Ar gyvas patriotizmas lietuvio sirdy ?

Bent jau tuo nesigirtum. Gerai, kad tavo himnas dar ne Rycio Cicino - Neliesk mano damos neliesk.
Svietimo ministerijai reiketu imtis organizuoti kazkokias akcijas ar kursus zmones, nebaigusiems daugiau nei 4 klasiu, kad paaiskinti, kas yra himnas ir kam jis reikalingas. Jis nera tam, kad krepsinio komandos pries varzybas turetu ka giedot.

TaipTaip nuo bufetavu ir nuo wiljamsbergiu ir sklypu vagiu vulgariu

GeraiGeraiGerai

Esu as ta patrijote,bet nesokciau po tanko ratais,nes zinau,kad jis wistiek nesustos,o tik mane perwaziuosNustebęs

Sveikinu dabar mes tikri europieciai JuokiasiLaimingasGeraiGeraiGerai!!!!!!!!!

Aha sėdėsi sau užsienyje, o čia tavo motina sušaudys, seserį išprievartaus, tėvą su broliu ištrems, kur jie mirs iš bado… O tu ramus sėdėsi už vakarinės sienos. 10 balų tau.

kas naudijasi valstybes gerybemis(brazauskai,vagnoriai,jursenai ir t.t.),tas tegu ja ir gina…o mane "valstybe"nuolatos **** ir jokiu sentimentu as jai nejauciu…uz seima ,uz draugus -prasom,bet "ginti tevyne" tai jau -ne…

O Tėvyne- tai Brazauskas, Vagnorius? O gal Tėvyne tavo motina, tėvas, namas kuriame gyveni? kažkoks iškreiptas pas jus Tėvynės supratimas.

man tevyne asociojuojasi su visokiom inspekcijom,mokesciais ,baudom ir akcijom,televiziniu sudmalimu ir etc.
mama,tevas -tai seima,kuria lygint su tevyne kazkaip nenoreciau…

O tevyne neasocijuoja su grazu miestu, pensija gyvenimo pabaigoje, nemokamu gydymu, ir visais kitais dalykais?

o kas neduoda isivezti savo artimuosius?..Taip, issivezi ir pamirshai apie sita kloaka vardu Lietuva Gerai

Kaip bebutu negi ji neverta nors kiek,meiles ir uzuojautos musu sirdyse???Velniop politika,vis viena kazkas tokio turi buti musu sirdyse.

tai jau tikrai Gerai

ash aukociausi, ir ne del valdzios, bet del pacios Lietuvos, del zmoniu, del to zemes lopinelio kur gimiau Žvaigždė

ginsiu kaip gyvenama vieta - ne kaip tevyne.
tevynes atsiranda ir dingsta.

Kuri valstybe daugiau mokes ta ir ginsiu, bet Lietuva vistiek isliks sirdyMirkt

Patriotizmo man netruksta, bet pati aukoti gyvybe del tevynes atsisakyciau. Esu jauna, visas gyvenimas pries akis, laukia ivairus patyrimai…norisi gyventiŠypsena

p.s. as kazkada irgi buvau sukurusi tokia tema, tik ne siame klubeLiežuvis

mano manymu patrijotizmas tai atgivenes dalykas siuolaikineme pasaulyje,tai daugiau problema nei pagirtinas dalykas,nes pagrindines nesantaikso yvyko del patrijotiniu dalyku,tuom buvo prisidengiama vykdant kaip stimulu yvairiuose konfliktuose. Visos sios nesamones,kaip rasizmas,tie teroristiniai ishpuoliai, izralelio su palestina konfliktai, 2 pasaulinis karas etc. daug butu galiam ishvardinti tokiu pavizdziu. Ateis diena kai shito nuodo turesime atskiratyti ir reikes vienigo pasaulio,shita ash jum pazadu Taip

kalba apie Lietuva su savo 3 milijonais, nereikia painioti praeities ivykiu. Ir kodel turetu buti geda??? geda prisipazinti, kad esi lietuvis??buti patriotu, tai nera galvoti apie busima konflikta su kita valstybe. Del saugumo juk istojome i NATO

As manau, esu patriote,nes juk nieku kitur nesijausi geriau nei savo salyje. savoje salyji visi istatymai gina savo pilieti, tik savoje salyji gali laisvai nesigedydamas kalbeti savo kalba.