Ar reikės atlikti karinę prievolę jei aš...

AS tai padariau taip kad nebuciau gaidys : ipisau i galva vienam apsauginiui, gavau teistuma, ir dabar nebeina jokie laiskai .Patarimas : supiskit galva kokiam oziui i nebereiks i supista armija!

Duchai ir gaideliai po akmenimis tiktai slepiasia.

Tu baik apie tokius dalykus kaip atsilyginimas, tuo labiau kad manęs nieks prie tavo bylos neprileis kaip ten yra išsiaiškinti.Čia turi pats kažkur rimčiau kreiptis, jei iš tikro tavo problemos tokios rimtos.(na pvz. į kokį seimo narį nuo Klaipėdos).Pirmą kartą išviso išgirdau apie tokius dalykus Klaipėdos KPC.Jei tai teisybė tai labai liūdni reikalai, kad tokiais metodais vykdomi šaukimo planai.Nesukvailiok ir nesupanikuok, nes dar ne pasaulio pabaiga.Jei tikrai jauti tokią įtampą tada kreipkis į psichologą ar kaip sakai į kapelioną.Rytoj darbe pabandysiu pasiaiškinti į kokią tarnybos instanciją tau reikia kreiptis.

Ok. Lauksiu ziniu.

Nyk is cia.

Nu baik cheslovai, taigi čia tikras lietuvis: negaidys, visada pasiruošęs galvą kam nors sudaužyti, su teistumu(na tai traktuojam kaip senais laikais tarybų sąjungos dydvyrio vardas ar dabar Vyčio ordinas)Cha cha
Tik man keista, kad atsimazinęs nuo kariuomenės, bet kažkodėl dar užsuka į karybos klubąLabas

Jo, neprilygsim mes jam Liūdnas perdaug krutas yra Nežinau

Fujin, štai keli telefonai, jie ir nėra užslaptinti:
Pasitikėjimo "karšta linija" - 852612429
Piliečių aptarnavimo linija - 852735556
Generalinis inspektorius Č.Jezerskas - 852735531
Jei tu čia "netrini" ir tavo problemos tikrai tokios su sveikata kaip rašai, tai geriau būtų kad skambintų tėvai o ne tu pats.Kas ten per velniavą pas ju dragūnuose darosi, prieš kelis metus irgi būvo atvejas kai šauktinius po dalinius išskirstė dėl "problemų su vidurine grandim", dabar pusiau invalidai pakliūna į tarnybą. Tai negi su tokiom sveikatos problemom jie suinteresuoti žmogų dalinyje metus "marinti".Gaila ne klaipėdėtis esu, tada galėčiau iš arčiau pasiaiškinti.

Ok dekuj uz nr. Ziuresiu kas gausis. Jeigu dar max men tokios nesamones bus sakysiu tada kad tewai skambintu. Dekuj tau dar karta.
P.s. Db med punkte rusiuoju korteles, tai kas buwo paskirti a sveikatos grupei buwo komisuoti pakeiciant i g grupe Apakęs tai kaip taip as nesuprantu jie tas medicinas pereidineja.

Snekejau su psichologu,bet tas kazkoks neaiskus. Jokios naudos is jo, tai ryt su daktaru snekesiu kad leistu pakartotinai kam pereiti.

