ar ilgai savaitgaliais miegate???

as tai miegu iki 11 nebent kur nors vaziuoju is tik tada atsikeliu anksciau

Tai kodėl taijp?Nekaltas

as miegu iki 10

Nu ziuriu visi keliasi skirtingu laiku: vieni 7:30 kiti 16:30 Šypsenabet dazniausiai dauguma, man atrodo, keliames apie 10-11-12h

as tai miegu iki 8-9h.daugiau niekaip negaliu miegoti.o as tau galiu pasakyti kad mano sese miega iki14h.ji prilipus prie lovosCha cha Cha cha Cha cha

Nereik vakarais kliju pripiltJuokiasi

miegu ilgaj… siandien atsibudau tik po 11, ir tai tik del to kad mobilus pazadino Juokiasi

kaip kada, bet siaip tai ne

As miegu kazkur iki 10 val…Angelas

Priklausomai nuo to kas pries tai vakare vyko, bet siaip iki 10 panasiai ir keliuosi

As miegu iki 9.30, nes ziuriu "Simpsonus" visa laikaLiežuvis

pvz siandien atsikeliau 13.00 kazkur Nekaltas , o siaip dazniausiai 11.00 , nes tada visi pradedu vaiksciot, ir pazadina mane Piktas

jau antra diena atsikeliu lygiai 8:29Liūdnas

joooooCha cha

Niu cia priklauso nuo to kada greeztu ir kada atsiguluMirktpaprastai tai 10-11,bet boona ir 13-14 ar 15 MirktLaimingas

Ilgai TaipTaip
iki 10 gal ŠypsenaNekaltas

Nu sawajtgaliajs miegot ajnu welaj taj ir keliuosi welaj,kokia 12-15 wal…

man tai ir kaskaip pavyksta tasibus ~11…Cha chabet ci tik tada kai penktadieni nebuna kokio diskono,o pries diskona dar kaiko…jei boona,tai atsikeliu apie pietus…Cha cha

Kaip kada…dazniausiai jo,juk reik už savaitę atsigriebt Šypsena

Wisaip buna… ziurint ka ta diena zadu veijkt… jeigu su drawgaijs sustikt taij galiu ir ankshchiaw ishlipt… niuz jeigu gresia kaijmas taij kuo ilgiaw miegu…Juokiasi