Ar norėtumėt gyventi kitame mieste?

Tik tada kaj supratau, jog galbut tex waziuot kitur, supratau kajp myliu vilniu TaipMirkt

Tu rimtaj???Apakęs Pasirodo ne ash wiena tokia priplaukus…NekaltasCha cha Ash geewenu pnv ir po kol kas nenoriu jo palikti (gi draugajMoterisVyras ir t.t.Nekaltas), bet kaj bajgsiu mokeeklele, taj tikraj nenoriu shia pasilikti NeNe

Noreciau i koki didmiestiMirkt Labiausiai tai vlnTaip O jei i uzsieni tai i pietus, i Graikija, Prancuzija, Ispanija kurMyliu

man geraj cia kur as gyvenuLiežuvis

Kol kas ne, o jei noreciau tai gal i kokia Klaipeda nusigauti.

Jei is Lt miestu tai vasara noreciau pagyventi Klaipedoje, bet vistiek ankscaiu ar veliau sugryzciau i Vilniu… O is kitu saliu miestu tai net nzn…Nekaltas

jei is lietuvos, tai i VLN, o is lietuvos, tai i koki padoru vokiska kaima, netoli nuo kokio “kulturos centro”Šypsena

Ash jau gywenu ne wien kitame mieste bet ir kitoje valstybeje…Taip

bet vistiek… ar norėtum grįžt i LT… ir gyvent Vilniuj ar Klaipėdoj??

Vilnius valdo, bet jei kokia sticine nelaime , tai nebent i klaipeda.

Ne…Ne
Nebent i mano gimtajy mietsa
PANEVEZHY…Taip

as gyvenu vilniuje ir nenoreciau niekur kitur!!!

Teorishkai gal ir noreciau, bet praktishkai tai nea Laimingas

Nea,man gerai ir cia kur dabar esuŠypsena

Laaabai noreciau gyventi kitame mieste,VilniujeŠypsena

Na ash gywenu panewezhy…man ten patinka…Taipnes turiu liabaj liabaj fainu draugu…Taipniekur nenorechiau kraustytis…TaipLaimingas

hm … na jei jau kur ir kelciausi tai tik i vilniu Šypsena ir tikrai siaip tikiuosi ten istoti Mirkt

na as gyvenu KLP ir man cia labai patinka, bet jei reiketu rinktis be KLP, tai tada tikriausiai butu VLN Laimingas

gyvenu vln ir man cia geriausia!

man irgiGeraiTaip