Ar imanoma draugishka draugyste tarp vaikinu ir merginu ! Ir ar visada jos pasiteisina ?

aisku kad gali buti. nevisada ji islieka tokia tvirta, kartais gali isirt, kartais atsirast papildomu jausmu.bet tikrai gali buti pastovi tvirta draugyste.

viskas imanoma Taip

Imanoma…bet tarp tos draugystes buna visko.Ir nekaltu buciniu,glamoniu,kerincio zvilgsnio.As pati turiu daug draugu-vaikinu,bet tik du is ju yra mano geriausi draugai.Oi kiek nuotykiu su jais patyriau.Su vienu net draugauti bandziau,bet nieko neisejo.Kitas yra mano meiluzis,bet tai tik pavadinimas,taciau tarp musu irgi buvo buciniu ir glamoniu.Bet dabar mes tik geriausi draugai.Manau,daugiau neperzenksim tos ribos ir busim tiesiog draugai.Taigi imanoma viskas,tik reikia noretiTaipTaipTaip

zhinoma kad imanoma, ir jos buna kartais geresnes, nei tureti gera drauge mergichka. Vaikinukai matai kaip su jais…jie gali kartais padeti tokiose situacijose kurioje geriausia drauge gali net nenutuokti kaip elgtis, o va vaikinukai…jie sugeba padeti ir pachioje beviltishkiausioje situacijoje.
Vaikinukai - geri draugai, tik ta gera ir patikima draugyste turite paremti abudu…nes paskui…ji gali zhlugti, ir gali netureti net ir geriausio vaikinuko draugo pasaulyje…

Ir teorishkai ir praktishkai tai imanoma! Tik poto is viso sito issisuka?! Šypsena

manau kad imanoma…mano geriausias draugas - taip pat vaikinas.jis turi panele,kai tapome geriausiais draugais as taip pat turejau vaikina Taip ir nieko…viskas ciki piki Šypsena paziuresim kaip bus toliau bet po kol kas viskas tikrai Gerai

labai netgi imanoma, geresniu draugu kaip drauges nebuna as jas vadinu sesemis gal delto jog pats neturiu sesiu as turiu dvi labai geras drauges ir mes gerai sutarem as neneigiu jog kasnors gali kada is musu draugistes isaugti i daugiau na jei taip bus, vadinasi buvo lemta beje mano draugas su savo geriausia drage pradejo draugaut ir jau 1.5metu draugauja ir labai gerai sutaria.

Chebryte, atsibuskit!!! labai geras pavyzdys serialas "Draugai", bachuriukas po 8 metu draugystes isimylejo… Taip nebuna, kad tik draugai… (ziurint kaip interpetuosim ta zodi draugai…)

Buvau tokios nuostatos, kad imanoma. Turiu labai gera drauga, kuri pazystu jau daugiau nei 9 metai. Daznai su juo leidziu laika, pasikalbam atvirai. Ir va nesenai jis pasake, kad jau senai mane myli, o as to net nepastebejau. Dabar nebesu sios nuostatos, kad galima draugyste tarp Moteris ir Vyras.

Atsakau į temos klausimą "Ar imanoma draugishka draugyste tarp vaikinu ir merginu ! Ir ar visada jos pasiteisina?"

Žinoma, kad dažniausiai - taipCha cha Tik klausimas, kodėl mes draugaujam - kad isimylėtumėm? Kitaip nesuprantu "pasiteisinimo" reikšmėsNekaltas

Tikrai imanoma, ipac su tom merginom su kurom pradzioi kaskas lik ir buvo bet baigesi be skausmingu isisikirimu tai tikrai imanoma turiu tokia drauge jau 6 metus ir galiu garantuot kad pas mus snatykai tik draugiski taip kad tikrai imanoma.

Siais laikais viskas imanoma Juokiasi, tik reikia noretiTūsas. Vienas i kita turi ziureti kaip i gera drauga, o ne kaip i sexo objektaNe. Apkabinimas