Ar jums patinka forsaj?

Ar jums patinka forsaj?Laimingas

kokia jusu nuomone apie forsus???:-0
kajp atskirti zmogu jis forsas ar nea???Cha cha

zinai ka as tau pasakysiu?ogi kad ajk tu welniop su tajs zmoniu rusiawimais! arba tu pacuke arba tupa kaip kanarelePiktas

jej nesioja Adibas treningus, kedus ir yra su nuskusta galwa…arba dar su soske alaws rankose tej manaw kad forsas…Cha cha
o dar dantys pas kajkuriuos buna ishmushti…Juokiasi
feeeeeeeee…nekenciu forsu…Baisu
wien tik ju manieros…Veee Veee Veee

wo pacuku kalbos!

pasinaudok paieskoks sistema sia tema pakankamai daug pridiskutuota…

nu kiek galima apie ta pati? "kaip jums pankai?kaip jums forsai?"
DZIN ant visuVeee

Negalima zmogaus vertinti tik pagal isvaizda-pvz yra fainuoliu ir lieveku banglu, yra tokiu pat forsu.

nu taj turbut pats forsas busi??? Cha cha
nu nepyk bet shiajop taj yra stilius ir nieko che nepakajsiNe
taj jej taw nepatinka kad shajposi ish tawes taj pakejsk stiliu NekaltasLaimingasCha chaLiežuvis
ir che yra ne zmoniu rushiawimas o tik ju stiliu apibudinimas!!!!!!!!!!!!TaipLaimingasLaimingas

visi stiliai yra savotiskas gyvenimo budas…

fui nekenchiu juPiktasPiktasKandaKandabjaurus sukrushti jibanosPiktasPavargęsIgnoruojufu fu fuVeeeVeeeVeee
pazhystu ash wiena forsa ir tu ji pazhystiNekaltasir zhinai kaip ash jo nekenchiuIgnoruojuPavargęsBaisuNežinauVeeeKandaPiktas

ash pati esu nelinkusi skirstyti zmoniu pagal ju rengimosi stiliu…kox skirtumas kajp jis rengiasi?ar bendraujant dawg rejkshmes turi ar zmogus su trening ar kazkokiajs lajswesniajs rubajs?kox skirtumas kajp zmogus rengiasi…jis wis tiek paprastas zmogus…ir ash asmenishkaj liabaj nemegstu zmoniu kurie sako:"nekenciu forsu(ar kitu)…"Kanda

niu bet cia tik mano nuomone…Flirtas

nepatinka man forsaj Ne
jie vajkshta su treningajs PavargęsIgnoruoju ir skusti Baisu ir dazhnaj vajdina kietus Kietas

yeh, nemegstu forsu. Veee. turbut todel kad ir jie nemegsta manes. butent forsams labeusiai truksta tolerancijos Veee.
jei esi kitox, forsas ishkart tave ishkeiks visajs zhinomajs zhodzhiais ir dar sumush jei nepatinges.
VeeeVeee
tik forsaj ejna i zhmones, ta prasme i vieshus renginius, su treningajs, keikiasi baisiau nej jurejviai ir t.t.
nesakau kad ten visokie banglaj pankaj gali but geresni, tarp ju gal irgi yra blogu zhmoniu, bet tikrai ne tiek daug kaip tarp forsu.

lexus gerai pasakeiTaip
durneliai skirsto, as nekenciu banglu ir kas man is to? durniai jus. forsai valdo… HAHAHA idijotai su parasiutais… gydykites pacukai

TaipTaipTaip zinawCha cha

tokiu temu n buvo Pavargęs

forsai
VeeeBlogai

nu bet taj jejgu to zmogaws tiesiog nekenti nes jis tawe musha ir pan ir pazysti ne wiena toki???
nu shiajp man taj ju stilius ir budas nepatinkaNe

nu bet taj pagalwok taj gi ne wien uz apranga forsu wadinaLaimingas

ir dar tu fidget spirit matau labai megsti songoka, nu tai bl zinok kad jis forsas!! tau asmenybes susidvejinimas durneCha cha gydykis