Ar gyvas patriotizmas lietuvio sirdy ?

NeBlogai

siulau nepainioti savoku. nacionalizacija ir konfiskacija. Nacionalizuoti is principo galima bet ka. reikia tik savininkui rinkos kaina sumoketi.

mano vaikiška nuomonė: tegl nušluoja visą dabartinę vyriausybė ir seimą nuo žemės paviršiaus, Lietuvai reikia naujos kartos, naujo mąstymo žmonių, kurie žiūri į ilgalaikį pelną, o ne į vienkartinį prisijirimą prie lovio.

patykek ir tu budamas prie lovio noretum prisiryt ir niekam kitam neduotTaip
zmones jau tokie sutverimai,altruistai yra visiskai isnyke…cia istikruju siuo klausimu galima labai daug diskutuot,bet nevertaNe

Man TEVYNE-sventas reikalas. Jei reiktų givybę atiduočiau,bet bliamba PALIKIT MŪSŲ ŠAUNIĄJĄ LIETUVĄ RA-MY-BĖ-JE!Kanda

vienžo, šiuolaikinis MTV jaunimas…Šypsena

TaipGeraiKietas

Tai gali iškarto plauk į Švediją, pradėt vogt, keist eurus, ten tokių kaip tu labai laukia ir tokiem kaip tu naujosios tėvynės labai daug duoda Liežuvis.
Žvaigždė

Taip

JuokiasiGeraiTaip

Nekaltas kaip matau lietuvius nuo lietuviu tuoj reikes ginti…

turbut esu labai proamerikietisku paziuru!ok nusileisiu umzirsua kad reikia isklausyt ir kita nuomone ,net jai ji priesingaTaipGerai

[Moderuota 90h]

Ne uz ka neiciau. Ar kas pasikeite kad zuvo keli zmones besaugodami landsbergi? Ginti Parlamenta? Kokia prasme? Ar mes kada pritruksim norinciu prie valdisko lovio prasibrauti?

Reikia skirti, kada ginama valstybe ir jos institucijos bei pareigunai, o kada privatus asmenys.

na kad atgautume nepriklausomybe reikejo bisky kraujo va cia tie zmones labai ir tiko,tik dabar ju nieks normaliai nepagerbia o kai misios uz sausio 13 buvo tai pirmuos suoluos sedejo brazauskas ir paulauskas o tie kur zuvo tai net padoriai pagerbti nebuvo…
kunigai net per tas misias netiesiogiai ant pakso vare,nieks neasako kad jis geras bet baznyciai nereiktu kistis y politika

BlogaiBlogaiBlogaiBlogai

Jei mes butume bent kiek patriotais,tai tokie kaip paxiai,ar agukichai neisedėtų aukštuose postuose.Gėda,bet ko gero ne kiekvienas dar žinome savo himno teksto pilnaiPiktas

mano himnas - grupes Terror daina apie anarchistus. Zinau ja mintinai. Teroristy anarchisty nespiat!

Ne uz ka,ir duok dieve kad mano vaikui pasisektu ir jis gyventu,kuo toliau nuo lietuvos.

Tarp kitko: mes mazai zinom apie Paksa, ir labai daug apie Landsbergi, Paulauska, Uspaski, Lubi, Vagnoriu, Brazauska, Abishala… Pradedant nuo siu reik manyt ir ES bus mums mokantiems mokescius bus gera gyventi. O ponai mokesciu nemoka. Nes jie nieko nesukuria, isskyrus jegos strukturas, kuriu pagalba ramiai gyvena. Man tiek kapitalizmas, tiek komunizmas tikra utopija.ES kiek dar is musu atims? Is tokiu kaip as buvo tik atiminejama.