Ar imanoma buti laimingam su zmogumi, kurio tu nemyli....nors jis pasiruoses tave ant ranku nesiot?

NeNe

neimanoma Ne

Tai nesiaukojimas o pasityciojimas Taip

zinoma geriau su mylimu zmogumi…as tikrai taip nesiaukosiu…Apakęs

manau,kad neverta aukotis todel,kad tik butu kitam geriau,o save pamirsti…tai neimanoma,reikia suprasti ir zinoti,kad tikrai to nori abu zmones

siandien ryte vienas zmogiukas kurio as nemyliu, pazadino mane su 50 roziu puokste ir paprase uz jo teketi Nekaltas mes net nesam kartu, as ji tik priemiau vakar pernakvoti, be jokiu kitu minciu Nekaltas galu gale taip susimeciau kad net nieko nepasakiau Nekaltas

ne

idomi cia situacija gavosi su tom rozem ir nakvyne

idomi Nekaltas bet ka padarysi Nekaltas

Na, tai jau yra niekas kitas, o auksto lygio santazas. Dazniausiai paaugliai, o taip pat ir suauge zmones, uzsiimineja psichologiniu santazu, nors tikrai savo ketinimu nesugebetu ivykdyti. Visi puikiai suprantame, jog nelabai kas nores likti kaltas del kieno nors savizudybes, tad nerizikuojame. O kadangi tai zinome VISI, tad ir naudojames tuo visi. Beveik… Tiksliau savigarba, oruma ir isdiduma prarade, visiska nuosmuki patiriantys asmenys. Nezinai kokia ten pas jus situacija, taciau ar tarp jusu egzistuoja fizinis rysys (puikiai supranti, apie ka as)? Ir ar esi patraukli? Tokio Tavo vaikino elgesio priezasciu gali buti simtai, ir visos jos - paprasciausiai absurdiskos arba be galo savanaudiskos.
Dabar ka daryti, kad tokio nepageidaujamo veikejo atsikratyti? Na, pirmiausia turi 100% isitikinti, jog jis nera toks zmogus, kuris galetu pries save pakelti ranka. Tuomet paprasciausiai atsitrauk nuo jo. Be jokio kalbinio kontakto.
Jei nesi 100% isitikinusi - tai gan rizikinga. Jei visgi jo ranka nesudrebes - turesi sazines grauzati patirti, o kartu ir nemenka kaltes jausma. Tokiu atveju siulyciau ji nukreipti i jo problemas isspresiancia institucija - psichiatrine. Gal ir ziauru, taciau isvengsi ir problemu sau ir jam. Paskambink jo globejams, protingai isdestyk visa situacija ir paprasyk ju pagalbos.

ApakęsApakęsNekaltas

tikrai ne !!!

tikrai neNeNetai yra jau kančia…ir siaubas…

Aukotis - ne, bet jei yra prisirišimas, gražūs santykiai + geras sexas - kodėl gi ne? Niekam nuo to neblogiauNekaltas

nu jo
cia tiesa man patinka tep

o jai nieko gero?kas tada?

tikrai ne

man irgi taip buvo…bet tikrai nesikankinau del to,kad kazkas kitas butu laimingas…man irgi sake,kad nusizudys,tik savanaudziai taip galvoja…kodel jie to nesupranta…
Nekaltas

graziai ishsiskirt

Tikrai laimingas nebusi ir geriau iskarto pasakyti,kad tu jos/
jo nemyliNe