Ar imanoma buti laimingam su zmogumi, kurio tu nemyli....nors jis pasiruoses tave ant ranku nesiot?

Tai va mergiotes - sukaupkit visas visas savo jegas ir pagaliau ryzkites pasakyti visa tiesa ir nutraukti tuos beviltiskus santykius. Bus daug daug geraiau Taip ir Moteris ir Vyras !!! is patirties sakau, gan ilga laika buvau su tokiu zmogeliu kuris atrode ir dangu su zeme sukeistu vietom del manes… bet kam to reikia? Kam kankinti ji ir save? Zinau sunku iskadinti, dar jei tai nuostabus zmogutis, bet…
Gal jo laime (kaip ir tavo) visai salia ir dabar jos negalite gauti nes abu kankinates?
P.S Labai dziaugiuosi kad maniskis ex dabar (po issiskyrimo) super laimingas… o as? na tai jau kita istorija… Flirtas

As panasioj situacijoj iskart ji meciau. Geriau vienai.

temos autore, neklausyk, ka tau raso kvailos malaletkos beprotes. sakau, nuskriausk ji ir jis taves nekes. as taip jau dariau, kai atsikraciau panos, kuri mane mylejo, o as ja ne. pasakiau, kad jos subine per stora…na ir nedraugaujam dabar. ir ji atrodo manes jau nebemyli.
tai sakyk jam, kad jis ne tavo skonio, kad jis rengesi be rysio, kad jo kojos trumpos, kad jis nieko gyvenime nepasieke, zodziu skriausk ko daugiau ji

Oi nu ir bachuras Piktas Na nieko nebuna padeties be isheities Šypsena
Kaip Electroo rashe kriausk jy, hm…irgi nebloga ideja, zhmogus neapsikes budamas visa laika kritikuojamas. Arba nuajkit y koky vakarely, ish anksto susitark su kokiu geru bichiuliu Mirkt kad prie taves pwz lystu…o tu nu zhn truputis Taurė ir jau tu prie jo ten paburkuokit…Ka nors ten…Cha cha

O seip istikruju ash tavo vietoi ishpradziu seschiau ir ramiai su juo pasishnekechiau. Pasakyk…na pwz "tu mane myli?

[quote]tajp
[/quote]
NOri kad buchiau laiminga?

[quote]tajp…
[/quote]
bet as nelaiminga…nes as taves nemyliu…" Ka nors tokio. Tik nereikia ishkart pulti maldauti, arba rekt akd nemyli jo…Nekaltas

Ai kazhka chia ish pat ryto suvelew…Cha chaNežinau

Bet ar tai gerai? Metai eina jukNekaltas

ketlin, as ir draugaudamas su kita to paciu kaip atsargini varianta bandziau su ta taikytis

NekaltasNekaltasNekaltas

Tikimybe, kad jis nusizudys dabar yra daug mazesne negu tikimybe, kad jis nusizudys po metu. Sita tikimybe yra tiesiogiai proporcinga praleistam kartu laikui.

O siaip jau as galvoju kad jis nei zudysis, nei ka. Jei tai butu tikra, niekas nediskutuotu apie tai bangoj. Kam hormonu audros, o kam pomenstruacinis sindromas, niekad negali zinot Cha cha

pasakyt tiesa nes po to bus dar blogiau.Taip

tu cia kazkam kazka bandai taikyti???

cia matau tik dvi galimybes… pirma, jus bunate kartu ir tu po kiek laiko prie jo prisirisi…tada abiems bus geraiApkabinimas
antra, tu busi su tuo zmogumi, bet neprisirisi…taip tik kankinsi save…o veliau ir ji iskaudinsi…labiau, nei dabar…
kazkodel man neteko susidurti su pirmu variantu… Nekaltas

kazkaip man netinka nei pirmas,nei antras variantas

O kodel trys klaustukai? ??? Zinoma bandziau Kietas

man patinka ???????????????????????????Cha cha Supratai?

pritariu rex, kirsk kuo greiciau, nes tu su juo nebusi laiminga, o kuo ilgiau busi su juo, tuo daugiau ji iskaudinsi. galiausiai jis supras, kad tu jo nemyli.Flirtas

as ta puikiai suprantu

Ziauri situacija, pritariu nuomonei kad jum reikia skirtis

nereikejo ir pradeti…

bet boodama su juo tiu skauwdeeny sawia…negy nebootiu dauwg gereuw boot su mylimu zmogumi ??? Drovus

hmm…nzn man tas pats buwo tik si karta as tas kuris pasiruoses nesioti buwau…:Liūdnas