Ar JUSU LIGA BAISESNE nei galejot pagalvot?

sutinku su Y.linkas cia visiskai ne vietoj.pratrinkit kol kiti nepamate

gerai varai

Bet juk ten yra prierashas "silpnu nervu zmonems neziureti".

tai progresuosi tik vienoj srity?Nekaltas

Prie ko cia girti gatveje? Visai pievas palyginai… girti gatveje blogai elgiasi (vairuoja) o ne atrodo… ir biski skirtum "girto zmogaus veida" nuo sitokio veido?

Neprivers, zmones gaus "imuniteta" ir tada jau niekas nepades…prastai psichologija studijavai…

"Pavojingu zonu" pilna, kaip ir "Versiju" ar "Sroviu". Ar sumazejo ivairiu nelaimingu atsitikimu poto kai pradejo tai rodyti? Abejojiu. Ar tu siulai kad tie prievartautojai butu filmuojami taip kad pats aktas stambiu planu butu rodomas (kaip kad siuo atveju foto) ? Gal tada bus efektas…bet jeigu jo nebus (o taip ir bus) tai bus nekas…

Nu anyway, LTV? Vilniaus TV? Siauliu TV? nu paimk bet ka.Ten rodo? Ne. Laikrasciuose rodo? Ne. Kodel? Todel kad yra ETIKA ir tam tikri apribojimai.Ir jie nera bereikalo.

Nemanau kad maloniai jauciasi zmones tai ziuredami nesavo noru, ten, kur to jie nesitiki pamatyti ir apie tai nesusimasto.Viesa vieta yra viesa vieta ir tam adminai ir reikalingi.

XXX cia nesimeto kazkodel su pamokymais "kaip teisingai atlikti", etc…

Apie xxx visi viska zino Cha cha gerai baikit del to linko…visi tvirtai laikosi savo nuomnes.
Labas

visiskai teisingai NIDA paraseio Gerai Gerai . As kai isgirstu britvos garsa, man per sirdi pereina kazkoks neapsakomas jausmas… Dieviskas toks ir nepakartojamas. O jau kai galu gale pamatau ta nuostabuju zvereli… kojos pradeda linkti ir iki pat jo isnykimo is horizonto nepaleidziu is akiu Gerai … motociklizmas…

As kai “mazas” buvau, neturejau moto ir zurnalus ivairius varciau ir netycia mieste pirma karta viena ar kita mota (brytva) pamatydavau tai irgi “alpdavau” sakykim taip Cha cha Bet kai pats pravaziavau pirma karta tai ishsigandau ir visai kitoks poziuris i brytvas pasidare… tas lengvas ir malonus vaizdelis is sono buvo uzgoztas brutualia galia ir pagreiciu Šypsena

Jo kai ishgirsti,kad pareina britva vairuotojas lauzia iki redlino net negera pasidaro Laimingas o kai pamaciau kaip mieste ant vieneto kelia tai vapshem vos nenualpau Šypsena

skiriames tik vienu dalyku - kad as dar britvos nevairaves Laimingas bet laukiu nesulaukiu to momento

Na tai greit nebesiskirsi (tikekis Šypsena , ir “nealpsi” daugiau Šypsena

tai narkotikai prie kuriu priprates negali sustot,jau geriau mocui grazesne fara nupirkt,nei per diena pragert,visvien isleisi ,jai ne gerimui tai mergom ar dar kitiem sudam visokiemCha cha

temos pavadinimas visiskai teisingas, liga tikrai baisi.pabandykite gyvent be motco ir adrenalino ir suprasite kad tai neimanoma. siaip motco eksplotacija dar nera toks brangus dalykas kaip "vaistai" nuo depresijos gyvenant be motco. ir tokia nuomone kad atsisakysiu motco sumazes islaidos turesiu daugiau pinigu yra visiskai klaidinga.

