Ar reikės atlikti karinę prievolę jei aš...

Tai vat durnai tas kad nedave man pakankamai laiko pries tai. Db tai guliu med punkte su sugibsuota,koja. Turiu nusiskundimu del nugaros. Gal imanoma siuo atveju kanors “pasimuliuoti”? Nekaltas

apie toki, kai tau nereikia vaikscioti visokiu pazymu ir prasymu rasineti iki begalybes. Visos valstybes institucijos po truputi prie sito pereina, tik kazkaip kariuomeneje, kurioje turetu buti didziausia tvarka, sitas klausimas yra visiska betvarke.

Na, cia kaip kas supranta.

Man viena karta parase, kad "netinkamas" - savo pareiga atlikau, atejau, praejau komisija - jei pas juos betvarke, ar cia mano problema?

Nesislapstau - 3 metai oficialiai dirbu toj pacioj imonej - jei jiems tikrai rupetu - galetu tuoj pat surast. Vadinasi nerupiu. Jei valstybines institucijos tarpusavi nesusisneka ir nesidalina informacija, velgi - cia ne mano problema.
O del atvesdinimo - manau policija ir taip turi ka veikti, nei tokius “nusikaltelius” gaudyti. Ne nebent del pagasdinimo KAM tokia vienkartine akcija suorganizuotu, tik kokie po to atgarsiai butu… Cha cha

[quote]
Kabelis rašė:

O tu pats su savim susišnekiCha chaBe be beTai jei vieną kartą parašė netinkamas, tai iš kur dabar tau problemos?Pats sakai kad neieško 3 metus.O dėl policijos tai tu čia smarkiai klįsti.Policijos įstatyme ir inspektoriaus veiklos nuostatuose parašyta kad dirbti prevencinį darbą su žmonėmis pažeidžiančiais įstatymus, šiuo atveju gaunasi karo prievolės.Teritorinio skyriaus vadui tereikia paduoti viešos policijos komisarui tokių asmenų sąrašą ir toliau jau priklauso nuop inspektorių"darbštumo".
Dar dėl tavo netinkamumo.Ne visai supratau: ar tau įrašė į kažkokį dokumentą kad netinkamas ar tik tau pačiam taip atrodo?

Tai jei rimtos problemos su sveikata-ko nesiskundei priežiūros komisijai po KPC sprendimo?Negi tau nepaaiškino kad turi 10 dienų termina?Bandyk dabar reikalauti kad siųstų į KMK.Parašyk man į privatą kokiame KPC perėjai komisiją ir kur tarnauji.

Aš vėl biški paklausti noriu Šypsena

Jei Vyras penkis metus ignoruoja KAM’ą, nieko nedaro, o dabar gauna šaukimą atvykti tą ir tą dieną pas juos, kas bus jei nuvyks? Tai jau tada tikrai paims? Ir kokios procedūros laukia ten nuvykus? Tipo lieps kažką pasirašyti, kad eini tarnauti (po kiek laiko jei taip eini?)?

O jei dar kartą ignoruos tuos laiškus, kuriuos į darbą siunčia (čia jau trečias man rodos), tai kas tada? Po kiek jau laiko gali pradėti rimtai jo ieškoti?

Va butent, kad viena karta parase kad netinkamas (i sauktinio liudijima) dar mokykloj, o po to dar metai is metu gaunu saukimus. Vis reikdavo pazymas is mokslo istaigos nesti, tik koks pointas, gi netinkamas - ar cia tvarka? Cia betvarke…
Tolimesnes proceduras zinau, tik ar man ju reikia ar kariuomenei…?

Kazkada aprasiau cia savo situacija, nekartosiu antra karta. Jei idomu: http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showForumPosts/449054.115-=(20110277
09

Pirmiausiai tai baikit svaičioti apie tą iškart paėmimą.Paprastaišaukimo lapelyje būna parašyta kokiu tikslu kviečia: ar duomenų sutikslinimui ar į atrankos komisiją.Atrankos komisija faktiškai irgi kviečiasi tam kad įvertintų pagal pristatytus dokumentus esamą situaciją ir arba atideda ar atleidžia visai arba siunčia į karo prievolės centrą tikrinti sveikatą.Ir tik jei sveikata tinkama (o tai tik apie 10% iš ten nusiųstų) siunčia į tarnybą.Likusius arba iškart nurašo arba siunčia pakartotinai tirtis ar gydytis.Tada prasideda procedūra nuo vietinės atrankos komisijos iš naujo.
Jei ilgai neatvyko kviečiamas-didelė tikimybė "susigriebti" baudą.Spręskit patys kaip elgtis.

