Ar labai blogai?

Robis - o kas su dėžėm? kažką apie antifrizo subėgimą girdėjau ar pan. bet kaip supratau, jei neuždelsi tai remontai ne zveriski. tu apie tai ar dar kas yra?

Tuoj paziuresiu kaip atrodo Mirkt Bet jei ir bus grazus/negrazus, nereiskia, kad tavo nuomone yra “ta teisinga” UfffRed.: Paziurejau. C6 gan grazus - idomus, bet sau nenoreciau, kaip ir nenoreciau dzipo arba universalo.

sunuz, jo, subėga antifryzas, nes prapūva radiatorius ar jo vamzdelis, nepamenu

kiek purkstukas?

buvęs dyrikas pirmųjų metų e270 turėjo, gal dar turi, tikra 220 rida buvo, kai paskutinį kart aš dar ten buvau, tai reikalų jobtvajmat su tuo mersu buvo. Kam gest yra, ir genda.

kozma, isaiskejo tau kazkas del pagalviu?

uzsimanysiu Mazerati - parasysiu cia tai vargo pisuokliai isdestys visas maseju bedas. Ir ka po to, nepirkt italu? Mirkt

jei tau visi cia vargo pisuokliai, tai gal tu eik i koki auto elito foruma Šypsena

yra ir normaliu, as apie mase Mirkt ilgai galvojau kokia nauda man sis forumas nesa. Informacija cia gaudyt reikia gan ilgai, turiu hobi automobilius, del to juos daznai keiciu, bet nei cia variantu geru galima surast nei per cia galima geriau parduot… zodziu naudos labai nedaug, tik laiko stumimas. Manau kad reik paciam imtis veksmu ir trinti visus irasus ir naryste

qrmi, nelindau po masina, bet ka ten aiskintis, bus jos. Atbuliniu daug nemaloniau vibruoja, nes kardanas i priesinga puse vercia motora. ner kada kuistis, va babuinas susitaiso ir pakelsim slyva. bet esmes tai nekeicia, greitu metu pardavinesiu slyva ir pirksiu kazka kito, 1,9TDI vadytelius pasidarysiu, tik dar bus matyt ar 5.5 passat kėbule, ar C5 A6 kėbule Šypsena

kosmose - rimtai NT krize? Laukiu nesulaukiu kol kainos dar pakris bandysiu chalupa derint kad bent sienos, stogas butu ir vieta gera prie vandens

ne krize, nebenusikalbek, darbai einasi labai normaliai. tiesiog, o nx man ir toliau turet 1500lt menesiui kainuojancia masina (kuras, padangos, remontai, draudimai), kai jau issilaksciau? as geriau pakeliausiu su antra puse po siltus krastus, i kalnus slidinet ir pan. ka nuo slyvos eksploatacijos ir kuro sutaupysiu, prakeliausiu Šypsena aisku isvis galeciau pasilikti su tuo babuinu, bet nu nepriot man jis ir viskas.

va klausimas…kaip ta slyva parsidavines?

ekonomiska masina seimoje turi but Gerai

isipyliau penktadieni 15ltr (nesikabinekit,kad tiek mazai,pirmadieni gausiu be Pvm Cha cha)70km mieste,150km uz miesto,dar gerus 60-70km ivaziuosiu mieste liuosiai

normaliai ta slyva parsidavinės, nesiparinu. čia ne koks 525-530 dyzelis, kurių visi kampai nušikti. 25k km į metus, dabar gi benzas + dujos man stojasi 11-12 gabalų, kur dar r18 padangos, draudimas, ne tokie reti remontai. planuoju su kita mašina suktis į kokius 6500 lt kurui, nuo draudimo padangų 500 drąsiai tauposi, dar nuo remontų kaip minimum tiek pat. Metam 6000 lituoklių iš oro. Čia dvi savaitės tenerifėj viskas įskaičiuota, lauktuvės ir pan, arba dviese į kalnus austrijoje paslidinėt. PAPILDYMAS: ir mašina tiek kad netraukia taip kaip slyva, nei komfortas, nei erdvė, nei kažkoks abejotinas įvaizdis aukojasi, ne į babuiną ar kokią ibizą lipt žadu.

parsidavinet parsidavines…gal…jei padarysi prekine isvaizda

nemokyt tėvo fist Cha cha

as dar ir ne tokius variantus pardaves esu ir gan greitai, manau lietuvoj rasi nemazai durnu bmw gerbeju kurie susigundys linksmu 520 Mirkt

tai kad jis kiek is kalbu girdziu visas aCilupes