Ar jus noretumete

Ar jus noretumete

Ar vaikinai noretu dalyvaut gimdyme, ar merginos noretu, kad ju vaiko tevas dalyvautu tam vykastant?

asmeniskai tai taip

Jei butu 100% garantija kad ji nepagimdys kokio nigeriuko arba zyduko arba dar kokio akivaizdziai ne mano kudikio, tai noreciau Šypsena

Viskas priklauso nuo vaikino… TaipTaipTaip as noreciau, kad bent uz duru pastovetu… Bent jau pirma karta Nekaltas

Čia kiekvienos poros reikalas.

kodel gi ne?visai imanomas dalykas.

Asmeniskai as nenoreciau kad dalyvautu vyras, geriau uz duru tegu laukia, o pacio proceso nero ko stebeti. Pravedus apklausa buvo pastebeta, kad daugumai vyru stebejusiems gimdyma po to zymiai sumazeja potraukis antrajai pusei. Taip kad geriau iskart po gimdymo sulaukti vyro buciniu ir paramos nei pacio proceso metu matyt kaip jis nualpsta ot Taip Taip

Aga Taip man irgi teko girdeti, kad kai kurie vyrai, stebeje toki ivyki, paskui visiskai nebegali ziuret i zmona kaip i Flirtas moteri…

Tegu buna šalia ir laimėj ir nelaimėj

JuokiasiJuokiasiGerai

geras klausymas! siaip verta pagalvoti! NekaltasNekaltasNekaltas

Taip jau labai norėčiau, kad vaikinas gimdytų, o aš žiurėčiau

as ir Pavargęs

Šypsena Na ne tokie tie vyrai silpni kaip is salies galetu pasirodyti Šypsena Ir nealpsta jie taip greit, kaip noretusi Cha cha

nezinau…

Butu visai neblogai jei jie nors kart patirtu ta malonuma - pagimdyti kudiki…manau puse, o gal ir net daugiau nei puse neistvertu to skausmo Kanda ir daugumai reiktu daryt cezario pjuvius Šypsena
Bet noreciau, kad mano vaiko tevas dalyvautu vaiko gimdime, jei jis pats to noretu Taip - tegu pamato, kokias kancias patiria moteris, kad padovanotu vyrui paveldetoja… Angelas

as noreciau, kad vaikinas dalyvautu gimdyme…juk gal ne taip baisu butu, kai mylimas zmogus uz rankos laikytu…Šypsena

Jo tegu pažiuri kaip sunku gimdyti, kad nenorėtų paskui jų kruvom daryti

Na, kad kruvom nebutu nereikia taip drastiskai, juk nuo to galima apsisaugoti naudojant apsisaugojimo priemones, nes tikrai nenoreciau atsisakyti malonumo myletis su mylimu vyru Apkabinimas
Dievinu si amziu ir jo isradimus, kad norint pasimyleti nebutina kaskart gimdyti vaiku Taip