Ar labai blogai?


Ar labai blogai?

nusižiūrėtas būtent toks modelis - e320 cdi.Pasiskaičiau, kad turi visokių ligų jie, bet iš kitos pusės - kas jų neturi. Gal yra kas eksplotavo ilgesnį laiką tokį automobilį ir turi gyvenimiškos patirties atsiliepimų?

pasidomek purkstuko kaina Šypsena Jie kartais megejai nebeveikt

reiketu paziuret statistiskai, kiek tokiu/panasiu durnu klausimu iseina i eteri per menesi… edita: imesk skelbimo nuoroda idomumo delei

didesnės bėdos dėl dėžių iki faceliftine. O po facelifto norma, patikimesnis už tokio pat amžiaus tajotas Apakęs Apakęs

atsiliepimas is mano puses: norejau tokio, CLK arba bmw 5`er. Aiksteleje stovejo bmw salia sito. Dizainas MB pralaimi santykiu 10:5…

bet vidus palyginus su 5er gaunasi atvirkštinis santykis Šypsena

Klausimas žinau, kad durnas, bet norisi bendros nuomonės. Neklausiu ar kam nors parėjo SBC valdymo blokas (nes pareina beveik visiems), arba kaip dažnai išlupa parktronikus. Skelbimo tos mašinos nėra įdėto.

sunuz, pabandyk pavartyt MB foruma Mirkt rasi ne viena tema apie E o siaip, kaip visada sakau… patinka pirk Mirkt ner ko parintis.

Robis - juokauji? Cha cha

per kuria vieta e60 dizainas geresnis uz sita E? jau ble ble del ko gincytis rado, subjektyvu.

Petruskevicus - skaityk zinute 16:07 daug kartu. Jei ne"da"eis - pastatyk salia abu.

youtube.com/watch?v=j5BLfF1ShR4&feature=relatedMaikio darbas? Šypsena

man px ka kur statyt reikia, tavo dizaino supratimas yra: kuo agresyvesnis tuo geresnis, tai ka dar galima diskutuot?

Qrmis, perverčiau Šypsena nu daug niuansų, bet kažkokių tendencijų, neskaitant SBC, kaip ir neradau. Vieniem vienas, kitiem kitas pareina, bet čia kaip ir visom. O patikt aišku patinka - trauka gera, pati mašina tvarkinga labai, nubegus nelabai daug. Kamuoja tik didesnių remontų baimė Šypsena

woris, nejuokauju. Dišova kokybė pas 5er viduj, važiuoklė kietesnė. Man tik išvaizda pas bmw patinka ir varikliai, visa kita NeP.S. nepirkčiau e60 Ne

sunuz, su visom masinom tas pats…sugest gali belenkas… jei zinai is ko perki, pirk, busi patenkintas masina, o kai esi patenkintas, ne taip gaila ir kazka susiremontuot. Esu praleides svtgali kazkada su tokiu 320cdi, man asmeniskai labai lipo Gerai

Petruskevicius - o koks tavo dizaino suvokimas, jei e60 agresyvus?? Cha chaRobi - Vaziuokle kieta, tikrai tikiu (nevaziaves), kad kietesne nei E. Bet kas ten kokybej uzkliuna tai neisivaizduoju. Nepatariu niekam, kad “NEPIRK arba PIRK”. Patariu tik pastatyti salia su konkurentais. Man ir paciam keista, kad bmw turi kazka tokio. As gi Alfistas Cha cha Bet kol kas kitos masinos noriu Mercedes.

woris, paklausiu kaip ypatingo, citroen c6 grazus automobilis tau ar ne?

Petruska> super Girtas