Ar jums dar vis Maiklas Jacsonas Pop Karalius !!!

su varvancia nosim ne vienas nebus pop karaliusTaipCha cha

baikit zmones, ar jus nesuprantate, kad nei jis kaltas , nei jis ka…paprasciausiai cia reklamos triukas…Nu gi populiarumas jo krito, tai gi reikejo jam iskilti i viesuma, tik nelabai suprantu kodel buten tokiu budu.
Ir visdelto jis tikrai yra ziauriai geras atlikejas, savo karjeroje daug pasiekes ir tikrai yra sukures geru dainu…Taip, kad gal nepulkim jo iskarto smerkti, o paziurekim i ji ir jo padeti muzikos rinkoje is kitos puses ir pamatysite, kad jis nei pedofilas, nei jis gejus ar panasiai…
Viskas reikilinga tik del reklamos.

Taip karalius…
ir,mano nuomone,tokiu buna vienetai per istorija…Taip

Jo muzika ir balsas tikrai nepaprasti…
Ir siuo metu klausausi jo dainu…Gerai

O visi tie kaltinimai…yra noras labai lengvai pasipelnyti pinigu…

Nemanau,kad pasakysiu kazka naujo,bet… Duodu 100%,kad jis amziams liks pop karalius.Visi dabartiniai pop zvaigzdukai yra iskepti uz pinigelius…Atsiminkit,kad ir grupe Spice girls…Tai tebuvo dirbtinai sukurta(su psichologu pagalba)grupe.Savo metu jos buvo tikrai garsenybes,bet baige koncertuoti ir nutilo amziams.Noreciau pamatyti kas jas isdristu pavadinti geresnemis nei Dzeksonas.Jei kas turi ka nors pries Maikla - jus nesuprantat muzikos.Nebutina yra suprasti net kalba kuria jis dainuoja…Tai muzika sielai…Pop pasaulyje tikrai nebus didesnio genijaus uz ji.Ir manes visiskai nejaudina jo asmeninis gyvenimas.Juk neaisku ir ka po koncertu veikia jusu visu mylimu grupiu nariai… O pasneketi tai visi mandrus… Nekaltas

jis man niekad ir nebuvo Veee

visiskai pritariu!!! Mano nuomone,cia teisingiausiai isdestytos mintys.
M.J. amziais isliks pop karaliumi…Taip

Jo jis siaip niekada ir nebuvo nustojes buti POP karaliumi.Turiu as jo visus, visus albumus ir kai kiekviena diena ju klausausi, tai man kazkaip negera pasidaro sirdy kai pagalvoju, kas dabar darosi. Visi ji smerkia ir niekina, o gal jis nekaltas? Juk kiekvienas noretu gauti kokius du ar tris milijonus- apkaltindamas labai yzymia zvaigzde. Ir visiem kuriem darosi juokinga kai per M.J filma mate kaip per jo koncerta visi alpdavo, tai as galiu pasakyti…Tie zmones patys nesupranta ka sneka. Maikla Jacksona zino visi. Nuo siaures iki pietu, nuo rytu iki vakaru ir tikrai visiems jis atmintyje yra uzsifiksaves kaip POP karalius.Net nesvarbu kas ka sako apie ji. Kritikuoti yra visada lengva, o ka nors gero pasakyti yra kur kas (kai kuriem)sunkiau.
O ir be to. M.J visi visada girdavo, ji myledavo ir niekada nieko blogo apie negaledavo pasakyti, o dabar del kazkokio vaikigalio parodymu visi eme is to daryti drambly…
JEI MAIKLAS JACKSONAS SAKO, KAD JIS YRA NEKALTAS, TAI IR AS TIKIU, KAD JIS NEKALTAS!!!O jo daino yra pacios nuostabiausios, ne taip kaip dabar vien tik komercija!
Taip, esu buvusi ne viename jo koncerte ir netgi viena karta prisimenu, kaip jis man pasiraseDrovus…Tai buvo, yra ir bus pats nuostabiausias dalykas mano gyvenime. Ir niekas neturi teises ji smerkti uz nieka.
JO FANAI JI DIEVINA (AS JI DIEVINU)IR JIS SAVO FANUS DIEVINA.!!!
Galiausiai atkreipkime i jo kuryba, i jo nuostabius sokius, o ne i jo dabartine isvaizda. Jeigu jis per filma sake, kad serga "vatiligu", tai turbut, kad juo serga…Kitaip, argi zmogus sau prisikabintu sergancio kazkokia keista liga varda?Nekaltas Manau, kad ne!
TAIP, JIS YRA BUVO IR BUS POP KARALIUS AMZINAI!!!

apie jacksona sutinku Taip
spice girls tikrai nera popkaralienes, bet jos iejo i muzikos istorija kaip sekmingiausia ir populiariausia merginu grupe visame pasaulyje, nors siandien ju jau nebera taciau jos visada bus merginu grupe #1, nes labai abejoju ar dar atsiras tokia merginu grupe, kaip spice girls … nesvarbu, kad jos buvo suburtos dirbtinai, faktai yra faktai, tai ka jos nuveike nesugebes pakartoti nei viena siuolaikine grupe, o tuo labiau merginu grupe Nekaltas

tarkim… ne.

o jis tox buvo???

pop, bet ne karalius jau…
jo laikai praejo

kas jis buvo, tai tik medicinos experimentiniu objektu karalius… Juokiasi

man vienintelis muzikos karalius- Elvis Gėlė

daugiau karaliu lygtais pop ir nebuvo…

pop = blogis…tajp, tas gajdys eera blogio karalius Juokiasi