Ar gyvas patriotizmas lietuvio sirdy ?

Taip, eičiau.

Nes ginčiau Tėvynę, o ne kokią nors ten valdžią ar panašiai.

ginciau, bet tai nerealu. NATO, ES… Kietas

zinau kad nerealu apskritai tokio karo gresme europoj kaip buvo 1 ar 2 pasaulinis jau vargu ar kada bus ! dabar nebent su musulmonais gali buti visokiu bajeriu nors irgi nerealu…bijotu jie list europon nes zino kad uz jos nugaros stovi dede semas Kanda

Jo, dede Semas nieko nedaro tik ir stovi uz musu nugaros. Siek tiek nusneki, zmogau, mano manymu. Pirma, Europa yra pakankamai stipri susitvarkyti su visomis jai iskilusiomis isorinemis gresmemis (na nebent Rusija Putinas staiga paverstu superpajegia valstybe). Antra, va tas visas dede nieko nedarys tol, kol neiskils gresme jo pacio interesams. Ir jei ir kils koks nors karo pavojus, tai tikrai ne is musulmonu puses, bet is kitos Atlanto vandenyno pakrantes.

tau turetu bt gedaBlogaiKanda

nors…kai paauxi gal kitaip kalbesi

na, manau, del Atlanto vandenyno pakrantes gali buti ramus… jau greiciau musolmonai…

va tokios nesamones tai dar neteko girdeti! tu ka zmogau dar sovietu laiku nuotaikom gyveni?Juokiasi
jau kaip nevirskinu tokiu kaip tu antiamerikonu turbut esi isvien su tuo durneliu PavilioniuBlogai
o del rusu tapimo super valstybe tai labai realus variantas dabar rusijoje vyksta tokie procesai kurie veda prie super valstybes kurimo…man jau dabar rusijos valdymas panasus i totolitarini…ziniasklaida tendencinga…i kalejima kisa nekaltus zmones,putinas ivede visiska kontrole tiek dumoje tiek visuomeneje,visis lankstosi jam kaip dievui net komunistai su ziuganovu,tai jau rodo kazka…
beto nezinau tiksliai bet i duma buvo isrinkta lyg ir apie 20 nacionalistu…skustagalviu kultas ten sparciai populiarejaBlogaiPiktas

Ginti? tėvyne? (ish didzhiosios net neprisiverchiu parashyti) Susirinkchiau manatkes ir begom iki artimiausios sienos (suprantama vakarines). 100 kartu sakiau, kad Tėvynė ir tėvynė - du skirtingi dalykai. Man giliai px, kad ash chia gimiau (ash to neprashiau). Vat kai ta tėvynė uzhsitarnaus buti Tėvyne, tada ir ginsiu. Bet greichiausiai, kad jau busiu ne tik pakastas, bet ir sukirmijes.

man labai idomu kaip turetu atrodyt tas uzsitarnavimas vadintis Tevyne?
man atrodo kad esi giliai didelis pacifistas,negerbiu tokiu zmoniu kaip tuBaisu

ir?
ar zinai, kad uzvakar rusijoje nusalo per 100 naujoku, kuriuos skraidino i karini miesteli, kol lektuva pilde kuru,laike lauke su lengva apranga, nakti leido praleisti nesildomoje patalpoje be patalu. visi jie ligonineje, vienas jau mire.
ar tu manai, kad tokia demoralizuota kariuomene artimiausiu metu gales kazka nugaleti?
ar zinai, kad praeusiais metais virs 50% sauktiniu buvo pripazinti tik dalinai tinkamais tarnauti. rusija greitu laiku netures ka saukti i kariuomene.
joks autoritarinis rezimas negales pagerinti ju sveikatos jei salis ir toliau gyvens skurde.
putinas jau ketverius metus valdzioje, bet ar kas nuo to pasikeite? ne.
taip salis eina link autoritarizmo, taip ten auga nacionalistines-fasistins nuotaikos. bet tik tol kol jos nekele gresmes esamam rezimui. nacionalistai bande eiti i rinkimus du kartus abu kartus juos "graziai" pasalino.
kas lieciant Europos. kuo giliau mes i ja integruosims tuo musu saugumas bus realesnis. kuo labiau busime susije tuo geriau. Europa nera bejege, tik ji nuvargusi nuo nuolatiniu karu ir dziaugiasi bet siuo ramiu laikotarpiu, bet ar kas gali ja pulti karinemis pajegomis? kad ir Rusija? ne. tiek Rusija, tike ir pati Europa turi branduolini ginkla. aisku europieciai ju turi zymiai maziau, bet niekas enores rizikuoti pajusti keliu ju poveiki ant savo kailio.

