Ar imanoma draugishka draugyste tarp vaikinu ir merginu ! Ir ar visada jos pasiteisina ?

Ar imanoma draugishka draugyste tarp vaikinu ir merginu ! Ir ar visada jos pasiteisina ?

Vat ar imanomi tik draugishki santykiai tarp v ir m !?Aš nekaltas

teoriskai tai taip. praktiskai tai gana sunku… anksciau ar veliau ta riba gali dingti.

visiskai teisingai pasakei!pritariu tau!Taip

Sutinku su Raliu…pati turiu gera drauga jau esam seniai pazistami…bet jauciu kad tas draugiskumas dingsta…jau zvilgsniai kitokie ir t.t…cia nuo zmoniu priklauso ir nuo ju poziurio i ta draugysteMirkt

Tikrai įmanoma, jeigu abu protingi žmonės ir tą draugystę vertina, bei neturi kažkokių kitokių tikslų… Mirkt
Pats žmogaus vidinis nusistatymas turi didelę įtaką santykiams… tačiau iš kitos pusės niekada nežinai kuria linkme tie santykiai pasuks… Cha cha

Taip

Na nebutinai.
Pvz.
baigei mokykla ir nejaugi buvusios(-e) klosiokes(-ai) nera tavo
drauges(-ai), tas pats ir darbe, ir gyvenime, be to draugiskai draugauti galima ir issiskyrus mu mergina (vaikinu), netgi jou tirint nauja
drauge(-a)

Manau, kad imanoma, nes ir pati turiu toki drauga jau beveik metai (ir kaip dar vienas kita kenciam?Šypsena ). Taciau reikia pripazinti, kad kartais kyla klausimai kas butu jei…. Labai nenoreciau griauti tai, ka mes esam pastate - pasitikejima ir supratima…

gerais draugais galima, bet geriausiais -retas atvejis…Aš nekaltasŠypsena
Asmeniskai man tei buvo atsitike, 1-mam kurse tarp daugumos vaikinu grupioku labai susidraugavau su vienu…bet deja musu draugyste teses tik puse metu, nes jis iskrito is univeroAš nekaltas dabar kartais susiskambinam,susitinkam pasisnekam, bet vistiek atstumas dave savo…Aš nekaltasŠypsena

Viska gali but.

Iki siol as maniau kad taip,as turiu daug draugu baxuriuku,ir turejau viena nepaprasta geriausia drauga…man labai patiko musu benravimas,as jam galejau papasakot betka…bet viena karta viskas pasikeite.Mes sedejaom pas ji namuose ir jis prisipazino,kad jau seniai begalo mane myli ir,kad dawgiau negali to slepti…pasijutaw baisiai nes negalejau jam atsakyti tuo paciu…dabar…dabar as tiesiog nebezinau kaip toliau su juo bendrauti…nes viskas jau niekada nebubus taip pat Ne

na zinoma akd imanoma ir netgi labai, as pvz net geresniud raugu laikau vaikina nei mergina!
Supranti kartais tieisog negali buti tikra niekuo…
tieiosg turi pasikliauti ir negalvoti kas bus toliau…

Visishkai tau pritariu

TaipTaipTaipTaipAlus

Taip Is savo patirties galiu pritart

Zinima kad gali
as turiu daug vaikinu-draugu
ir su savo buvusiais draugais palaikau draaugiskus santykius
Aisku negaliu tvirtinti kad procentu nera jokiu kibirksteliu tarp musu bet tai taip tik idomiau

NeNeShiaip nemanau kad kito tampimas uz nosies yra idomiau nes suteiki bereikalingu vilciu6 finale vienas visada lieka iskaudintasTaipTaipTaipTaip

TAIP! as turiu viena labai gera drauga,bet jis man niekad nebuvo daugiau nei draugas,tai puikus pvz.,kad tokia draugyste gali buti imanomaŠypsena

TAIP.AS MANAU KAD NESISADA, BET PASITEISINA.Gerai Gerai Gerai

Aisku, kad imanoma, nes taip ir yra. Be to drauge geriau nei mergina, labiau pasitiket galima, ir jokiu pavydo priepuoliu nebunaCha cha