Ar nereikėtų Popiežiaus pensijon išleisti..

ko jus jaudinates pora menesiu ir uzvers musu papa kojas nebus bedu

anelka: kad jis taip verčia jau dauggg metų. Pavargęs

Aš kažkur taip pat skaičiau, kad jis savo noru nesutinka atsistatydinti. Koks motyvas taip ir nesupratau. Gaila, jei tai tik taip krikščionybės aukštinama kančia Pavargęs, bet tikiuosi, kad jis bando kažką pasakyti ar dar pasakys. kalbama, kad jis saugo senąsias popiežių paslaptis ir tradicijas, esą po jo kunigams bus leidžiama tuoktis, na, tai tik gandai…

Apie paslaptis tikrai nežinau, o apie leidimą tuoktis - tai jau priklausys nuo sekančio popiežiaus… Beje, kažkada klausiama buvo kunigo - jis sakė, kad jau davusiems įžadus (t.y. įšventintiems) leidimas jau negalios, nes įžadai jau duoti…

į pensiją šventą lavoną!

stipriai, bet teisingai pasakyta Cha cha

man irgi jo Labai Gaila

visiems jo gaila. nieko jis blogo nepadare, uzh ka jam tokia kanchia Nekaltas

popiezius iki mirties… Nekaltas

Ir mirė savo jėgų žydėjime… Cha cha Nu čia ne prie ko, bet reikėtų jam leist ramiai numirt, juolab, kad jis tikrai turi teisę atsistatydinti…

jis toks vepeza [ligos prasme] kad net nesugeba jau blaiviai mastyt Liūdnas

Na jam tikrai jau laikas pensijon Laimingas Kiek galima toki zmogu kankinti! As nesuprantu kam reikia laukti jo mirties kad isrinktu nauja! Juk jis ir taip galima sakyt jau mires dar jo liga! Jis net turbut nebesuvokia aplinkos! Ne Man jo gaila!

pritariu Taip laikas pensijon Drovus

butent. aplinka tikrai nesuvokia jis jau Ne

O kada jis ją suvokė? Mano supratimu žmogus, tikintis krikščioniškais paistalais bei paaukojantis jiems visą gyvenimą, be kita ko atsisakydamas net ir sekso Apakęs Apakęs ir anksčiau neypatingai adekvačiai tą aplinką suvokė… Tiesa, negaliu nepripažinti kai kurių šio popiežiaus nuopelnų: jis pirmasis viešai pareiškė, kad bažnyčia anksčiau klydo dėl žemės, kad žemė iš tiesų yra apvali. Aišku, prieš du su puse tūkstančio metų tą jau žinojo senovės Babilone, bet ką gi… geriau vėliau, negu niekad. Gerai