Ar jums patinka forsaj?

O man patinka uzsikacialine ir trumpai apsikirpe remai, shalia kuriu jautiesi lyg kokia gleznute gelele, uz kuria pakovos ir apgins Flirtas(beje,reikia skirti, ash nekalbu apie treninguotus penkiolikmecius su degtuku burnoj,tai ne tas) Laimingas
O ka blogai?Mersai,bemvai,bumcikai Niam niam Ir tik nuo merginos priklauso,ar ja bus naudojamasi, ar ne. Pavyzdziui pas mane pilna draugu forsu, draugu.Juk jie irgi normalus zmones,ne karta bangliuka koki uzstoja,jei shis normalus, tik galbut nemegsta visokiu apsishikeliu placiom kelnem…Nu man jie paprasti zmones atrodo ir tiekŠypsena
Dabar,blemba,apshauksit kokia fyfa ir panashiai…Drovus uij,beguosi…Cha cha galbut tik rengiuos taip, o ish fyfu patikekit ir forsai shaipos,kurios varto akis ar ten stengiasi kazka pavaizduoti…Cha cha

Foraj fuuuuuuuuuuuuuuu kaka…Juokiasi siaip man jie ziauriaj niapatinka…Nekaltas bet niekada del to ar jis forsas ar nia bendraut neatsisakau…niu jmj jie juk irgi zmones…visu musu skoniaj skirtingi taram param ir nera ko cia kazka skirstyti…beto forsu buna netgi ir liabaj liabaj graziu…Nekaltas nius aisq retokaj…bet vistiek…Cha cha esme…forsaj fuuuuu bet kaj kurie visaj ir nieko gal…Juokiasi krc visada buna isimtys…Cha cha

jau geriau forsas, negu apiplyses sudpankis.

Ne

nepatinka.

na… ash tai jau ishaugau ish zhmoniu rushiawimo ligos… bet pagalwoju, kad forsai tai… na… ju neimanoma neatskirti… wisu pirma forsas-pagal apranga… po to- forsas pagal elgesi…Cha cha

Teisingai pasakyta lexsus Gerai

Nesamone tokiu budu skirstiti zmones. As esu tolerantiska,todel man nesvarbu nei kaip rengiasi zmogus, nei ka jis klauso, nei ka jis megsta, nei kokios orientacijos jis, ar kokia religija ispazysta…

Labai nepatinka kaip rengiasi ir dar nepatinka kaip zmonesTaip

Hmm, patinka. Gyvenimo budas Gerai, aprangos stiliusNekaltas

trinkit tas apklausas;/

Nepatinka nei forsai nei fifos

Veee

BANGLAI4EVER!!!
jei nelenda i akis, tai px…
BANGLAI4EVER!!!

[quote]su kitu bachuru, su kitu bachuru, su kitu bachuru, as tave maciau, jo vardas Arturas, jo vardas Arturas, jo vardas Arturas, as ji zinauCha cha
[/quote]

GIMTADIENIS "su kitu bachuru"

niuz shejp man tey nepatynka… bet tei nieko pries juos neturiu… laiswa shalis kas kaip nori tas teip rengiaz… tyk nerwyna… kad forsay zhewrej "kiety" ir kas jiems nepatynka ajna moosht… durnoka… Nežinau

pacuke ofcourse!

Jei yra tik isvaizda forsishka - ta viskas gerai.Nerusiuoju zmoniu pagal isvaizda ir pan. Man jie tokie patys zmones kaip ir visi. Šypsena

Bet jei tokie forsai,kurie nusigeria ir iesko ka sudauzhyt…Nekaltas
Tai tokiu nekenciu… IEsko prie ko prikibt,ir pan…troksta kazka "supyzdint" .
Kaip nekenciu tokiu zmoniu…nuo ju buvo keletas mano draugu nukenteje Liūdnas .Gan stipriai…
ehh…

nekenčiu ir besirengenčių taip, ir mąstančių taip…

Rakinu.
Kartojasi.!!!

wajku darzelis bl! kazkas ten sake kad as forsas ir juos ginu,bet neatspejo!As neutralus zmogus,bet newengiu treningu,ir santykius daznaj pasiaiskint jega.Treningaj patinka nes jie newarzo judesiu,o jega naudoju daznaj tam,kad zmones kaip gywuliai,nesupranta zmogiskos kalbos,ir raunasi ant ragu!kol nepajunta skausmo,ar nepamato kraujo,tol loja!Nekaltas ir paprasyciau moderatoriu istrint ar uzrakint sia tema,ba tokia diskusija tik nerwus daug kam gadina,ir tiesos newerta jieshkot! aciu uz demesi!

wajku darzelis bl! kazkas ten sake kad as forsas ir juos ginu,bet neatspejo!As neutralus zmogus,bet newengiu treningu,ir santykius daznaj pasiaiskint jega.Treningaj patinka nes jie newarzo judesiu,o jega naudoju daznaj tam,kad zmones kaip gywuliai,nesupranta zmogiskos kalbos,ir raunasi ant ragu!kol nepajunta skausmo,ar nepamato kraujo,tol loja!Nekaltas ir paprasyciau moderatoriu istrint ar uzrakint sia tema,ba tokia diskusija tik nerwus daug kam gadina,ir tiesos newerta jieshkot! aciu uz demesi!