Ar JUSU LIGA BAISESNE nei galejot pagalvot?

Yra ir baisesniu hobiu Šypsena
Tokiu, kad zmogus namuose dienom ar menesiais nesirodo. O su motociklu palakstei valanda-kita ir pakanka.

Man sitos ligos simptomai keleta meteliu pasireiskia. Kai bunu pakvieciamas i koki gimtadieni, tusa, ar pan., mielai sutinku, bet kai paskuj paaiskeja kad ta diena oras geras ir dar kazkas is draugu su motociklu isrieda tai velniop siunciu tuos tusus ir gimtadienius, kad tik gaut ta motociklo teikiamo kaifo “doze” Laimingas Hehe, narkomanas daraus Cha cha Tikiuosi kad pinigu (benzo) dozei labai nepritruks

For NIDA
Palauk ziemos ir nusipirksi ten tu bobisku niekuciu vasarai Cha cha
aisku jei per vasara batono nepagausi o tai ir per ziema teks litus aukoti motui

2 Nida: Parashei dideli trakta apie “liga”. Butu beiveik graudu pasidare, bet… NETIKIU ir viskas. Mano asmenine nuomone tai POZA ir KAUKE, ish psichologijos puses paziurejus - tam tikra isterijos forma. (redakcija su mano nuomone gali nesutikti) Cha cha
Visa tai panashu i vaikishkas kelnytes, kurias vienokia ar kitokia forma daugelis ish musu ishauga (gyvenimas tampas stabilesnis, nes atsiranda isipareigojimu priesh kitu zhmones ir pan.)
Netikiu kad tik motociklas gali padaryti tave laiminga. O jei yra butent taip, tai uzhjauciu.

Respect

GeraiGeraiGerai

P.S.
o moteri “islaikyt” kurkas brangiau nei tik lupdazis+maikute+batai+etc. Pagalvojau, kad net baisu butu gyvent su tokia, kur tik maikuciu gyvenimui uztenka Cha cha
vis tiek zmogui kazko daugiau reikia- ar mocas, ar keliones, ar dar kas…

[/quote]

heh… niu man daugiau nei isvardinau nieko nereikia Cha cha

o kad cia parasiau sitaip tai man uzeina kaip per daug mokausi ar dirbu. sianden egzas buwo ir rytoj bus… va ir rezultatai Cha cha
bus daugiau.

per mota nusimokiau… pinigu isvis nebera… finale buciuoju mota kas vakara Baisu

niu jei pachmieliniesi dviese po tuso, jei vazineji dviese (ATSKIRAIS motais) tai skaityk dvigubai malonus laisvalaikis.

STASKAWA batonas uzvakar buwo jau reik klijuot ir tt.
o dar yra ka daryt motui. padangos reikia. spoilery dazyt. ziema taupysiu litus geresniam motui (juk tukstanciais euru kolkas neuzdirbam)

Lenktynininkas cia as taip "VARGSE" gyvenu kol ner litu. kai ju yra nesuku galvos ir pilu i baka.

Darly nieko nepadarysi as ant 40km/h pravaziavau 50 km po miesta viena ir buciau dar vaziavus jei vakaras atejes nebutu… neatsibosta kolkas nors ir pavargstu labai.

Dzine niekada nesakiau kad tai nuostolis. tai nuosavybe kuri savo teikiamais malonumais atperka kiekviena investuota centa suteiktu dziaugsmu vazinejant.

mindazz as kiekviena kart kai kazkur reikia galvoju kad geriau gal pralekt arba "o neina ten su motu nuvaziuot trumpai pabut ir poto sukt rankena"

Juodasz isipareigojimu visi turi ir niekur nuo ju nepabegsi. motas tam netrukdo. viska rasiau is sirdies. man gera su mocu o kai su draugu ir su mocais is viso atrodo daugiau nieko nereikia. aisku nulipus nuo sedynes grizti i realybe bet visada gali sugrizt i ta malonuma vel ir vel. aisku mane motas daro laiminga ir uzjausk save jei nieks taves laimingo nepadare: nei motas nei isiparegojimai.

