Ar JUSU LIGA BAISESNE nei galejot pagalvot?

Y patariu nesikelt taip jau labai. as irgi esu alpus tikraja to zodzio prasme pamacius mocus. wildchild mate gali paliudyt jei reikia. o ir dabar kai jau vairuoju man vis dar silpna ziuret i britvas kai pati bunu be moco nes jausmas kuris uzplusta tiesiog drasko mane i gabalus.

The_Crow ir kitiems respect kas jauciasi panasiai kaip as.Gerai
CROW tokia gatve jau padare!!! ku evelkas yra salia makdonaldo i taikos pr puse! siandie pravaziavau ten net saligatvius stiklo lygumo kloja! nu faina gatve ne taz zodiz

nida liga su laiku turetu sumazet bet jei tau nerupi ateitis seima ir pan. turetum pasitart su gydytoju ar vaistininku

na mano seima man rupi. bet kad mano visa seima tokia

Juokiasi

a man px tie mocai niekada jeis nesizavejau ,pora kartu teko pralekti s… paskutis vejas visas garbanas iskedeno, veidas nuo dulkiu purvinas,garsas vopse daunizmas ilgiau pavazinejus jus glusiais liksit ir nesuprantu ka ten su jeis vazinetis, lakstot kaip priedurniai ir babkes kisat i benza,aprangas ir tt. jei reikia kur nuvaziuot seskit i marsrutini ir varykit, nusipirkit geriau sodybas ir auginkite ridikelius, pomidorus ir bulves arba tapkite kovotojais uz taika pasaulyja. vot budiet leto ujiedem na daciu v rukah lopaty hujacim hujacim… lenindrad

Big L, ka tu rukai? Cha cha

…gal Kastyti ?..

Na as ir po 15m pertaukos nutariau pasirgti sia liga Mirkt

Tai gal kasnors zinot vaistu kaip isigydyt nuo sios baisios ligos nes bandau puse metu pasveikt ir nesigauna. Šypsena

Shnapsas, bobos, kortos, zolyte…

[quote]
Darly rašė:

Shnapsas, bobos, kortos, zolyte…

isbandziau negelbsti nes esu daug didesnis ligonis nei manai
jauciu vistiek teks pirkti moto…

Tada zenykis. Kokia nors “kavianska-kavianska”… Ji suras budu, kur tavo pinigus padeti ir i smegenis arabu pripusti, kad turesi problemu tiek, jog apie mocus negalvosi Cha chaCha chaCha cha

vo vo, teisingai kalbi Gerai Cha chaCha chaCha cha

visiems, be isimciu pareina kokia liga. Vieniems motai, antriems tackes, kitiems drugeliai… NORMALU!!!
bet va netureti nei jokio hobio nei pomegio tai jau nenormalu.
jei jautiesi be lupdazio gerai? reiskia tau jo ir nereikia,
jeijautiesi be MC blogai- reiskia jis tau butinas- antraip busi suruges(-usi), o tada tai jau bus negerai. visa savo bloga nuotaika uzkresi aplinka ir dar labjau uzspaus depresucha.

P.S.
tai liguistas potraukis motui, bet jai susimastai ka geriau pirkti ar 95 ar loreal, ir galiausiai isipili 95 tai dar nereiskia -liga, o tik silpnavalyste.

o as tai sergu. jau 14metu, liga neblogai pauumejus entibijotikai (GirtasFlirtasAlusKavaMyliuApkabinimas) nepadeda jokie!!!

sounds like a old days , matau kaip buvo seneia laikais tas pats ir dabar,atsimenu per blokada ta pati galvodavom ish kur benzo gaut , o buvo taip kanistra i rankas ir slanga ireidavom naktimis ish mazhinu traukt Cha chaCha cha man o man good times JuokiasiJuokiasiJuokiasi

sounds like a old days , matau kaip buvo seneia laikais tas pats ir dabar,atsimenu per blokada ta pati galvodavom ish kur benzo gaut , o buvo taip kanistra i rankas ir slanga ireidavom naktimis ish mazhinu traukt Cha chaCha cha man o man good times JuokiasiJuokiasiJuokiasi

atsra traukiu per mustuka Šypsena