ar ilgai savaitgaliais miegate???

ar ilgai savaitgaliais miegate???

Na bent jau as tai anksciau miegodavau tik iki 8h , o dabar mazdaug iki 10-11(11.10mano rekordasŠypsena)kai kurios mano drauges miega net iki 13hApakęs Tai va …o dabar noreciau suzinoti iki kada miega dauguma bangieciuŠypsena

siandein yra isimtis is taisykles, jog anxciau 12:00 nesikeliuLaimingas

As ilgai miegot negaliu (10.00 turiu buti muzikos mokykloj) Siap visada keliuosi apie 8-9. O sianakt gulti nuejau puse 9, atsiukeliau irgi puse devyniu Laimingas

kai esu laisvas miegu iki 12-14val.
Gerai

ilgai miegu net iki 7 bent 6-dieni Liūdnas

siaip vasara miegu iki 12h o siaip nors ir savaitgaliais per moxlo metus keliuosi ~9h

tai ko taip ilgai miegiŠypsena?

ilgokai…

:o:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

man ir tas pats, bet mes rytoj ishsimiegosim Liežuvis

Shiaip Wiskas priklauso nuo vakaro… jei wakare buvo linxma, tai ish lovos ishlendu apie 11,30 o siaip wasara tai stengiuosi keltis kuo anxciau ir miegot eit kuo weliau…Šypsena

na miegu ilgai iki 11h… bet va sian turejau keltis anksciauLiūdnasNekaltasLaimingasLabas

siaip miegu iki 11 gal, bet siandien mane tiesiogine ta zodzio prasme ismete is lovos Žliumbia

As miegu iki kokiu 8 o mano pusesere kartais miega iki 16 valApakęsNekaltas

priklauso nuo to kada i lovyte parsirandu. Pvz vakar nuejau gulti apie 12, tai ir atsikeliau 9h!Na o jei kox pasisedejimas su draugais tai manes kita ryta be 13 ish lovos neistrauxit! Cha cha

dazniausiai keliuos anksti, apie 9

aš dažniausiai miegu ilgai, bent jau iki 12h, bet šįryt kaip atsibudau 8, taip ir nebeužmigau… Šypsena

Nu miegu tai ilgai iki 11 - 12, nes miegot einu apie 1 Taip

Šeštadieniais miegu iki 11:00(bet nevisada… pvz šiandien miegojau iki 9:30)
Sekmadieniais miegu iki 10:00(taip pat nevisada, kartais ir anksčiau atsikeliu)Laimingas