Nida, Tu dar labai jauna, as jau truputeli su amziumi, taciau man irgi kazkokios panasios parkes - litu gi reikia ne tik mocui ir man, reikia ju mano vaikeliams, namams, seimai, skant, taciau as savo asmeninius poreikius kazkaip derinu su seima, zinoma, kartais zmona paburbuliuoja, girdi, kiek dar vaiksciosi tais paciais batais ar dar ka nors panasaus, sakau, Brangioji, vat nusipirkau ten ta ar ana, pasikeiciau motui padangas ir tie visi batai px, man darbe nei lakierku anei slipso nereikia bent jau kol kas, tai as dar i darbeli su moto galiu vazineti, o del ligu… va, dabar baigineju sirgti vaikiska liga vejaraupiais, ana savaite galvojau kad padesiu sauksta, kaip bloga buvo. Rezultate - esu su barzda, ba dar negaliu skustis ir numeciau 3 kg svorio, nors tikrai nesu storas, dar liko biski sasu, bet jau viskas krenta. Siandien Visa diena pralaksciau su moto, ir dar kaifas tame, kad niekas tau nekompostiruoja smegenu, tiesiog vaziuoji ir kaifuoji, seniai taip buvo. Beje, o visi hobiai reikalauja kazkokiu auku, vieni fiziniu, kiti dvasiniu, treti materialiniu, o musu bendras hobis - visko po truputi. Sekmes!

Man irgi malonu tiek vazhinetis su motociklu, tiek juos krapstyti, taisyti ir kitaip jais rupintis, tiek bendrauti su “motobendraminciais”. Bet tai nera mano gyvenimo pagrindinis hobis ir credo, ish to as nesiruoshiu pinigu uzhdirbineti. Paprasciausiai galbut as neapsiriboju vien motociklais ir turiu dar ne viena zhenkliai brangesni hobi, kurie man irgi suteikia malonuma.
Del mano laimingumo-nelaimingumo - Nežinau - cia jau kaip kam gyvenimas atseikeja. Ir mano vertybiu skale yra paremta mano patirtimi, kuri nuo tavosios gali kardinaliai skirtis. Todel musu nuomones ir ishsiskyre Juokiasi

P.S. "Yra vienintele vertybe siame pasaulyje - tai zhmogaus ryshys su kitu zhmogumi" A. de Sent Egziuperi

Labas

O kaip nelaimingi zhmones atrodo galit pazhiureti cia

http://www.sota.perm.ru/forum/index.php?showtopic=1964 !26amp;amp;!26l</

PERSPEJIMAS - jei esate silpnesniu nervu, geriau to nedaryti!

KLR seip vaikai tik lengvai vejaraupius pergyvena. virs 20 metu tai jau sunkesne liga.

juodasz niu tas ryshys mano manymu irgi svarbiausias.
nedaug cia issiskiria nuomones. Mirkt

beje is motu neuzdirbsi. ir smagu jei turi kita dar hobi. mano antras pagal svarba hobi yra mano darbas. ir tuo dziaugiuosi.

cia tie nelaimingi zmones tai nzn… maza uzjaust. zmogui gyvenime tikra katastrofa. dar gerai kad kazkas rupinasi. kad palaiko. Liūdnas

Nesu linkęs turėti kokių nors priklausomybės problemų, bet kai šį pavasarį įsigijau motociklą, tai… kažkas tokio naujo, įspūdingo, dar nepatirto. Galvojau kad pasimokymui užteks ir vėliau, kai tik pasitaikys galimybė, įsigysiu didelį čioperį. Bet laikui bėgant susigyvenau su savo senute (tik 1 metais jaunesnė už mane) ir bijau pagalvoti kaip bus sunku išsiskirti. Visas laisvalaikis matuojamas per moco prizmę, jei buvo geras oras ir galėjai pasivažinėti - tai nuostabu, bet jei nebuvo galimybės, tai Baisu Kai gauni atlyginimą, tai pirmoje vietoje pamaloninamas mocas. Auto visai apleistas, juk tai tik transporto priemonė… Bet kita vertus gyveni tik vieną kartą, tad reikia džiaugtis gyvenimo teikiamomis progomis.

