ar galetumet taip pasielgti del savo mylimojo?

ash ja labai suprantu, Taip
taciau as to nepadaryciau, nes gal per daug save myliu ir esu ishdydi, kad zheminciaus… Nežinau
jau rimtai, geriau pazhliumb i pagalwe…Nekaltas

nea nesokciau y nezalociau saves, del tokio dalykoNe

na jei prisigerciau tai gal ir galeciauCha cha(juk as girta buciauŠypsena)
O shiaip as gyvenu 3aukshte,nors mano gywenimas nera is geriausiu,bet zudyt tai nesizudyciau,nors kas zinoNekaltas

Nu gerasCha chaAs del savo panos taip nesielgciauNe,juk yra ir kitokiu budu,bet ne tokiu,as nepanasui i koki idiotaLaimingas

hmmm… blogaj tajp dareeti!

per daug irracionalu ir beviltishka [;
kveilesnio sprendimo kaip gasdinti dar nesu macius [;

nu idomiai ji cia sugalwojo Pavargęs

kita karta kai jie susipyks pasiulyk is auksciau nusokt…Nekaltas

norint susigrazint sawo Vyras yra daug geresniu budu Taip taip kwailai neverta elgtis net del sawo antrosios pusesGerai

jo… kiek matau visu nuomone vieningaŠypsena nu ir saunu!Drovus

Paprasciausiai tokiu budu ji nieko nepasieks Ne Nes tada tas vaikinas su ja bus del to kad bijos jog ji gali vel taip padaryti Taip Man taip yra Taip Tik atvirksciai Taip Nežinau

ne nemanau!!!LiūdnasNe

Chia pagasdinimu vadinas? Apakęs nesamone! o taip pasielgt tai tikrai ne…siekiant tik pagasdint.

Pakankamai turiu proto ir tokiu nesamoniu niekad gyvenime neiskresciau,kvaila man tai atrodo,as taip niekad negaleciauApakęs

Apakęs nu aas taip nedarysiau

gyvenk, dziaukis, bet nemylek, nes sudegsi.

Durna, kitaip nepavadinsi…Nekaltas
Nei jai tas vaikinas rupi, nei ka… Savimyla yra ir tiek… Is meiles zmones neskaudinami, ir is meiles nebandoma ju prisiristi, sokinejant per langus… Taip elgiasi tik nesubrende zmones…

as irgi

manau jei reikejo sokt is kokio 9 auksto!! tada butu visa lietuva pagazdinus… na o jei rimtai kalbant tai nesokciau!! nzn kokiam dupuj reikia but, kad rizikuot sawo sweikata del kazkokio susipykimo ar mylimo vaikino (juk galejo susilauzyt koja ar spranda nusisukt) tu vadinamuju "pagazdinimu" galima ir kitokiu sugalvot… Pavargęs

kavial panele… nepykite, bet tikrai kvaila, nes zinau toki analogiska poelgi…
ji prisigere vaistu… taip jis sugrizo pas ja… bet suprantama be jausmu, tik del jso saugumo…
kaip manote kokia baigtis sio "filmo" as ja sutikau neperseniausiai su naujuoju vaikinu… prisigerus vaistu ji rizikavo del saves… ir kitu… o pati eme ir paliko kaltinka, tai ar verta…?
nemanau… nebent tektu rinktis tu ar ji… tada gal butu auka verta demesio… ir pastangu…