Ar šiuolaikinis jaunimas klausosi tokių dalykų kaip The Beatles, Elvis, Sinatra?

jauciu nuo Clandestino per Ignoruoju gausi uz toki pavadinimaMirkt

uhu…mane jau irgi toks parasymas uzkniso…va dbr normaliai…

ne

man 17 Laimingas ir mano grojaraštyje yra ne tik Bitlų ir Elvio, bet ir kitų senų, bet neužmirštų/neužmirštamų atlikėjų/grupių dainos GeraiMyliu

[quote]gal ir banalu, bet visgi senos dainos - geros dainos NekaltasCha cha

dabar yra nemazai jaunimo kurie klauso senesnio muzono…
o taip yra todel,kad anxciau buwo waromaz geraz muzonaz…
Cha chaKietasTūsas

klausom klausom…as pvz dar led zeppelin,pink floyd ir pan. (me turi 18 metuku) Šypsena

dabar zyyymiai geriauMirkt

kartais elvio ar armstrongoŠypsena paklausauCha cha

Siaip man tokia muzika dazniausiai nervina, bet kartais kai buna labai labai bloga ir norisi kazko ramiasnio, tai kartais ijungsiu pasiklausyt tokio muzono Cha cha

As paklausau, ir vis dazniau, nes pvz man siuolaikinis muzonas kuo toliau tuo labiau ritasi zemyn…

jo,as ir pasiklausau…o armstrongas man kazkaip su kaledom asocijuojasi…pati nznau kodel… Nekaltas

klauso klauso! Taip

Tik bitlu retkarciais paklausau o daugiau niekoNe

na pwz pas mane dazhnai winampkey uzhgroja ABBA - Souper trouper

Taip

17m.
retkarciais paklausau Elvio kurybos. bet ne daug as jo dainu turiu ir nelb patinka nors siaip kartais tai visai nieko.

Klausau kartajs Taip priklauso siajp nuo kompanijos ir nuotajkos Niam niam

man-16. ir as klausau tokiu “senienu” kaip the beatles, elvis presley, santana ir kitka. si muzika bent jau man padeda geriau atsipalaiduoti, nei banaslus siuolaikinis popsas made by money. man pvz. apskritai nepatinka, kad zmones labai vertina zmogu pagal muzika" aha, tu klausai popso tai tu toks ir anoks. blyn… taigi muzikoje- kiekvienas turi savo skoni. pvz me galiu kalusyti ir klasikos. kartais ji net ir labai patinka Nekaltas nes ji kitokia, nei dainos su banaliais textais( " i love you, but you don’t like me, don’t like me"…) tai cia tokia QuEnDUkEs nuomone Liežuvis

kartais bet retai Šypsenaman 14

19metu, bet megstu klausyt ir sena jazz ir 60-70metu rock… puiki muzika, praejo laiko isbandymus del savo puikumo… Taip