Tai kad negalvoju… Juokiasi

“Nepatenkintos” moterys ir t.t. … Laimingas

negalvoji nes visad turi litu matyt arba turi daug megiamu uzsiemimu o motas tau tik pasirodymo reikalas Nekaltas
o nepatenkinta moteris tai moters noras but su vyru o ne vyro problema kad jai jo reikia.Juokiasi

Nu kazkiek litu visada yra bent jau pas dirbancius zmones tai visus manau.

Nu uzsiemimu yra ir daugiau be moto bet kad “pasirodymo” reikalas tai oooii kaip nepataikei Šypsena Man patinka vazinejimas ir to neatsisakau jau “kuri laika” Cha cha

nepatenkinta moteris tai moters noras buti su vyru? Tai kai ji su juom buna, tuomet ji nepatenkinta? Kazko nesupratau NekaltasŠypsena

Pavargęs

nuinx Pavargęs
as visada sakiau, kad mirtis- tai nera baisiausia kas gali atsitikti Ne

Seniena, neviena karta jau matyta. Siaip as manau kad gal nereikejo ideti sito linko cia? Nesusije su moto ir kam rodyti ta "nelaiminguma" ? Kas is to? Tik priversi kitus pasijausti nemaloniai…

imho adminai galetu istrinti sita linka ir su juo susijusius kitus.

vieniems- matyta, kitiems- ne. Siaip nemazai dalyku (ir sitoje svetaineje imho), kur linkai/foto/info jau igrisus iki kaulo, o kitiems- naujiena.

Nesusije su moto? tiesiogiai- ne. O netiesiogiai- tai potokiu linku, bet "pusvalandziui" praeina noras "durniuoti".

>TIK PRIVERSI KITUS PASIJAUSTI NEMALONIAI…
O kas sake kad viskas “malonu” turi buti??? mane asm. uzkerta vienpusis mastymas: tik apie “gelytes ir bitutes”. Taip prarandamas atsakingumo jausmas Ne

O tu kitu klausei ar jie nori ta matyti? Ir jeigu tu manai kad pamates sita linka prades zmogus kitaip kelyje elgtis tai lAAAABAI klysti arba esi naivus. Neblogai pats paminejai "pusvalandziui" o gal ir tik penkiom minutem.Poto vel tas pac kas buvo iki tol…

Ir ne tau manau spresti kaip kiti turetu jaustis ir koki "meniu" turetu matyti… kazkodel per tv3/lnk etc zarnu ar sutraiskytu viduriu nerodo.Manau nebereikalo…

pala pala, o tu gal paklausk ar VISI nori girtus da siaip idiotus uz vairo matyti??? Paziurek kas gatvese darosi- per pietus puse prisigere alaus uz vairo sedi ir vaziuoja randomaizu- vaizdas tai kaip per prasta sega zaidima su atsitiktinem kliutim.

taip, su VIENU linku nieko nepadarysi. Bet reguliaresnis informacijos teikimas apie galimas pasekmes manau net totalai glusha priverstu susimastyti (kaip mano atvejuCha cha)

kaip studijaves psichologija/soc.rupyba, as galiu argumentuoti, kodel manau, kad visuomene yra per mazai informuota vosne visais klausimais, kurie yra "rozines pieveles pakrasciuose".

gera pvz davei Cha cha
o kaip tu manai, ka turetu rodyti komercines/populistines ziniasklaidos, del reitingu gerkles viena kitai kandziojancios? Be abejo, tai ka ziuri mases: nomeda, zalgiri, braziliskas muilo operas ir komedijas “Ace ventura”.