ar ilgai savaitgaliais miegate???

Mirkt

ilgai negaliu miegot…dazniausiai iki 10h…

Savaitgaliais miegu tiek pat, kiek ir darbo dienom… Tiesiog pati atsibundu ir nebenoriu miegot… Cha cha

9-10 valanda keliuosiu.

Neziurau ar savaitgalis ar ne.Daznai pamiegu iki 10 Taip O siandien atsikeliau pries 11 gal.Miegojau kaip uzmusta tai ir atsikeliau velai.Vakar su vilmozhka snekejau labai ilgai bangoj tai ir miegojau ilgai.Nuejau gult gal pries 1.00 Nekaltas

Nu kaip papuola… TaipTaip

o wat shianakt tai ish wiso nemiegojau, tai ir keltis nereikejo…nes shwenchiau drauges 18-aji gimtadieni…bet dabar man taip merkiasi akytes Kanda
o paprastai tai keliuosi apie 11-13wal…priklauso nuo to ar sunkus AlusTaurė buwo priesh tai esantis wakaras…

apie 11h

Shiaip tai dazhniausiai miegu …iki 11 Nekaltas kartais pasitaiko atsikelti ankhschiau Taip …o kartais ir ilgiau pamiegoti Drovus …viena kart miegojau iki 14 val … Pavargęs

mazdaug iki 10

anksciau is po penktadienio sokiu atsibusdavau tik 12ar gal net puse 1, o dabar 10 kartais 9ar 11.

Mazhdaug iki 10-11

Mazdaug iki 10 Taip

oi as tai ilgokai miegu, kazkur iki 11. niu nzn gal kaikuriems tai pasirodys neilgai, bet man tai pakankamai ilgaiLaimingas

Kartais isvis nemiegu Ne

kuo ilgiau miegu savaitgaliais Šypsena jeigu nereikia niekur eiti tai miegu apie 12 val (daugiausia ismiegojau 15vlaandu Apakęs) Laimingas

Dazniausiai keliuos kokia 11, bet kartais pasitaiko ir anksciau. Pora kartu buvau atsikeles 2.30Apakęs

na siaip, kai ssuo pazadina tai iki 11, o jei ne tai ir iki 14 Šypsena

Visuomet anksciau as net 7:30 jau apsiorenges vaikscipdavau dabar iki 12:00 miegu bet dabar uzejo kazkox durnas laikas kai ateina 10 - 11:00 ir mano akys stacios nors tu saudyk Šypsena !

Na gal miego2iau, bet gaila… n4ra galimyb4s… :\