Ar šiuolaikinis jaunimas klausosi tokių dalykų kaip The Beatles, Elvis, Sinatra?

…nepritariu tik tuo kad dabar nera kokiu geru grupiu,o mano poziuris i senesne muzika yra labaj geras!!as jos klausausi…aisq ne visada nes as myliu labaj ivajria muzika…bet klausau ir tokios…ir tikraj myliu ta muzika…vien kokie grazus zodziai jose…ech…Flirtas

As nesakau, kad geru grupiu dabar nera Lietuvoj, as tik sakau, kad ju nedaug ir dauguma ju undergrounde.

Priklauso nuo nuotaikos, the beatles visai nieko kartais Taip

Nea neklausom Ne

G

Klausom!!!

Siaip pasiklausau tokios muzikos. Juk tai siuolaikinis muzikos pagrindas. Kodel elvio dainas mixsuoja? tai puiku,the beatles nemirsta ir nemirs,kodel masiskai ju cd perka,nors dauguma ju mirusiu. Tai puiku,nes daugelis tiesiog dievina ta muzika. Kas pausaulyje pripazinta-niekad nemirs… Wiska reikia klausyt,bet tik ne popsa Kanda Kietas Drovus Labas

zinoma klauso! Laimingas
p.s. man 17

hmm…nu bitlu tai ne,nes pop muzika manes kazkotai netraukia,bet siaip senas kai kurias grupes laaabai klausauTaip
man 17mŠypsena

klausomTaip
kaip tik siunciuos bitluNiam niam
tuoj bus ir berry whiteMirkt

Mieloji sambooka,
taip, mes klausom tokių dainų.

Gal galima tau klausima viena?

Gal galėtum pasimokinti rašymo kultūros? Bjauriau užrašyti pavadinimo nesugebėjai, ar ne? Nustebęs

Taip, žinoma kad klausau Mirkt

Hm…butent siu grupiu neklausau.Vien del skirtingo muzikinio stiliaus.
taciau mano megiamiausios grupes yra AC/DC KISS Deepurple Metallica ir daugelis panasaus stiliaus grupiu.
Kaip sakoma senos dainos - geros dainos.

Butent dabar klausau Frank Sinatra Šypsena dieviska muzika, turinti verte
o siaip labai patinka ir The Beatles, ir AC\DC, Chris Isaak. na zodziu laiko patikrinta muzika … del to jei jau klausau radija tai tik m1+ Šypsena
man 18

Šiaip tai klausau viską, tik priklauso nuo nuotaikos ir kompanijos Mirkt

klausom klausom Taip grazhu jukŠypsena tai ne mangai ir t.t.Cha cha

klausaus klausaus klausaus… ir klausysiuos… nes megstu klausytis

Klausom TaipLaimingas /16 man.

už kitus kalbėt nenoriu, bet aš klausau Taip Cha cha

frank sinatra, barry white, bitlai [nors man tai lbiau lennonas;] ir pan - cia gi nemarus gabalaiNiam niam ir isgirst bent karta juos kiekvienam vertetu [apie patikima neklabu;]
jei asmeniskai - man patinkaTaip sinatros -new york new york- visalaik mano senajam Telefonas skambaliuodavoLaimingas

Tiktai "Beatles" kai kurias dainas zinauDrovus ( man 14)