ar galetumet taip pasielgti del savo mylimojo?

ar galetumet taip pasielgti del savo mylimojo?

tai wa… mano pusseseres klasioke su vaikinu draugauja 3metus. pries kelias dienas jie susipyko ir noredama ji pagazdinti ji issoko is savo namo antro auksto. Pries tai prigerus kazkokiu vaistu… namas pas ja didelis, antras aukstas ne taip kaip daugiabucio… dabar ji renimacijoj (dabar nezinau, gal jau normaliai), bet bent vakar, kai tik issoko, ja nuveze i renimacija. ji 11toke.
as tai nesuprantu… aisku "niekada nesakyk niekada", bet tikrai nesirinkciau tokio budo pagazdinti antraja pusia…Nekaltas o kaip jus manot?
P.S. soriz, jei tokia tema buvoDrovus

pff… jeigu man zmogus svarbus tai as noreciaw kad jis butu laimingas, o ne gasdinciau ji. Ce ta Moteris greiciau is egoistishkumo taip padare o ne is meiles. Nedaryceu taip. Ne

arba ta tavo drauge Baisu arba cia jos tox pobudis "pagasdint"

wee…niagaleciau pateisint jos poelgio…jai matyt truko demesio ar kazkas pan… hmz…o shiaip savotishkai jos ir gaila,kad neranda kitokio budo … Angelas

Nesamone!!! Kad ir kas bebutu, niekada taip nepadaryciau. Jei jau susipyko, tai, vadinasi, pasaulio pabaiga atejo??? Nekaltas Tai tikrai nera pats originaliausias ar dar kazkoks budas pagasdinti. Gaila man tokiu zmoniu…

Niekada taip nedaryciau, geriau zliumbciau i pagalve ir viskas. Matyt, ta drauge sunkia vaikyste turejo, gal nerupestinga, lengvabudishka, aishku, nesmerkime Nekaltas Tegu sveiksta Gėlė

Ne,taip del jo negaleciau pasielgti.
Galima sakyt,kad ji taip pasielge tik del savesNekaltas.Del savo egoizmo.
Bet nepagalvojo apie pasekmes…Nezinau,tik pati save susizalojo,o ar tai ka nors pakeis,gal net labiau ji atstums tokiu elgesiu.Vaikinas gali nebevertint jos taip

[quote]matai,del manes merginos net zudosi…
[/quote]
Niekada(kas ten zinoNekaltas) nepasielgciau taip del vaikino.Del ko nors kito-gal,nors taip pat abejoju.

nu manau kad nia

gal jinai sadiste? Laimingas manau joks sveiko proto žmogus taip nedarytų… Ne

brrrr…kajp bajsu…siaip ash sakiau jau 100 kartu kad tajp nedaryciau niekada…bet…nzn kajp gali buti…nesu patyrus dar mejles…del kurios butu galima tajp pasielgti…nepateisinu shito poelgio…

nea… niekada tajp nepadaryciau… wat… nors gal… net nzn…

uj…Nustebęs

jai tiesiog pritruko demesio…
gaila man jos…o dar labiau vaikino…

Meile akla!

Taip as ir taip!!!Šypsena

ja ne y reanimacija wezht rejkejio o y psixushke Labas

jo… man irgi jos gaila, as nemanau, kad ji dziaugiasi dabar del savo poelgioNekaltas jei isvis gali kazka daryt! tikiuosi greit pasveiks… nors as jos net nepazistuGėlė

ojezau kokia nesamonePavargęspagasdint norejo…pfffBlogai
jai pas gera psichologa reiketu jei tokios nesamones i galva lendaNežinau

dabar Ne , bet buvo kad vos pro langa neissokau…bet cia ne grynai del jo, tiesiog taip prastai jauciausi, kad nenorejau gyventi…nu dabar irgi nenoriu, o kodel dienorasti perskaitykit mano ir suzinosit…
negazdinciau tikrai vaikino tokiais dalykais, jei jau nutarsiu nusizudyt, isgersiu kalio cianido, net nuo nedidelio kiekio galima mirti…
o ta mergina, jei jau taip elgiasi - ji kvaila.
saves nezalociau, jei jau nutarsiu mirti - padarysiu, kad garantuotai mirciau ir staigiai.

mano nuomone cia buwo pats durniausias poelgis Cha cha jauciu dabar tas bachuras net paziureti ja nenores. Juk ji turi psichiniu problemu Nekaltas
Gywenima reikia myleti ir paiimti ish jo MAX’imuma Kietas o ne pro langus shokineti. Bus tu bachuru/merginu … Laimingas

nius as dabar irgi taip nebedaryciau, nes tai savanaudiskumas, o ne meile. Mylintis zmogus taip tikrai nepasielgu. Wat, na o tavo drauge tegul sveiksta.
Gėlė