Ar esate laimingi?

Visada laimingi būna tik debilai…Juk tai dvasios būsena, kuri kartais labai labai nepastovi…Deja.

zinoma susijusi. Šypsena Ir tomis akimirkomis retai kyla mintis filosofuoti. Bet as kalbu apie sugebejima jaustis laimingu net tada, kai dauguma zmoniu bent jau kristu i depresija. Šypsena

Man iki visiškos laimės trūksta tik gerai išsimiegoti

Kazi kodel yra tiek daug protingu zmoniu, besistengianciu tapti debilais pagal Tavo kriterijus? Cha cha

ne visai supratai, ką norėjau pasakyt…t.y. ką aš galvoju apie laimę…Šypsena

Tu isitikinus, kad nevisai supratau? Drovus Tada mielai laukiu paaiskinimo. Mirkt

Durnius ir š… gal galvoti kad sėdi aukso soste - o protingas tai įverins kaip esamą padėtį ir pagalvos kur čiza geriau išsimaudžius ir dar su malonumais
Kietas

Tada protingas nesijaučia laimingu jis tai priima kaip neišvengiamą faktą ir ieško kelių pakeisti situaciją - na ir viskas - tai ne jautimasis laimingu o papraščęiausiai sugebėjimas išlikti optimistu ir toliau siekti savo
Kietas

Na, norėjau pasakyt tai, kad aš galiu būt šią minutę laiminga, o sekančią akimirką, užplaukus kokiai nors minčiai, patapti pačia nelaimingiausia pasaulyje…taip kad sąvoka laimė yra kintantis dydis. Jeigu taip nėra, su žmogum tikrai ne viskas tvarkoj…Tūsas Liežuvis

Vis tiek nesupratau, kuo skiriasi… Nekaltas Juk jei durnius sude jausis laimingas, tai jis ir bus laimingas, o Tavo nurodytas protingas - nei jausis laimingu, nei bus juo… Nekaltas

Ziuriu, nesusikalbesim. Cha cha As ir sneku apie tai, kad pastangos sprendziant problemas ir jautimasis laimingu yra skirtingi dalykai ir vienas kitam nemaiso. Butent siu dalyku sutapatinimas ir trukdo jaustis laimingais. Nekaltas

jaustis laimingu galima neįvertinant esamos situacijos - tai yra neadekvatus vertinimas - būdingas silpnapročiams ir pan. būti laimingu tai siekti tikslo vertinti padėtį ir būti patenkintu besirutuliojančiais įvykiais ir panašiai- iš tavo kalbos jei aš pasakysiu kad esu kupranugaris išeina kad aš juo esu - o realiai - tu maišai realybę su dvasine būsena- na čia jau filosofija

Kietas

Būtent tada tu suformuluok laimės sąvoką - kas tai yra būtii laimingu ir jaustis laimingu - ir ar būti ir jaustis jau tapo tas pats? Tada pradėsim nuo realiatyvumo teorijos - manau neverta taikyti jos čia nors ir galima.

Kietas

Tai tiesiog rodo, kad zmogus yra normalus, t.y. toks, kaip dauguma, instinktyviai ir nesamoningai reaguojantis i aplinkos poveiki, pats gaunamos informacijos praktiskai neapdorodamas. Oro salygos irgi nera kasdien vienodos, bet mes jau ismokome parinkti apranga taip, kad esant bet kokioms oro salkygoms jaustumemes komfortabiliai. Mirkt Lygiai taip pat galima ismokti ir i kitus isores dirgiklius reaguoti taip, kaip nori, o ne taip, kaip liepia instinktai. Šypsena

Va, va…laimė - reliatyvus dalykas ir ne kitaip…Mokytis būti laimingais galim visą gyvenimą…bet man sunkiai sekasi jaustis laiminga tada, kai aš tokia nesijaučiu Cha cha Tada man tenka analizuot dalykus tipo: kaip gerai, kad mano vaikai sveiki, aš galbūt sveika, turiu gyvus tėvus ir pan…Jeigu galvot per šią prizmę, aš esu tikrai labai laiminga…bet…jaunėlis absoliučiai nenori mokytis, vyresnis yra pernelyg patenkintas savimi, nors ir neturėtų tokiu būt Cha cha ir t.t. dėl ko aš tikrai negaliu būt laiminga…Nustebęs ech…

Siaip tai apie tai rasiau pirmojoje zinuteje… Pavargęs
Nei vienas is musu nesuvokiame relybes tokios, kokia ji yra is tiesu. Del to kiekvienas, suvokdamas ja savaip, ir suvokia skirtingai. Taigi, kiekvienam is musu realybe yra butent tokia, kokia ja jauciame. Jei Tu sugebesi is tiesu jaustis kupranugariu, tai sau Tu ir busi kupranugaris. Šypsena Galbut kitiems tai atrodys kitaip, bet Tavo realybe bus tokia. Šypsena Kai pasikeis Tavo realybes suvokimas, pasikeis ir realybe. Šypsena Ir tada nebebusi kupranugaris, nes juo nesijausi.

Pavyzdys biski shizovas, bet gana vaizdingas. Šypsena Ir tikiuosi, kad izvelgsi esme. Labas

FlirtasNekaltas koks geras pasiūlymas.
Tik Cha cha - bžik ir laiminga.
Tai juk taip paprasta, ania, robo DrovusDrovus

Avyte, prisipazink, ar atidziai skaitei pirmojoje zinuteje pateikta teksta? Šypsena

Suprantu bet mano nuomonė skiriasi - aš tai laiku būti optimistu ir būti patenkintu esama padėtimi
Kietas

Na, kaip pavadinsi, taip nepagadinsi - svarbu, kad jaustumeis gerai. Šypsena