ar jau kas nors nukentėjot dėl to kad nebuvot prisisegę sėdėdami ant galinės sėdynės?

ar jau kas nors nukentėjot dėl to kad nebuvot prisisegę sėdėdami ant galinės sėdynės?

kažkaip neteko girdėti kad kas būtų prisvilęs,nors įstatymas išėjo.Panašiai kaip su mobiliais-draudžiama, bet daugelis šneka vairuodami ir be jokių ten laisvų rankų irangų.

Man tai atrodo kad tai tik pasityciojimas is zmoniu ir naujas babkiu uzsikalimo budas. O kaip del mobiliaku tai dabar tik daugiau avariju del to kad neleidzia vairuojant kalbet be laisvu ranku irangos, nes ypac visokios blondines sustoja bet kur ir bet kada kai suskamba telefonas kad galetu pakalbet. Ar taip teisinga?PiktasKandaLabas

Prisiminkime seimūną, kuris važiuodamas galinėje sėdynėje nebuvo užsisegęs diržo… Tebunie lengva jam Lietuvos žemelė…
Tai ne pinigų užkalimas. O taisyklės, parašytos krauju. Be to tai nėra naujiena. Tai buvo ir senosiose KET, tik kad jų niekas nesilaikė.

Mano vienas draugas zuvo todel, kad gale sedejo neprisiseges. stuktelejo galva ir viskas. Visiem nieko jis zuvo. Man atrodo ir Ruzas taip pat. Tai as kazkaip uz tuos dirzus. O nukentejusiu dar neteko girdeti.

To Foxas

Patikek tai tikrai ne tavo kraujas.

Tai yra kiekvieno asmeninis reikalas, saugu tai ar nesaugu segtis ar nesisegti tai pac zmogus turi spret

o tai tu visada prisisegi? Nelaime gali tykoti bet kur ir bet kada ir nesvarbu ar tu prisiseges dirzus ar ne. O kiek buna tokiu atveju, kai zmogus ismeta pro langa ir jis lieka gyvas vien del to, kad nebuvo gale prisiseges dirzu. Manau kad cia kiekvieno asmeninis reikalas segtis ar ne

jei cia leistum kiekvienam paciam spresti, tai butu toks bespridelas, kad p…
todel, turi but ir sekis geriau, negi taip sunku…

Segtis ar nesisegti turi buti kiekvieno vairuotojo reikalas, nes automobilio vairuotojas yra atsakingas uz keleivius, ir aisku savisaugos reikalas. O galinius dirzus naudojo ne taip ant prikolo, o buvo istirta ar saugiau ar ne ir istatyti dirzai. Vien del keleiviu saugumo.

Xaxa, ir uniformas padarom vel, o taj kas do bespredelas dabar? ? Ir isvis ce Lietuvoj bespredelai, viens su treningais,kitas su kostiumu,vieno su letnykais masina kito su kalpokais, ce zaliaplauke ten blondine nu baisu,bespredelas nepasaulis pavirto! Šypsena))

O tai gal tada ir su kokia sviesoforo sviesa per sankryza vaziuoti duot laisve rinktis?!gal kazkam adrenalino truksta?! Juk zmogus pats gali rinktis…
siaip tai gal nepergeriausiais pavyzdys,bet visteik…

Dar nenukentejome neprisisege ir kalbantys mobiliu telefonuCha chaLabas

zinau tokiu, kurie nukentejo kalbedami telefonu Cha cha

As asmeniskai ir prieky nesisegciau mieste bet uzmiesti sutinku kad ir gale reiktu! O dar kai mieste greitis bus 50 km/h tai galetu is wis dirzus panaikint, labai nepatogu su jais!Nekaltas

[quote]VillelliS rašė:
As asmeniskai ir prieky nesisegciau mieste bet uzmiesti sutinku kad ir gale reiktu! O dar kai mieste greitis bus 50 km/h tai galetu is wis dirzus panaikint, labai nepatogu su jais!Nekaltas
[/quote]

jei važiuodamas, kad ir ant kokių 50km/h trenktumeisi į staiga sustojusį mikriuką Kanda , tai saugos diržai visai praverstu Taip

na kas del tu del tu dirzu tai kad priekyje reikia juos uzsisekti tai sutinku… siaip as pats visada uzsisegu o ir gatveje paziuriu visi siaip su tais dirzais vazineja nors ir nepatogu bet avarijos atveju tai cia tikrai gali isgelbeti givybe… siaip tas greitis tik atrodo mazas tarkim 60 km/h bet dvi masinos priespresais atvaziuojancios tokiu greiciu susidurtu tai butu aiskesne tu dirzu paskirtis nes smugis tikrai labai didelis butu…

o va del galiniu dirzu tai man cia kazkaip nzn… na autostradoj manau visai gerai butu nes ten greiciai dideli o va mieste ar kur kitur tai tikrai man rodos cia galima butu palikti spresti keleiviams… nes as pvz i soda vezu seimynele tai nelabai ten gale vaizdas geras su tais dirzais o ir uzsiseginet neliepiu :]] siaip reiks uztamsuoti langus ir nieko nesimatys :]]

o va kas del pasirinkimo…
isivaizduokim jog ivyksta avarija na ir tavo pasirinkimas buvo nesisegti saugos dirzu… bet primeskim kad na ziauri trauma patirta buna o va tada ir blogumas atsiranda nes per toki pasirinkima eikvojami mokesciai medicinos seseles ir t.t. na kas tave isgelbeja ir isgydo juk ne uz dyka viskas…
vat avarijos atveju tai dar nesu girdejas kad kasnors rinktusi ar kviesti greitaja ar nekviesti…
siaip tos taisykles yra del saugumo na bet jai mieste padarys 50 km/h tai cia jau tikrai nesamone bus…

Mano mastymu gerai kad reikia gale prisisekti dirzus, na teisingai jus visi cia kalbejote,jai mieste 50km/h tai gale tikrai nereikia.Tik as vieno nesuprantu, kodel nepadare sviesu visais metu laikas 24h. Manau vistiek mazai segasi gale zmoniu tuos dirzus, o sviesos reikalingos.Ir galbut issaugotu daugaiu zmoniu auku nei gale uzsegti dirzai. Visa Europa su sviesomis LV,EST,FIN,SEW,DK,D,PL ir.t.t o va LT nereikia ehh ka cia ir be pridursi. Nors as pats jai tik isvazuoju is miesto isijungiu sviesas.

Susidurimo is prieko metu sedintis gale ir neprisiseges dirzo gali suspausti priekyje sedinti, kuris prisiseges saugos dirza. Taip kad, tai ne vien Tavo reikalas, segtis dirza ar ne, sedint gale.

Mane nubaude du kartus kad veziau keleivius su neprisegtais gale dirzais.
Juos buvau issiemes ir nespejau susidet atgal imasina.Beje abu kartai ivyko per ta pacia diena ir baudos gavau po 50ltKanda Zinau kad mentai buvo uzsiundyti, ir zinau nuo ko.Antra karta nubaude vos spejus nuvaziuoti 200m

As tai niekaip NESUPRANTU kodel kaikuriem dirzas yra nepatogu?!Nustebęs As tai pvz kaip tik be jo labai nejaukiai jauciuosi!Netgi kai manevruojuparkuodamas masina ar pan. visa laika esu uzsiseges, ir man tai kazkaip vsisikai netukdo! Taip kad cia IMHO tiktai pripratimo reikalas!Labas