na demoralizuota ar ne bet ji visgi milziniska jei noretu ratsu jie tinkamu kareiviu…o del atominiu tai beabejo esi teisus…nemanau kad karas isvis kada bus…cia tik pamastymai…siais laikas turbut labiau tyketini ekonominiai karai…kaip sake vienas rusu analitikas mes galim uzimt Lietuva ir savo kapitalo invazija kariuomenes mums nereikia
Piktas

Na jau, na jau. Kuo chia detas pacifizmas? Ir kuo chia kaltas geografinis tashkas, kuriame mane pagimde? Ai, tingiu ginchytis. Paskutinis mano zhodis: Kokia Lietuva, tokios ir zhinios.

mes visada galime priimti konstitucine pataisa, kad valstybe nacionalizuos tas imones, kurios kels gresme musu saugumui. beto, ko labiau artesime prie ES tuo mazesne bus rusu itka.
ir dar rusai nors ir turi visa mendelejevo lentele, bet be investiciju is tos pacios ES neisgyventu. tad cia tik irgi tuscios kalbos. rusai megino ekonomines sankcijas taikyti Latvijai, bet…

Neimanoma,tai priestarautu tarptautinei teisei. Jokia civilizuota valstybe tokiu dalyku nedaro.

tikrai? lukasenka padare.
manai tarptautine teise daug lemia. JAV parode kas jai yra ta teise. uzpuldama Iraka be JT sankcijos

Tevai, dar kelis zodzius pasakyk ir as tau pasiulysiu i snuki Kanda. Pats nesamonem svaigdamas ir keldamas jankius i aukstybes, dar sugebi kitus izeidinet. Kokiom nuotaikom as gyvenu - ne tavo problemos, be to, vien del to, kad as esu antijankis toli grazu nereiskia, kad as esu gerb. Pavilionio draugas. Tiesiog nematau, ka gero gali pasauliui duoti tavo numyleta JAV, pries kuria tu pasiruoses pilvu sliauziot Blogai.

tevynė Tevyne tampa ne pati, bet joje gyvenanciu pilieciu pastangomis. Jei ruosies sedeti ir auginti lasinius, kol kiti sukurs tau gera gyvenima - sedek, bet tikrai nesitikek, kad sulauksi pagarbos is kitu asmenu. Todel jau dabar siulyciau susirinkti "manatkes" ir varyti ten, kur tau geriau. Kitaip neuzilgo gali sulaukti spyrio i lasiniais aptekusia uzpakaline kuno dali ir taip patekti uz vakarines musu valstybes sienos (tiesiai i Baltijos jura Cha cha).

Aš ir pritariu Lexxxo nuomonei, nu gal ne taip drastiškai.
Tačiau vyrai, nemanau, kad čia yra priežasčių perkąst vienas kitam gerkles. Jai būtume tokie emocionalūs jau seniai su Vienišu Vilku būtumę nužudę vienas kitą po 9 kartus, 9niais būdais JuokiasiJuokiasi.
Žvaigždė

ginciau jei kas pasaudyt duotu Cha cha

O kur radai parashyta, kad man BLOGAI? Man labai GERAI. Ash kaip parazitas - sedzhiu, grauzhiu, tunku. Sugraushiu shita - pasiieshkosiu kitos. Reiks ginti - irgi pasiieshkosiu kitos, kurios nereikes ginti. Vienzho - bujoju Girtas