Ar norėtumėt gyventi kitame mieste?

Ar norėtumėt gyventi kitame mieste?

Ar norėtumėt gyventi kitame mieste nei dabar gyvenate? koks tai būtų miestas???Šypsena

ish tikro nzn nes mano dabarinis miestas yra neblogas tuo labiaw nesinori palikti drawgoo merginos ir t.t ;]

Jei pasirinkimas galimas tik ish Lietuvos miestu tai nelabaij noreciau kur nors kitur kraustytis ish Vilniaus… Ne

Gyvenu Vilniuje ir iš Lietuvos miestų daugiau tikrai nenorėčiau niekur važiuoti, na o jeigu apie užsienį, tai čikagaTaip

Jei kitame Lietuvos mieste, tai neikada, nes Vilnius yra Da Bezt, o jei rinktis u=sien5, tai kal2iau pas savo mo2iut3 i Jav

pritarchiau kitiems,kad is Vilniaus i kita Lietuvos miesta kraustytis nelabai norechiau…o jei i uzhsieni tai tik i Londona. Šypsena

as is vilniaus irgi niekur nenoreciau Ne o is uzsienio, tai i izraelio miesta - haifa arba petah tiqwa gal… tik, kad karas ten baigtusi Piktas

o dieve! kuo greiciau is pnv isvaziuociau tuo geriau Cha cha
o rinkciaus tai klp arba vlnNekaltas

Tikrai nekeisciau vilniaus i joki kita miesta Šypsena

as irgiNeNeNe

Man irgi patinka mano miestas - Klaipėda. Tiesa pasakius žinau, kad nuo rudenio greičiausiai teks išvykti Nustebęs

Ne ir cia labai Gerai

Norėčiau gyvent vilniuje Laimingas

is kauno niekur nevarysiu

noreciau gyventi panevezyTaipLabas

Noreciau gyventi Vilniuje arba Kaune LaimingasGėlė

Palanga forever!
tik ziema nalabai yra ka veik tik faina per basanke vienam praeit viduri kelio kai prisimeni kokios grustys budavo Mirkt

Labai gerai ir cia.
Vilnius roolez Drovus

jei negyvenciau KLP, tai kitur - tai tik Vilniuj Mirkt