Ar jus noretumete

na nezinau…as kazkodel nelabai noreciau Ne negaliu paaiskinti kodel,nes pati nelabai zinau.nenoriu ir tiek Liežuvis

noreciau, klausiau jo jis ir noretu

tai jumis labai faina, dziaugiuosi uz judu Šypsena

Ir dalyvavau, ir nei nualpau, nei potrauki praradau

Aha, norechiau kad laikytu uzh rankos, o ash jam pirshtus sulauzhychiauCha cha

Nenoreciau. Tai neatrodo labai estetiskai. Nenoriu kad mano mylimas vyras matytu mane ismusta demiu, prakaituota ir rekiancia is skausmo. Nors galbut tai priklausys nuo jo. Galbut, jei jis bus tikras vyras mus tai suartintu, bet labai abejoju…

taip

O kaip gi ir laimeje ir skausme ??? ??? ???

Nezinau ar noreciau kad vyras gimdime dalyvautu…is vienos puses mylimas vyras salia…is kitos nenoreciau kad jis tokia mane matytu…Nekaltas
be to jis turi pats nusprest nori gimdime dalyvaut ar ne…zmogaus gi nepriversi…

Durniu laivas tie gimdymai su vyrais.Jie pamato tave siaubingos isvaizdos ir t.t. ir pan. Kam to reikia?

na jau, kad vyras dalyvautu tikrai nenoreciau, man tai kazkokia nesamone, kad jis ziuretu. Bet po gimdymo noreciau jog jis visada butu salia manes ir vaiko

Tikiuosi šis klausimėlis bus man opus dar negreit… LiežuvisŠypsenaCha cha

o siaaubas jei tokios problemos staiga užgriutų

labai durnas vyras butu, jeigu tokiu metu galvotu apie jusu isvaizda, o ne gimdyme. o jei jums ir svarbu isvaizda, o ne naujo zmogaus atejimas, tai uzjauciu tokius zmones ŠypsenaCha chaJuokiasiCha chaJuokiasiCha chaJuokiasiJuokiasi

Zinoma…
TaipTaipTaip

Taippamatytu ,kaip viskas ir siaip pagelbetu savo buvimu salia

Niu… aš tai tikrai norėčiau, kad mano vyras dalyvautų gimdyme.
P.S. bet tai nusimato tik ateityje Taip

Vis delto tokie vaizdai kai kuriems ilgai islieka… Seksualinio potraukio netenka… Nekaltas TaipTaipTaip Arba nualpsta Cha cha Visko buna Taip

Taip.
Taip

Manau, kad ir jam ir jai reikia tam pasiruosti… Taip Tada viskas bus sklandu, nieks nealps ir gims laimingas vaikutis Gerai