Ir vėl aš su savo klausmais, ad nepyk Laimingas

Buvo maniškis šiandien nuvykęs ten kur reikia nuvykti, tai sakė balandžio 19-20 dienomis jama jį tarnaut, nebent sugalvos ką per tą laiką padaryti, kad neimtų Šypsena Bandžiau senelio išzysti pažymos apie nėštumą (jis 50 metų akušeriu pradirbo, dabar pensijoj bet vis tiek pazįsta žmonių kurie tam miestely dirba). Tai sakė taip darys nebent kraštutiniu atveju, nes po to gali būti bėdų, nes kiekvieną nėštumą ir persileidima reikia oficialiai forminti ir labai daug popierizmo tvarkyti, todėl jis nelabai nori prašyti ko nors kad tuo užsiimtų. bet užtai papasakojo, kaip žmonės anksčiau išvengdavo karinės tarnybos Apakęs sakė, kad bent jau anksčiau būdavo taip, kad jei išsioperuoji apendicitą, tai metus tavęs imti negali. Tai sakė kad labai jau daug pas juos į ligoninę iš anksto susitarę naktimis pas budintį chirurgą ‘su skausmais’ atvažiuodavo ir išpjaudavo tą apendicitą nors Cha cha Bet sakė, kad čia taip seniau būdavo, taigi norėjau paklausti, ar dabar dar tai galioja Šypsena

[quote] jei taip, tai teks versti maniškį pjautis pilva Klasta gal ir gerai, kad jis dar to nežino…

Del nestumo kazkaip nzn,bet su manim tarnauja va vienas kurio pana nescia yra. Tai kaip matai paeme ir busima teti. Db sakau isvis debilizmas yra.

Nu maniškiui pasakė, kad kadangi aš turiu būsto paskolą, tai kad jam turbūt pavyks išvengti tarnavimo jei dabar nunešim pareiškimus ženytis ir pristatys jis iki balandžio mėnesio pažymas iš zakso ir iš banko. nes pagal įstatyma, tai jei vienas iš sutuoktinių turi būsto paskolą, tai tada neima tarnauti. Nors man biški neramu, nes oficialiai tai mes dar ne sutuoktiniai, o tik šiaip sugyventiniai ir kam ten rūpės ar mes paskolą kartu ar ne kartu mokam?

Taip ir isivaizduoju…:

… Vedziau is reikalo. Ne… Ne to… Tam, kad i kariuomene neimtu… Juokiasi

Tai tada jus twarkykit dokumentus,nes paskui bus perwelu kaip man buwo,nespejau dokus sutwarkyt ir paeme. Gausit jau tada ir zakse uzsirasyti. Nes kariuomene tik metai bereikalo kazkur praleisti. Nebent jei tu diena ir dienos sh mali tai gali eiti tarnauti, nera jau lb blogai,bet jei sieki kazko ir pan. O tawe paima tarnauti tai buna lb abydna kai metus prarandi. O man db netgi du gausis nes rugsejo men dar tarnausiu ir negalesiu niekur stoti. Liūdnas jau taip paras ima kad 3men veltui praejo. O cia dar 9men Veee

Tai jo, jau renkamės dokumentus kad galėtume eiti paraiškų ženytis užpildyti.

O dėl veltui praleistų metų, tai labai labai pritariu. Pvz maniškis neseniai pradėjo dirbti labai gerame darbe, turim planų didelių artimiausiu metu, tai kažkaip abydna būtų jei viskas taip va imtų ir susigadintų. Na bet labai labai tikiuosi kad popieriai iš banko apie mano paskolą, santuokų rūmų apie tai kad ketiname tuoktis ir gal dar kokios socialinės darbuotojos patvirtinimas kad gyvename kartu ir vedame bendrą ūkį padės viso to išvengti. nes kitaip tai nžn ką daryčiau viena likus metus laukti Liūdnas

Nesijaudink, galesi kojines megzti ir staltieses siuvineti Idėja Juokiasi

Plius buities tyrimo aktas iš soc. rūpybos skyriaus, kad kartu gyvenat. T.y. kartu vedat bendrą šeimos ūkį.O pažymos apie ketinimą tuoktis su nustatyta data užteks, bet gali tekti komisijoje pakovoti, t.y, netylėti.

Fujin, bet kaip amtau tarnyba tai tavo iš esmės atostogosJuokiasi Sėdi, korteles dėlioji.Pavalgęs, aprengtas ir dar turbūt kas kelias savaites į namus išleidžia.Kurortai.Tai į tokią vietą ir su E sveikatos grupe gali paskirtiLaimingasSunkoka bus iš ten pabėgti.Ne

Nejuokinga Šypsena