Ar nereikėtų Popiežiaus pensijon išleisti..

Ar nereikėtų Popiežiaus pensijon išleisti…

Kalėdų dienomis žiūrint žinias iškilo man toks klausimas - kiek gi galima tampyti ir kankinti Popiežių? Gal ir negražu taip apie jį sakyti, bet atveža vapantį senuką rateliuose… Suprantu, kad pagal visas taisykles jis turi eiti savo pareigas iki mirties, bet ar neturėtų religija truputėlį labiau prisitaikyti prie žmogaus ir išleisti senuką užsitarnauton pensijon? Bo man jo itin gaila.

Šiaip jau Popiežiai eina savo pareigas iki mirties. o liga… šiaip jau, mūsų biski nužmogėjusiame pasaulyje liudijimas kad ir sergantis ir ligonis žmogus yra vertingas - ne toks jau dažnas…

Seip man irgi Jo Labai gaila. Juk Popiezius irgi yra zmogus, ir dabar dirbti savo darba yra kancia ir Jam, ir netgi aplinkiniams… Nu pripazinkim…

bet dabar turbut bus labai svarbu visuomenei pademonstruoti, kaip bet kokia kaina yra vykdoma dieviskoji misija. o juk visu pirma mes - zmones.

Tai va kad. Esam tik zmones. Popieziaus pareigos zmogaus prigimties nepersoks…

esame ŽMONĖS. o žmoguje daug Dievo kibirkšties…

Kad ir kokios jis prastos sveikatos, negalima daryti išimties-jei darbas numatytas iki gyvos galvos, tai taip ir turi būti. Gali būti, kad šios Kalėdos jam jau paskutinės… Nustebęs

o ar ateityje nereiktu padaryti ishimties ir prisaikdinti juos dirbti ne iki mirties, o kol sveikata leis? nes kazkaip amoralu tampyti akyse bliukshtanti simboli ir versti ji linketi mums linksmu svenciu. zinoma, jei jis taip nori - tebunie, bet manau, kad cia normaliai visuomenei reiktu sakyti ‘‘ne’’ ir leist zmogui ilsetis.

man jau seniai tokia mintis kilo. ir juokas ima ir gaila senio kai jis ten pradeda linketi ir negali normaliai zodzio suregzti. pasityciojimas kazkoks…

O man dėl to galvos visiškai neskauda Taip

tada kitoks klausimas: ar yra morali eutanazija? žmogus juk kankinasi, kiek galima jį tampyti… :v man regis mirties kultūra tikrai labai stipriai apėmusi pasaulį… gal būtent toks Popiežiaus (vyresnieji prisimenam - populiaraus, žavaus, jautraus) liudijimas apie žmogaus vertę net ir ligoje yra būtinas… net ir sergantis, ji s yra didid asmenybė, ko nepasakysi apie kai kuriuos jaunuolius. net ir vežimėlyje jis yra ŽMOGUS, ko dažnai nerandame visuomenėje ir populiariuosiuose - sveikuose, stipriuose-lyderiuose…

tikrai nesamone…tas senukas gali kankitis dar 10 metu…

tajp, vertetu keist jiem istatyma sawo didijy Nekaltasvat kaip klaida kazhkam gadina gyvenima. butent, o jaj dar 10metu? jaj daugiau gules prie aparatu [turbut jam nej nujungti nebutu galima] nu ir… ir ka, kankintis?

Bažnyčios įstatai aukščiau visko. Pasirodo, aukščiau ir žmogiškumo. Tai dar viena iš bažnyčios nesąmonių, nesąmonių jūroje.

Stikse - jei teisingai pamenu - senokai skai2iau - jis galėtų atsistatydinti pats. kodėl iki gyvos galvos lemta būti popiežiumi ir nerenkamas (neperrenkamas) anksčiau - kad nebūtų populizmo ir pataikavimo masėms…

o taip… Veee

Kuo ilgiau kankinsis - tuo prashmatnesnis bus jo paskelbimas shventuoju post mortem

Na aš šito neskaičiau ir negridėjau.Ale, jei taip neatsitinka vadinasi kažkas yra suinteresuotas jo sedėjimo soste ir jo bejegiškumu. Ten tokia mafija sėdi…kad pasibaisėji net tik Krikštatėvį III pažiūrėjus.

žinom, buvom matėm Blogai Veee dalyvavim kai planus kūrėm…