ar jau kas nors nukentėjot dėl to kad nebuvot prisisegę sėdėdami ant galinės sėdynės?

Viena karta lupa buvau prasikirtes, sededamas gale be dirzu - staigus stabdymas ir galva trenkiausi i sedynes atlosa Baisu ipratau vazinet su dirzu ne tik priekyje, bet ir sedint gale - kazkaip jauciuosi labiau uztikrintas - posukio metu,stabdant ar net galu gale verciantis masinai- viskas liudija dirzu naudai Cha cha

…aha, savaitgali, po paskutinio skambucio vienas shauksta padejo , vairuokli dirzai isgelbejo, panos traumatologijoi- tevams tragedija
pilieciams mokescius moket, kad pacukams shlapimas i galvele sutekejes, sprendzia kur cia laisviu ribojimas

jop visada, bent jau priekyje, nes priekyje vaziuodamas be dirzu jauciuosiu kaip sededamas prie lekstes be sauksto ar sakutes Cha cha

o su tais iskritimai tai laimes dalykas, labai daznai iskritusi is masinos ta pati masina dar ir persivolioja per ji, pasekmes aiskios…

Bausmes vos isvengiau, bet mentas norejo prisi.p.i.s.t.i kad tipo gale nera sagciuPiktasBaisu bet dirzai yra, tai ilgai prota kniso kol prisnekinau, kad kai pirkau masina jau taip buvo be sagciuLaimingas

Hm, o pas mane nera tu dirzu net yrengta Cha cha Teip kad nemano jau cia bedos Ne

Dirzai tikrai nepades, jei masina pvz. ikris i vandeni. Yra daug variantu, kada dirzai tik pakenkia, bet yra statistika, kuri rodo, kad dazniau susiduriama kaktomusa, o neivaziuojama i tvenkini ir DAUGUMA atveju jie vistik gelbsti nuo sunkesniu pasekmiu !

[quote]…aha, savaitgali, po paskutinio skambucio vienas shauksta padejo , vairuokli dirzai isgelbejo, panos traumatologijoi- tevams tragedija
pilieciams mokescius moket, kad pacukams shlapimas i galvele sutekejes, sprendzia kur cia laisviu ribojimas
[/quote]

nu tai kad jie girti visiškai buvo… mašina, - tėvų dovanota OOOO 100 automatas, sako vairuotojas sumaišė gazą su stabdžiu… Baisu bl džigitai atsirado Piktas gaila žmogaus… (bet buvo neprisisegęs ir išskrido per langa… nu tai ką jau padarysi)

man asmeniškai be diržo važiuoti irgi yra nesmagu… lyg ant taburetės sėdėčiau maždaug

O mano galiniu dirzu visai nera.Juokiasi

Kaip Mr.E minejo-nesegtas galinis keleivis ne tai kad suspaudzia priekini-jis kala galva i priekinio pakausi…O nesiseges vairuotojas extra situacijoj ne vairuoja,o laikosi isikibes uz vairo…

Avarijos metu jie visi buvo prisiseges, ir atrode kaip gyvi Mirkt

Ash dar nenukentejauGirtas

Nu cia tai kazka ne taip susnekejaiNekaltas

Šviesos kiaurus metus labai gerai, patikėkit. Nervavo gal pusę metų (Latvijoj dirbu, kur kiaurus metus su šviesom) ir nervavausi, bet pamačiau, kad Lietuvoj mažiau saugumo važiuojant be šviesų. O diržai išgelbėjo kartą mane ir keleivę - apsivertėm kartą kūlversčiomis. Mašiną - į laužą, o mums nei įbrėžimo, tik išsigandome.

2 speedxxx
Esme tame,kad inerciniu jegu blaskomas vairuotojas nera prilaikomas dirzu,todel ir tenka uz barankos laikytisLaimingasJei neturi vaizduotes-paziurek kaip ralio pilotai “kalatojasi” ir kaip jiems sektusi vairuot be dirzu:-E

Man dirzas gyvybe isgelbejo (gerai kad masinoj daugiau keleiviu nebuvo).
Dabar i uzmiesti vaziuodamas visada dirza segu, o ir salia sedinti priverciu.

nzn,manes tai nesustabde niekas ir man kolkas dalampacki…