
Piktas Nekaltas

a ten ir moderatorius yra…kazkaip net nepastebejau…Nekaltas

Kur jis prapuole? Cha chaCha chaCha cha

Parasyta, kad moderuoja Mindze, tik klausimas ar jis atlieka savo pareigas

Aha kiek skelbimu ten dedu moderatoriaus reakcijos jokios… Nekaltas kyla klausimas ar jis ten yra ??? Nekaltas nes pastebejau pora temu kurias tikrai deretu istrint o jos tikrai senos… Nekaltas

tai tas pats kaip parashyti "Nemoderuojama" Mirkt…manau, kad jei neatliko linxmybese darbo ir ten jis nieko nedaro…(cia tik mano nuomone Liežuvis)

… ir mano LabasCha cha

ir manoTaip

Tai kam tokie moderatoriai is vis reikalingi? Nekaltas

kazkada gal Mindze buvo labai aktyvus ir protingas zmogus…tai ir suteike moderatoriaus teises

O dabar davai padarom netvarka kaip ir muzikos ir gsm klube buvo,juk moderatorius nedirba Cha cha Na kam zmones viesai tai skelbiat tuoj vel kazkas prisiklonuos ir nesamones prades daryt… Cha cha O jei rimciau tai nelabai uzsuku as i ta Skelbimu foruma tai nezinau ar Mindze dirba ten ar ne Nekaltas

Juokiasi Cia geras… Juokiasi Žinojau kad kažkada vistiek taip bus. Juokiasi

Iš kur ištraukėt kad nedirbu?
Ar kadanors yra buvusi Skelbimu forume bertvarkė?
Ar kas nors yra matęs?
Niekas nėra matęs?
Bet jų buvo pilna.
Reiškia:

  1. Jei žmogus sąžiningai trini ir viska tvarkai, tai neikas nepastebi, kad kažkas buvo ir kad dirbai - riškias nedirbi nes nieko nesimato kad dirbtum.
  2. Jei palieki betvarkę ir kas nors ją pamato - Reiškias nedirbi nes netrini betvarkes.
    PASISTOJO MAN KLAUSIMAS: TAI KAIP DIRBTI KAD GERAI BUTU?
    Vakar buvo betvarkė. Pirmoji betvarkė kurios aš nesutvarkiau. Ir kuria kasnors pamatė. Paklauskit kodėl… Ogi todėl kad visą savaitgalį švenčiau savo gimtadienį. (Išvis manau prieš tokias temas kuriant, pažiūrėkit bent į to moderatorio profilį).
    Na ir kas kad viena dieną apleidau bangą? Aš čia nebuvau ir netvarkiau nei šito klubo, nei dar keturių kuriuos prižiūriu. Bet atėjau šiendien ir sutvarkiau viską kas nesutvarkyta.
    Jei nors vienas pasakys kad ir per gimtadienį turiu sedėt prie kompo ir žiūrėt tvarką aš jam pasiūlysiu išsiskalaut galvą su šaltu vandeniu ir ejt pasivaikščiot po gryną orą…

Turit pretenzijų - replikuokit.
Šita tema (o ypač kas liečia klubus kuriuos aš tikrai prižiūriu) aš pasiruošes diskutuoti.

p.s. O tokiems kaip Maximus - širdžių vagis™ arba ZiebraZ patarciau ishvis savo srebtuves uzhciaupt arba susikisht jas i viena vietą. Aš tam forume jūsų nei kvapo nematau. Ir jūs į tą forumą nei kojos nekišat. O tik pasitaikius progai - iškart moderatorių apšmeižiat. Ir visiškai nesvarbu kas tai per moderatorius, kokio klubo jis ir kaip jis ten dirba. Esme - apšmeižti. Ir išvis mane juokina tokie asmenys, kurie per nepilnus metus sugeba privaryt 5 tukstancius zinuciu rasinedami beleka ir po to vaidina bangos kietuoliais ir senbuviais… Juokiasi Dejau ant tokiu… Blogai

Cia gerai Gerai

Teisingai pasakyta. Beje aš niekada nemačiau skelbimų forume jokio floodo ar betvarkės. Kažką jau mes čia nušnekam…

Snargliau kad neapsedi su subine kiek noretum, tame problema, uzmigai ant "lauru" , kaip pensininkas, nei pats nei kitiems leisiu. Cha cha
Mokykis bendravimo taisykliu , jei nori kad kas su tavimi graziai bendrautu!

P.S.
Snargliau parodyk sioje temoje kur tave apsmeiziau(atsakyma gali duoti ir i privata).

  1. Oj patikėk - ne tau žinot kiek aš apsėdu ir kiek aš apsėst galiu
  2. Apie kokį užmigimą kalbi? Pagrįk argumentais, nelabai suprantu ką kalbi, iki kolkas pasigirčiau gan aktyviu gyvenimu bangoje
  3. Kokių laurų? Juokiasi aaaaa… Moderatoriaus vieta - Laurai. Cha cha Cha cha Cha cha Štai ir išlindo yla iš maišo, dėl ko čia taip draskais… Labai norėtum ir tu kur nors moderatorium pabūt tipo? Cha cha bet kadangi neišeina neikaip, tai geriau visus esamus apšmeižt…
  4. bendravimo taisyklių ? Juokiasi Tai kad man jų išvis nereikia, aš apseinu ir be jų… O ypač bendraudamas su tokiais kaip tu
  5. Aš kadanors esu sakes kad noriu jog tu su manim graziai bendrautum…??? Juokiasi
  6. Piemenuku vadini ? Juokiasi Pasižiūrėjai į profilį ir nusprendei kad man mažiau metų - Tai aš piemuo? … Tokius dalykus tik piemenys kalba Cha cha

Kokie moderatoriai? Jei nežinai kokie - tai ir tylėk į burną sriubos prisipylęs…

Snargliau esi didesnis lovys nei tikejausi, galvojau siaip miegi prie kompo ir tipo vaizduoji "moderatoriu", geda klubams/forumams tureti toki moderatoriu, Aciu visiems kurie padejo snargliu iskrapstyti is Linksmybiu klubo.
Piemenuk, tau kyso sienas is batu o vaizduoji cia nezinia ka, tipo moderatorius, tipo "darau" (tyliai Cha chaCha chaCha cha nejuokink svieto Cha chaCha chaCha cha) laurai akis dengia? Ar tik didybes manija? Cha chaCha chaCha cha

Tokius kaip tu snarglius reiketu ne tik is moderatoriu salinti bet gal ir is bangos, greitai atsivers visu akys ir leksi is visu klubu/forumu ne tik is Linksmybiu isspyre "moderatoriau".

Peržvelk savo kalbą ir dar kart pergalvok kam čia reiktu bendravimo taisykles pasiskaityt… Ir kas čia iš mūsų Snarglys atrodo Juokiasi

Maladec! Gerai pasakei GeraiLaimingas

Atsikabinkit nuo Mindzes! Daugiau tokiu moderatoriu bangoj butu, tai ir nusiskundimu moderatoriais nematytumet!