Ar jums dar vis Maiklas Jacsonas Pop Karalius !!!

Kažkodėl manęs nekaso ar jis POP ar ne POP karalius. Dėl to pedofilumo tai teismas aiškinsis ir aš čia išvis nesidomiu. Bet žmogus tikrai nemažai HITu sukūręs yra…Nekaltas.

seniai jau ji wisi uzmirso Blogai

savo laiku tokiu buvo, bet dabar tai jis nenugincijamas plastiniu operaciju ir vaiku tvirkintoju karaliusIgnoruojuBlogaiBlogai juk akivaizdu kad is juodaodzio pavirto i kazkokis perbalusia baidyklePavargęs

nea. dabar jis skandalistas piteris penas-vaiku tvirkintojas.

NeeEeEeeEe !!! !!! !!!
Veee jisai Veee
Drovus
Angelas

jis man niekada pop karalius nebuvo Ne beje,berods jis pats save taip titulavo Šypsena

Nors jis ir neieina i mano megstamiausiu atlikeju penketuka, bet tai man nemaiso pripazinti, kad uztektu vienos rankos pirstu suskaiciuoti visus zmones, kurie taip stipriai itakojo muzikos show-verslo vystymasi. Tiek jo koncertai, tiek jo video klipai buvo ne siaip ispudingi, bet tarsi siektinas etalonas visiems kitiems, norintiems muzikoje uzkopti i pacia virsune Žvaigždė , nesvarbu, koki muzikos stiliu jie bepropaguotu. Galima ivairiai vertinti Jacksono asmenini gyvenima, bet nematyti ir nepripazinti jo didziuliu pasiekimu profesineje veikloje gali tik visiski idijotai Ignoruoju .

Pravilno,tiesa pas ji labai kieti muzikantai,mane asmeniskai domina gitariste Jennifer Batten,jos soliniai albumai,kuriu turejau tik viena ir ta is Amerikos atvezta.

Ne

Man tas pats ar jis pedofiras ae zoofilas,as ne pagal orientacija skirstau dainininkus.Jis yra sukures tikrai nuostabiu dainu…As nesu kokia nors fane,bet pripazystu ji kaip pop karaliu.Kai kuriems siulyciau paklausyt ju albumu,o ne vadinti pedofilu ar pan.

paskaityk temos pavadinima. klausiama "ar vis dar…". Dabar Jacksonas tikrai nera pop karalius - paskutiniai jo bandymai leisti dainas visiskai netokie kokie buvo pries tarkim ~15metu. Dabar jis tik savo paties seselisVeeeKanda

na ar karalius tai nezinau, bet siaip tai neblogas dainininkasMirkt

Ne

man jis toks niekada ir nebuvo…

leveks jis yraDrovus nepatink jis man jo dajnos tokios apmirusios Nekaltas britney ir tai gerew dajnojJuokiasiJuokiasiJuokiasi

MJ gerai dainuoja, shoka, ir turi prikures laaabai daug geru dainu, tik gaila, kad jo kuriniai ankschiau buvo zymiai geresni, nei dabar. jo populiarumas jau manau nubleso, ir ne todel, kad jam kabinami kaltinimai visokie, bet todel , kad muzika nebepatraukia taip kaip ankschiau… be to, jo stilius nera pop, tai daugiau soul, rock, rb maishyti muzikos stiliai.

Nekaltasiswis nelabaj turiu nuomone apie ji…tiesiog jis man nemajso,neklausau jo dajnu,neziuriu jo klipu…ir tiek…Nekaltaskaralius ar ne karalius wienodaj rodo…Laimingas

jis wisada tures toky titula

Jis buvo ir bus POP karalius, taip kaip Elvis yra rokenrolo karalius… Ir visiskai px, kas ka sakys, jis iejo i muzikos istorija, i klipu istorija ir tt… O ar tvirkintojas, tai koks skirtumas? Kaip tai susiije su jo muzika?

Man irgi niekad nebuvo …