Va butent, kad viena karta parase kad netinkamas (i sauktinio liudijima) dar mokykloj, o po to dar metai is metu gaunu saukimus. Vis reikdavo pazymas is mokslo istaigos nesti, tik koks pointas, gi netinkamas - ar cia tvarka? Cia betvarke…
Tolimesnes proceduras zinau, tik ar man ju reikia ar kariuomenei…?

Kazkada aprasiau cia savo situacija, nekartosiu antra karta. Jei idomu: http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showForumPosts/449054.115-=(20110277
09

[/quote]

Na atsiverčiauū tą nuorodą ir yra taip kaip aš ir galvojau: jei būtum iškart kai gavai pirmą šaukimą nuėjęs jau senai viskas butų buvę sutvarkyta.Įrašas šauktinio liudijime negaliojantis.Jei esi atleistas-turi būti išduotas rezervo prievolininko liudijimas.Tave matyt tam ir kviečia, nes jiems kabo ant sprando"mirusi dūšia"T.y. po 2002 metų kai pertvarkė karo prievolės sistema buvo peržiūrimi TGŠ pavaldumo buvusių komisijų sprendimai, nes ten pasitaikydavo labai nemažai vietinių gydytojų piktnaudžiavimo atvejų.Nenuėjei-pats kaltas ir nereikia kaltinti biurokratiškos sistemos.O kad kariškiai beveik per kovą tegali gauti iš kitų institucijų duomenis tai čia ne jie kalti.Tavo žiniai priimtas asmens duomenų apsaugos įstatymas sukelia iki tiek absurdiškų situacijų, kad geriau išsikviesti -žmogų, negu rinkti apie jį iš kitur duomenis(tai ypač liečia sveikatą).Kuo toliau tempsi tuo bus daugiau problemų tau pačiam.
Pasiskaičiuk pats-kiek tau siuntė registruotų laiškų ir kiek jie kainuoja valstybei.Nenustebk jei teks už tai apmokėti baudos pavidalu.Skaitau

Blyn, atsibodo juodai komentuotiUžsispyręs Ar žinot kiek juristai “nuluptų” už taiLaiškasLaiškas, o čia jokio dėkingumo išraiškos formųButelisTaurėDovana Net susigraudinau ir einu pietauti(nes net už pietus teks pačiam apsimokėtiŽliumbiaŽliumbia) O dar sako lengvas valstybės tarnautojo gyvenimas Cha chaCha cha

Ale gerai, kad internete gali likti anonimu - antraip jauciu pats man bauda israsytum Cha cha Suprantu as tuos pareigunus, kuriu toks darbas, bet man nuo to nei silta nei salta. nieko, dar metus prasitrint iki kol 27 sueis - tada ir nueisiu, nes nebereikes per komisijas vaiksiot ir pazymu nesiot.
Labas

ad, ačiū ačiū ačiū. Ir taigi nepyk, kur man dar visai tokiai dundulei kreiptis ? Apakęs Gal aš čia biški ir per smarkiai, nervinuosi, ale vis tiek labai labai bijau, kad neišeitų taip, kad pasiims mano Vyras tarnauti Cha cha

O su tomis atsidėkojimo priemonėmis, tai liūdna, bet bangoj anei Laiškas, nei Butelis, nei Alus tai nepaduosi Nekaltas

[quote]
Kabelis rašė:

Ale gerai, kad internete gali likti anonimu - antraip jauciu pats man bauda israsytum Cha cha Suprantu as tuos pareigunus, kuriu toks darbas, bet man nuo to nei silta nei salta. nieko, dar metus prasitrint iki kol 27 sueis - tada ir nueisiu, nes nebereikes per komisijas vaiksiot ir pazymu nesiot.
Labas
Pirmiausiai tai aš baudų neišrašinėjų,Čia ne mano darbas , nes jau būčiau pasibeldęs į tavo durisCha cha Su mano galimybėm tave iššifruot per VSD(ten pastačius “magaryčių”) nebūtų jokių problemų, bet per smulki žuvelė, o ir darbo specifika ne ta.Labas
O supratimas tavo apie karo prievolę, tai panašiai kaip mano apie melžimo technologijąLabas
Gerbiamasis tamstos žiniai turiu garbės pranešti, kad Lietuvoje šaukiamasis amžius - iki 26 metų.Be be beCha chaCha cha
Tai gal iš tos baimės pražiopsojai ir be reikalo slapstaisJuokiasiCha cha

Na ačiū bent jau už ketinimusTaip Na o jei jau taip gaila to savo brangiojo, tai gal tskant, keliant šalies demografinį lygį, reikėtų jam siurprizą padaryti( na maždaug:“brangusis mes laukiamės”Cha cha)Ir išsispręstų problemosCha cha

Ad. Jei padetum is manes Alus tikrai bus. As per wap negaliu parasyti pirmas. Parasyk tu bet ka atrasysiu tada. Na sveikata ta kad kartais aukstas spaudimas buna ka cia pastebejo. Nugara daznai uzeina skaudeti ir taip depresuha kad metai i sikna. Taip tai tarnauju klp dragunuose, esu pats is klp ir kam ejau klp vytauto 5. B3 grupe dave bet tai nesamone.

Ad. Jei padetum is manes Alus tikrai bus. As per wap negaliu parasyti pirmas. Parasyk tu bet ka atrasysiu tada. Na sveikata ta kad kartais aukstas spaudimas buna ka cia pastebejo. Nugara daznai uzeina skaudeti ir taip depresuha kad metai i sikna. Taip tai tarnauju klp dragunuose, esu pats is klp ir kam ejau klp vytauto 5. B3 grupe dave bet tai nesamone.

Na su bokalu tai trumpa kalba.Na nebent "Švyturio"bačkutė, kaip toj reklamojCha cha Nepagaunu iki galo kampo kas ten tau su nugara, kad davė B3.Čia iš vaikystės ar traumos pasėkmės ar šiaip brendimo palikusios problemos.Ar yra apibrėžtas iškrypimo laipsnis ar dar kas nors.Su deprasija nejuokauk, nes kaip minėjau pasidarysi taip kad “nurašys” dėl psichologinių problemų su labai negerom pasekmėmNe
Jeigu tau su nugara tikrai taip rimta, tai tu ant to ir laikykis, tegul siunčia į KMK paildomai ištirti.
Kaip suprantu rašai iš “kareiviško” kompo dragūnuose.Nepamiršk kad viskas yra matoma, girdima ir informuojama apie tai aukščiau stovintys.Kvankt?

Stop.Dabar dar kartą pažiūrėjau, o kas per grupė B3?Ar tu ne taip kažką supratai , ar aš kažką per kelis metu praleidau?A,B,C pagrindinės, D jau nei vienas dalinys nebenori, o E net po KPC stabdo, daliniai išvis kratosi.Parašyk tiksliau.

Dabar net ir d5 grupe ima. Na is tu kam punktu 8 pas mane buwo 2 su apribojimais. Is to skirsto tas abcde grupes. Ima net e grupe sen man sake. Debilizmas db isvis. Jiem net nusispjauti galim sakyti i tawo sveikata. Ima ir tuos kurie jau pradeje savo gyvenima normalu, ten masina butas, darbas. Neakivaizdziai mokos ir t.t. Tokia situacija ir pas mane. Tik kad dar nebuwau spejes istoti. Galvoju gal pas psichologa ar kapeliona eiti sneketi, tik nzn ar tai pades. Nes tikrai nervas ima kai sedi tarnyboje ir tau eina metai veltui kai gali daug ka pasiekti… Kanda

Jei padesi komisuntis tai atsilyginsiu tikrai. Rasau is savo mob tel per wap. Niekas nieko nemato ir neskaito.
Del nugaros tai 98m avarija turejau ir dubens kaulas skiles buwo. Jei daugiau fizinio kruvio gaunu ar ka pan. Tai skauda, kartais surakina. Db med punkte guliu nes dar kojos trauma gavau.
P.s. Teisingai sviturys tai alus Gerai

Ale kad viskas taip paprasta būtų Cha cha