Na cia brangioji tu ir atlanksteiNekaltasbet zinai ka ogi parasei visiska tiesa apie kuria galvojau apie kuria jau buvo diskutuota su artimaisiais, savo antraja puse, ju diagnoze mano atzvilgiu - NEPATAISOMAS LIGONIS.zodziu reikalai tokie kol neturiu seimos ir uzdirbu siek tiek pinigu as juos investuoju i dalykus kuriuos labai megstu t.y. mocas, snowbordas ir t.t. zodziu reikalas tas kol nevedes aprupink savo pomegius kadangi kai bus seima tures buti siek tiek kiti pinigu isleidimo prioritetai.Del ligos na as manau jog as nesergu as manau jog paprasciausiai toks mano budas na ir kas cia tokio jei man patinka mocai, na siek tiek daugiau nei patinka as be ju gyventi negaliu.Man tik keista,kaip kiti zmones to nesupranta sako tu nieko kito negalvoji tik mocas mocas mocas chebra su mocais irt.t. akivaizdus pavyzdys - ilga tiesi plati lygaus asfalto gatve su fantastiskai sutvarkytais saligatviais , nuostabiai zaliai zydinciais jaunais medziais pavasaris +25 celsijaus - mano mintis - ech smagu butu cia su motu pabandyt vienke uzkelt juk tiek daug vietos ,smagu butu ir ramiai pravaziuot pajust zydinciu alyvu kvapa smarkiai besibraunanti po tavo salmu - ir ka isreiskiu savo nuostaba garsiai ir gaunu atsakyma tu nieko kito negalvoji tik motas motas tai bl ka man galvot koks nuostabus asfaltas idomu is ko jis padarytas arba kokios puikios geles kaip butu smagu dabar jas nuo piktzoliu isravet ( jei jusu argumentas galvok apie ta zmogu su kuriuo esi -atsakymas- apie ji tu visada galvoji nes tu su juo jau esi )o apie mota galvoji todel kad nera jo tuo metu salia.
Na zodziu kolektyvas isvada viena narkomana gali suprasti tik kitas narkomanas, viena motomana gali suprasti tik kitas simta procentinis motomanas.
KietasLive to ride & ride to livEKietas

O jeigu toj gatvej butu nuogu graziu panu paradas, tu irgi galvotum apie moca? Šypsena

Linkaz - deja irgi … Laimingas

Grazu ciaGeraiTaip

Na pasisakysiu ir as. Liga ligai nelygu. Kaip kazkas jau parase, motomanija nera baisiausia liga, kol nera baisesniu. Argi tikrai nera nei vieno is jusu , kurie vos pirmam sniegui iskritus nepradeda zvalgytis i kalnus? Ar nei vienas nemegsta zvejoti? Turim cia mes toki kultini senu masinu klubeli c123 ir visokias “ligas” puikiausiai suprantam. Atvaziuoju pas ziurke i servisa, o tas sako, tavo galine dalis viduje baska, nors dar gera, sakau- keisk, jei taip pasakei dabar nebegalesiu ramiai vazineti…Šypsena Pakeicia ir jokio skirtumo, taciau moralinis pasitenkinimas uztai koks! Ir nori nenori sumazejusi garsa pajausi, bent jau psichologiskai. O po to imi, paskaiciuoji ir matai, kad tiek kiek sukisi i 83m masina, uztektu kokiai malalitrazhkei metine lizingo imoka sumoketiŠypsena Ir kas galetu mus geriau suprasti jei ne motomanai?
O motas ka? Stovi sau ramiai kol dirbu- jam nereikia ypatingo kodo spalvos ar odos su specialia perforacija- jo paskirtis vaziuoti ir teikti man malonuma paciu vaziavimu. Benzinui, tepalams uztenka, laikas nuo laiko nuplauti/nublizginti rankos daeina ir ko daugiau noreti? Šypsena

tai apie ka as ir sakau…Juokiasi

Sveiki visi
Gera cia tema uzvedet
Liga manau nera baisesne uz dauguma kitu.Be to ji yra letine,tai paumeja,tai susilpneja manau.Gali nejuciom uzeit praejus 15-40 metu.Tik gal panasiai kaip vejaraupiai-vyresniam amziui eiga sunkesne.Jei Tau 18 ir visas pajamas ir laika kishi i moca,viskas O.K.Bet jei dvigubai daugiau ir niekas nesikeicia-jau tada turbut liga.Bet ne pati blogiausia,
ne a, ne n ir ne nepasotinamas s.Dar beje girdejau yra toks terminas-antra motocikline jaunyste.Ar daug cia tokiu?Apie savo karta galiu pasakyt-uzejo si jaunyste tik kas ketvirtam kokiam.Tiesa,keliu jau ir gyvu nera.Ir negasdinkit su motais-uzsimushe su auto,na ar dar kaip baige.
Sveik KLR, isvaziuosim gal kada.