Ar norėtumėt gyventi kitame mieste?

jei kraustytis tai tik i Vln Taip

As tuoj is Alytaus kraustysiuosi i Miami’i Nes vaziuosiu su mama dirbt Liežuvis

nenoreciau , man ir klaipedoj gerai KietasKietasKietasKietas

Nu nebent New Yorke nes ten mana puse sejmos Liūdnas Nu tixliau sese su sejma… o siajp taj tik tada jej vajkinuka galeciau kartu pasiimt Liežuvis

na jau ne… vilnius 4eva Cha cha

ne ne ne

Jei Lietuvoj tai y Vln noreciau Taip

as noriu gywent WILNIUJ …kaip man dar ishkest tuos pora metu sawo miestelyje…ŽliumbiaŽliumbiaPavargęs

jo noreciaw labajŠypsena

nu as gyvenu Klaipedoje ir man labai gerai,o jeigu kraustytis tai tikriausiai i Vilniu noreciau Nekaltas

siap man patinka kur gyvenu , bet jei reiketu kraustytis tai i Vilniu bootinaiTaip

ne neneoreciau man svajame geriausiaGerai

Aaa…noriu noriu noriu i kita miestaaa,!!! Isveztu mane kaz nors is sito ‘miestialio’…skyle,bajsu…PavargęsVeee
ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

is vienos puses noreciau is kitos ne, nes reiktu palikti savo draugus, b e kuriu man buna labai liudnaLiūdnasTaipCha cha

ash i kauna noreciau… aisq gaila savo shito "pletkininku" miestelio palikt, nes per tiek metu pripranti, bet galu gale atsibosta, o ir draugaj, taigi ir jie ishvaziuos. tai va… po poros metu matysit mane kaune Cha cha

gyvenu mazam kaimelyj kurio niekas nezino bet is cia kraustytis tikrai nenoriu nes cia visi pazystami ir visi draugiskiTaip