Ar šiuolaikinis jaunimas klausosi tokių dalykų kaip The Beatles, Elvis, Sinatra?

Kaip uzhplaukia Tūsas

F.Sinatra - Can`t take my eyes off You Mirkt

na man 21 ish tu tavo vardintu pkalausau sinatros gal tik beatlu kazkaip neperneshu elvio nelabai megstu bet vat luisa armstronga jimi handtixa thin lizzy tai sumalonumu klausau

SinatraGerai.
bet nervina mane toks rashymo stilius kaip nervina,tai truksta zhodzhiuCha cha

man 16lika metu ir ziauriai megstu pasvaigt pagal bitlus, queen’us, sting’a, U2, skorpionus Laimingas klasika visada lix geriausiaŠypsena

Labai turiu daug senu dainu, karts nuo karto pasiklausau Šypsena

…labaj aciprasau visu kad taip parasiau…daugiau taipi neberasysiu jokio pavadinimo ir nieko kitoNe…sorry…Šypsena…nepykit taip baisiai…Liūdnas
teibaz…nu nepyk gi…Nustebęs

jio klausau juk pati man cd davei beatlu.Šypsena
man 15 …MirktTūsasTūsasŽvaigždėŽvaigždėLabasLabasLabas

MAN TAI LABAI TOKIA MUZIKA PATINKA… JEI KLAUSAU UZSIENIETISKA MUZIKA, TAI TIK TOKIA Šypsena

Elvis is most certainly alive!!Cha cha
Respektas, Elvi! Gerai

niu taij aisq kai kada reijkiaFlirtas {man 14 jei kaLiežuvis}

aGa barry’s valdO, ir kuL man ta salonine estrada… niu mol sinatra, dinah washington, din martin… klausaUsi neTgi Django reinheartd, jey kas zhyno (19301940metay… ) Liežuvis woa… o shiaip ir marilyn manosn valdo su outkast… tye tox jau gana didelis skirtumas… man 15… Cha cha

Klausau… didziaja dali mano fonotekos ir sudaro tokia muzika 6-7-8 desimtmecio… Man tai labai ji prie sirdies… Gal po poros meteliu negalesiu pakesti, bet dabar…dievinu ja…

15, Elvis - karalius vis dar gyvas, Sinatra - nesenstantis, Beatlai - laiko patikrinti Mirkt

klausau karts nuo karto bitlu.

[quote]back in U.S,
back in U.S,

back in U.S.S.R…
[/quote]

man 17 metu

Kartais visai fun paklausyti tokios muzikos. Nice, kad yra tiek daug zmogeliuku megstanciu jaŠypsena

Kai uzeina koks keistas metas tai ir senienos gerai skamba

Zhinoma klausosi Šypsena tik tu klausytoju galbut yra vienetai Nekaltas

Na jo pas mus vienetai, jaunimas naują kartą klausos Šypsena

nepakeiciamieji beatlai ir smokiai Cha cha

sitie niekada nepasens Taip

Ash tai klausaus vien tik senu grupiu… Bitlai yra kazkas tokio del ko galiu atiduoti viska… Jau turiu beveik visa ju diskografija… mmm… Myliu myliu… Dar The Doors ir Pink Floyd labai labai… O siaip visu net neisvardinsiu kiek visko as klausaus…