Ar jums dar vis Maiklas Jacsonas Pop Karalius !!!

Ar jums dar vis Maiklas Jacsonas Pop Karalius !!!

Ar jums dar vis Maiklas Jacsonas Pop Karalius !!!

pop bomzas

nu nevisai bomzas bet supi**** asilas ir t.t tai tikraiBaisu

Ne

Man jis niekada nebuvo nei pop nei kazkoks kitoks karalius
jau greiciau pedofilu karalius

yra geru dainu sukuresGerai

senas gejus, o ne pop karaliusCha cha

Man - asmenishkai ne. Bet jis turi toky "titula" muzikos pasaulyje, kaip pvz Elvis Presley rock’o karalius.

visus tuos asilus sudejus i viena vieta ir gaunasi bomzas Cha cha

Nu shaip jus tshia varot ant jo, bet pazhiurekite y jo laikus, kai jis buwo populiarus, nors dar ir dabar (ne lietuvoje) yra labai populiarus.

nu man pedo.filai niekad nebuvo karaliai Juokiasi

eikit sau… tikrai nea…Ne
kai ziurejau ta fylma apie ji, ir panos vos ji pamaciusios alpsta, man darosi juokynga…

man atrodo kvaila dievinti zmogu, kuris net nzn, kad tiu egzistuoji…
bet cia tik mano nuomone…Mirkt

Gal ir ne karalius bet ai svarbu neblogu gabalu sukureCha cha

Ne pop… Jo muzika nera popsas. Jis yra sukures savo savita stiliu, ivairiu stiliu misinys… Palyginkit su kokiom Mango ir suprasit kur popsas, o kur ne!Nekaltas
Taigi man jis karalius, paziurekite jo klipus, jo sou, jo kurinius… Tai kazkas nepaprasto, kas priverte is proto eiti milijonus zmoniu! Ar kiekvienas gali sokti su savo sokejais ir dainuoti visai neuzdusdamas?! Ne! Ar kiekvienas gali gyvai ir svariai isdainuoti aukstas natas? Ne! Ar kiekvienas gali 30 metu islikti populiarus ir visdar drebinti savo gerbeju sirdis? Ne! Galeciau vardint ir vardint… Tai neeiliniu gabumu zmogus. Nezinau nei vieno protingo zmogaus, kuris sakyti jog Maiklas yra p… ir pan.

JuokiasiGerai

Kam tie shauktukai klausimo gale? O pavarde ishmoksim rashyt, ar liksim berashchiais?
Koks klausimas toks ir atsakymas Nekaltas

NeTIKRAI…NEA…

Niekada toks ir nebuvo…

man niekad nebuwo jis pop karalius Ne tik yra kajkurios jio dajnos fajnos Mirkt